Najlepsze pomysły na karty podarunkowe dla twojego szefa i współpracowników

Dawaj prezenty świąteczne, urodzinowe lub z podziękowaniami za umiarkowany budżet

Nie obowiązują zasady dotyczące etykiety biznesowej, które wymagają podania prezentów od swojego szefa lub współpracowników na urodziny, święta lub święta. Ale jeśli chcesz dać komuś w biurze prezent z podziękowaniami lub prezent świąteczny, ważne jest, abyś wyznaczył granice dla siebie - oprzyj się pokusie wyruszenia za burtę lub wyrzucenia innych. To tylko sprawia, że ​​wyglądasz źle, a inni czują się nieswojo.

Oto pięć świetnych pomysłów na karty podarunkowe bez wątpienia, które z pewnością poprawią się pod względem politycznym, zostaną docenione, nie zakończą się "rewizytami" - a co najlepsze, nie będą kosztować całej twojej wypłaty.

 • Prezenty dla miłośników kawy i herbaty: Wydaj od 10 do 25 USD

  Miłośnicy kawy mogą z łatwością skorzystać z karty podarunkowej Star Bucks lub lokalnej kawiarni. Wybór niestandardowych kaw smakowych może być hitem, więc najlepiej postawić kartę podarunkową w nowym kubku.

  Inną opcją jest podgrzewacz do kubków na biurko. Te sprawdzają się w przypadku wszystkiego, od herbaty po kawę i gorącą czekoladę.

 • 02 Karta podarunkowa Best Buy: Wydaj od 10 do 15 USD łącznie

  Logo Best Buy. Najlepsza oferta

  Karty podarunkowe do sklepów elektronicznych są świetnym prezentem, ponieważ główne sklepy, takie jak Best Buy i Fry's oferują szeroki wybór przedmiotów do kupienia. Karta podarunkowa o wartości 15 USD może kupić grę, nową płytę CD, okładkę na telefon komórkowy lub nawet czasopismo. Fry's oferuje również dział zabawek, a także przedmioty "As Seen on TV" - wiele z nich można odebrać za około 10 USD.

  Powodem, dla którego sklepy elektroniczne są lepsze od miejsc takich jak sklepy z kąpielami i ciałem, jest to, że są to sklepy neutralne pod względem płci - mężczyźni i kobiety mogą zarówno znaleźć coś, czego potrzebują, nie musząc patrzeć zbyt mocno.

 • 03 Karta upominkowa iTunes: Wydaj 10 USD do 15 USD łącznie

  Logo iTunes. jabłko

  Jeśli Twój szef lub współpracownik ma iPhone, iTouch, iPoda lub iPada, prawdopodobnie wiesz, że mogą pobrać iTunes na swoje urządzenia mobilne. Ale karta podarunkowa iTunes pozwala także właścicielowi karty oglądać filmy, telewizję, czytać książki i pobierać aplikacje.

 • Karta podarunkowa Amazon.com: Wydaj 15 USD do 25 USD

  Amazon.com jest najbardziej znany jako internetowy księgarz. Ale sprzedawcy Amazon oferują wszystko, od jedzenia po lalki, kosmetyki i odzież. Amazon oferuje także książki, które można pobrać na urządzenie Kindle.

  Karty podarunkowe Amazon można kupić online i wysłać za pośrednictwem Facebooka, poczty e-mail, usługi pocztowej lub wydrukować, aby umieścić je w kartce okolicznościowej.

  Ponieważ Amazon.com oferuje bezpłatną lub niskokosztową wysyłkę wielu przedmiotów, nie musisz się martwić o 15 USD, które nie idą zbyt daleko. Dodatkowo 15 USD kupi do 15 książek Kindle!

 • 05 The Great Courses: Minimalny bon podarunkowy 25 USD

  Logo Wielkich Kursów. Wielkie kursy

  Masz intelektualnego szefa? Czy ktoś z ciekawym umysłem? Jeśli twój giftee lubi uczyć się lub ich pasją jest sztuka, historia, matematyka, muzyka, podróże, nauka, lub po prostu jakiekolwiek inne zainteresowania naukowe, które możesz wymienić (w tym fizykę kwantową), dlaczego nie spróbować certyfikatu podarunkowego do sklepu internetowego The Great Courses?

  Bony upominkowe można wymienić na wykłady profesorów i władz na DVD lub CD lub pobrane. Stałe ceny są wysokie i nie kupują zbyt wiele, ale firma prowadzi comiesięczną sprzedaż oferującą kursy od 50 do 80% taniej.