Naucz się chodzić jak supermodelka na wysokich obcasach

Zdobądź wskazówki, aby zdobyć się na modelowanie Pro

Wysokie obcasy są naprawdę najlepszym przyjacielem dziewczyny. Sprawiają, że stajesz wyższy, wyglądasz szczuplejszy i dajesz dodatkową pewność siebie, która może pochodzić tylko z noszenia morderczej pary obcasów.

I jako model, chodzenie z wdziękiem w piętach na wszystkich wysokościach jest czymś, co absolutnie trzeba umieć robić. Niezależnie od tego, czy pracujesz na wybiegu, czy nie, jest to umiejętność, która utrzyma cię w czołówce. W końcu wszechstronność jest kluczowa!

Nauka chodzenia na wysokich obcasach może być trochę trudna, ale te pomocne wskazówki wydadzą Gisele każdemu.

 • 01 Slip On a Pair You Love

  Czy masz parę obcasów, na których masz obsesję, ale czy nie możesz się na nich zdobyć? Wspaniały! Wsuń je. Jak wszystko w życiu, nauka chodzenia po piętach jest o wiele przyjemniejsza, gdy kochasz to, co masz na sobie. Tylko upewnij się, że mają odpowiedni rozmiar!

  Jeśli dopasowanie nie jest właściwe, spróbuj wsunąć wkładkę do środka, co może uniemożliwić przesuwanie się stopy zbyt daleko; lub wepchnij wyściełaną wkładkę na wewnętrzną stronę pięty, aby uniemożliwić wysunięcie się pięty podczas chodzenia.

  Co naprawdę dzieje się za kulisami na pokazie mody

  Oczywiście, jeśli trochę się denerwujesz, gdy zaczynasz od niebotycznego sztyletu swoich marzeń, zawsze możesz zacząć od klina. Dają ci wysokość pięty, ale są nieco łatwiejsze w zarządzaniu. Gdy już je opanujesz, możesz dodawać te cale.

 • 02 Przerwa w dnie

  Jako gwiazda amerykańskiego Next Top Model, panna J Alexander, powiedziała Glamour Magazine: " Zarysuj podeszwy podeszwy papierem ściernym." Chociaż może wydawać się świętokradztwem, by zadrapać parę butów, które ledwo nosiłeś, to da ci dodatkowe trakcja. I to zawsze jest dobre.

  Kim są modele wpływów Star Nigel Barker?

 • 03 Przetestuj różnorodne powierzchnie

  Straszne piękne buty. Projektantka Leanie van der Vyver

  Byłoby wspaniale, gdyby cały świat był wyłożony wykładziną, ale ... nie jest. Dlatego musisz wyjść z wygodnej sypialni i eksplorować różne powierzchnie. Spróbuj chodzić po twardym drewnie, kafelkach, betonie, trawie - w zasadzie każda powierzchnia, na którą możesz postawić stopy.

  Naprawdę doskonałym miejscem do ćwiczeń jest supermarket. Oczywiście, podłoga jest niesamowicie śliska i masz publiczność, ale masz wózek na zakupy, który stabilizuje cię podczas przesuwania w górę iw dół.

 • 04 Bądźcie świadomi swojego ciała

  ModelScouts.com Model Laura L. ModelScouts.com

  Zwiedzanie z wdziękiem na wysokich obcasach to doświadczenie od stóp do głów. Rozluźnij biodra i kolana, angażuj się w ABS, utrzymuj plecy i trzymaj głowę wysoko. Z początku może się to wydawać niemożliwe, ale ostatecznie odnajdziesz swój rytm.

  5 prostych sposobów na zostanie modelką

 • 05 Zrób małe kroki

  Uważaj, aby nie przekroczyć zbyt długiego, szybkiego kroku. Noszenie obcasów naturalnie skraca twój krok, więc musisz zrobić więcej kroków niż zwykle.
 • 06 Wyglądaj wysoko i elegancko nawet podczas siedzenia

  Nie ma wstydu zajmować miejsce od czasu do czasu. Jak dodała panna J, "zawsze i wszędzie, gdzie możesz, siadaj, siadaj, siadaj!" Zapewni to Twoim stopom szansę odpoczynku i pozwoli ci wygodniej chodzić. Dodatkowo, jeśli siedzisz w uroczym stylu (rozciągnięty w talii i skrzyżowanymi nogami na kostce), będziesz mógł pokazać swoje nogi i wspaniałe buty.
 • 07 Heel First, Then Toe

  Adam Gray UK Daily Mail

  Podczas chodzenia, najpierw chodź pięty i palce u nóg. Wygląda najlepiej i faktycznie zapewnia więcej równowagi.

  Wyjątkiem od tej reguły (zawsze są wyjątki!) Są sytuacje, kiedy schodzisz po schodach (pięta i palec u nogi) lub po schodach (cała masa na palcach). I bez względu na to, jak jesteś gotowy na paryskie pasy startowe, nadal dobrze jest trzymać się poręczy.

  Jak zostać modelką w Paryżu

 • 08 Praktyka, praktyka, praktyka

  Jedynym sposobem na opanowanie sztuki wysokiego obcasa jest praktyka, praktyka, praktyka. Jeśli to możliwe, nosić je w domu i nie bój się od czasu do czasu ośmieszać. Wyjście z domu na piętach sprawia, że ​​jesteś bardziej świadomy swojej postawy, kroku i techniki, i nigdy nie boli, aby robić notatki o tym, jak chodzą profesjonalne modele.
 • 09 Wypadki!

  Nawet Naomi Campbell nie mogła powstrzymać się od uśmiechu, kiedy wyszła za środek programu Vivienne Westwood w 1993 roku. Więc jeśli się zgubisz, nie jesteś skazany na życie w mieszkaniu. Po prostu wstań, śmiej się i kontynuuj kroczki. Zasłużyłeś na to!