Praca w domu Artystyczne oferty pracy

Praca artystyczna w fotografii, ilustracji, projektowaniu graficznym i nie tylko

Wiele z tych prac artystycznych związanych z pracą w domu znajduje się w Internecie dla początkujących i opłaca się. Są to dobre sposoby na zdobywanie dodatkowej gotówki, budowanie portfolio lub wyostrzanie umiejętności. Ostatecznie zdobyte doświadczenie może prowadzić do możliwości budowania biznesu domowego jako artysty.

Podczas gdy większość tych miejsc pracy jest dla początkujących, ta lista miejsc pracy w domu obejmuje również niezależne możliwości dla doświadczonych artystów. Podczas gdy wielu doświadczonych artystów może preferować rozpoczęcie działalności gospodarczej lub studia fotograficznego w domu, zarabianie dodatkowych pieniędzy po stronie tych artystycznych miejsc pracy może pomóc w budowaniu oszczędności potrzebnych do założenia firmy.

Jeśli fotografią jest Twoja pasja, zobacz, jak i gdzie sprzedawać swoje zdjęcia online. Aby uzyskać bardziej ogólne informacje o domach, zobacz ten katalog pracy w domu.

 • 01 Avanti Press

  Fotografia, pisanie
  Pet-centryczny, pełen humoru producent kartek z życzeniami wydaje zdjęcia od freelancerów. Czasami akceptuje nowych pisarzy wersetów. Zapoznaj się z wytycznymi dotyczącymi przesyłania przed wysłaniem pracy.

 • 02 Awatar Naciśnij

  Artyści / ilustratorzy, pisarze, kolorystki
  Wydawca komiksów zatrudnia na te prace artystyczne na zasadzie niezależnej. Artyści poszukujący pracy kontraktowej powinni przesłać link do galerii pokazującej ich pracę. Kolorystki mogą wysłać wiadomość e-mail. Pisarze mogą wysyłać wiadomości o 8-12 stronach z opisami paneli do paneli i pełnym formatem scenariusza. A ci, którzy chcą zgłosić własne dzieła, powinni przesłać przegląd historii, szczegółowe streszczenie fabuły, przykładowe strony skryptu, projekty postaci i przykładowe strony sztuki. Zobacz stronę internetową, aby uzyskać szczegółowe informacje.

 • 03 Grupa Bradford

  Projektanci, ilustratorzy
  Firma Collectibles poszukuje niezależnych artystów, którzy współpracują z zespołami zajmującymi się rozwojem produktów w zakresie produktów obejmujących płyty kolekcjonerskie, ozdoby, lalki, pozytywki i figurki.

 • 04 Cape Shore

  Artyści / ilustratorzy
  Firma zatrudnia niezależnych artystów zajmujących się akrylem, gwaszem, akwarelą, farbami olejnymi, pastelami i mieszanymi kolażami medialnymi, aby stworzyć prace w różnych dziedzinach (żeglarskie, świąteczne, regionalne, kwiatowe itp.) Dla swojej linii produktów papierowych.

 • 05 Magazyn krykieta

  Ilustratorzy
  Czasopisma akceptują ręcznie rysowane i generowane komputerowo ilustracje od freelancerów. Wysyłaj bezzwrotne próbki do rozpatrzenia dla zadania.

 • 06 Excel Sportswear

  Ilustratorzy, rysownicy
  Firma odzieżowa zatrudnia freelancerów w celu uzupełnienia własnego personelu artystycznego w tworzeniu oryginalnych ilustracji maskotek, samochodów i sportów w szkole średniej.

 • 07 Marian Heath

  Artyści / ilustratorzy
  Firma z życzeniami przyjmuje zgłoszenia na codzienne pozdrowienia, a także wakacyjną sztukę i trochę humoru.

 • 08 Przyjaciel przyrody

  Fotografia
  Miesięcznik kupuje fotografię przyrodniczą od freelancerów.

 • 09 Płatki owsiane

  Artyści, rysownik
  Wytyczne artysty dla firmy produkującej kartki z życzeniami wymagają "świeżej i zabawnej grafiki w każdym medium i stylu, a także wyrafinowanej, efektownej sztuki typowej dla kreskówek (ludzi i / lub zwierząt) z wyrazami lub bez słów, a praca z kolorami jest najlepsza".

 • 10 Obeo

  Fotografowie
  Rób zdjęcia domów na rynku nieruchomości. Fotografowie ustalają terminy, robią zdjęcia, a następnie przesyłają pracę. Płatność jest różna. Amatorzy są akceptowani.

 • 11 Papirus

  Artyści, ilustratorzy, fotografowie
  Kartki okolicznościowe i stacjonarne zakupy od niezależnych artystów - od materiałów graficznych, tradycyjnych, kapryśnych, humorystycznych i współczesnych po fotografię.

 • 12 Pozdrowienia z Recyklingu

  Artyści
  Niezależni artyści mogą przesłać prace plastyczne do koncepcji karty wraz z wiadomością do rozważenia dla firmy produkującej kartki z życzeniami.

 • 13 The Sun Magazine

  Pisarze, fotografowie
  Zakresy wypłat za zlecenia pisemne (eseje, wywiady, fikcja i poezja) od 300 do 2000 USD. Jednorazowe wykorzystanie zdjęć wynosi 100- 500 USD.