Praca dla księgowego Work-at-Home i Bookkeeper

Szukasz stanowiska księgowego w pracy lub domu? Ta lista firm oferuje kilka możliwości dla osób posiadających umiejętności i doświadczenie w tych dziedzinach. Rachunkowość i księgowość to elastyczne kariery, które często pozwalają na telepracę.

Jednak większość zadań w terenie rozpoczyna się w środowisku biurowym. W rzeczywistości najlepszą strategią jest prawdopodobnie znalezienie pracy na miejscu, a następnie sprawdzenie, czy można ją przenieść na stanowisko księgowego praca w domu. (Przeczytaj więcej o tym, jak przekonać swojego szefa, aby pozwolił ci na telepatię ). A może, jeśli masz duże doświadczenie, możesz rozgałęziać się na własną rękę i rozpocząć własną działalność gospodarczą w zakresie rachunkowości lub księgowości, ale będziesz musiał zbudować baza klientów, która może zająć trochę czasu.

Ale to powiedziawszy, wymienione poniżej są niektóre firmy, które zatrudniają księgowych pracy i księgowych. Większość z nich nie jest w pełnym wymiarze godzin, więc może to być sposób na zarobienie pieniędzy podczas budowania firmy.

 • 01 AccountingDepartment.com

  Firma outsourcingu księgowego (dawniej znana jako Balance Your Books) zatrudnia CPA, księgowych z doświadczeniem w dziedzinie A / P, A / R, kadr i płac, generalnych, sprzedawców i sekretarzy spotkań na stanowiskach pracy w domu. Księgowi potrzebują pięcioletniego doświadczenia i dwóch księgowych. Może być wymagana pewna praca biurowa lub podróże lokalne.
 • 02 Zapewnienie zarządzania finansami

  Ta firma świadcząca usługi outsourcingu usług finansowych oferuje swoim klientom usługi księgowe. Księgowi, księgowi i inni specjaliści finansowi, których używa do świadczenia tych usług, pracują jako niezależni wykonawcy.

 • 03 Bateman & Co.

  Firma księgowa Houston, Bateman & Co., zatrudnia na stałe, w niepełnym wymiarze godzin, księgowych pracujących w domu. Wymagane trzy lata doświadczenia w księgowości. Będąc księgowym w domu, przygotowałbyś indywidualne, partnerskie i korporacyjne deklaracje podatkowe. Mieszkańcy Teksasu woleli.

 • 04 Rozwiązania firmy Belay

  Ta firma, która zatrudnia wirtualnych asystentów, zatrudnia również bardziej wyspecjalizowane stanowiska, takie jak wirtualni księgowi. Jego model polega na zatrudnianiu niezależnych wykonawców na tych stanowiskach.

 • 05 Bookminders

  Firmy świadczące zautomatyzowane usługi księgowe i zarządzania informacjami dla małych firm i organizacji non-profit zatrudniają pracowników księgowych i sprzedawców w pełnym i niepełnym wymiarze godzin (minimum 20 godzin tygodniowo), oferując korzyści na niektórych stanowiskach. Licencjat z biznesu lub rachunkowości oraz pięcioletnie doświadczenie w finansach lub księgowości. Wymagane są niektóre podróże lokalne.

 • 06 Usługi księgowe ClickCounts

  Dostawca usług outsourcingu procesów biznesowych (BPO) dla małych i średnich firm akceptuje życiorysy od księgowych i księgowych do pracy w domu. Zobacz więcej ofert BPO .

 • 07 Intuit / TurboTax

  Gigant oprogramowania podatkowego zatrudnia doradców podatkowych typu praca-w-domu na stałe i sezonowe (od listopada do kwietnia) prace, które udzielają pomocy podatkowej osobom dzwoniącym. Bez sprzedaży i bez przygotowania podatkowego. Musi to być CPA, zarejestrowany agent lub prawnik podatkowy.

 • 08 TAD

  Ta amerykańska firma outsourcingowa zatrudnia telepracowników, księgowych i specjalistów podatkowych do świadczenia profesjonalnych usług księgowych za pośrednictwem platformy internetowej.

 • 09 Upwork

  Choć nie jest to firma, która zatrudnia księgowych i księgowych, ta strona ma wiele zewnętrznych możliwości dla osób o różnych poziomach umiejętności.

 • 10 Audyt VT

  Firma VT Audit z siedzibą w Kansas City zatrudnia audytorów domowych do rekompensat pracowniczych i ogólnych audytów odpowiedzialności cywilnej dla klientów ubezpieczeń majątkowych i osobowych. Doświadczenie w przetwarzaniu listy płac i pracy z listami przewozowymi w preferowanej wysyłce i odbiorze. Szkolenie odbywa się na miejscu lub za pośrednictwem webcastu.