Medyczne zlecenia transkrypcji

Firmy te zatrudniają do pracy w domu transkrypcji medycznej.

Medyczne zlecenia transkrypcji są tylko jednym rodzajem prac medycznych z domu , ale są dobrym rozwiązaniem dla osób o doskonałych umiejętnościach pisania i wiedzy medycznej. Firmy zatrudniające do medycznych zleceń transkrypcji z domu zazwyczaj wymagają doświadczenia i / lub certyfikacji. Jednak niektórzy zatrudnią transcriptionists medycznych, którzy ukończyli program certyfikacji, ale nie mają jeszcze doświadczenia.

Jeśli jesteś doświadczonym lub certyfikowanym transkinistą medycznym, przewiń w dół, aby skorzystać z możliwości pracy w domu w firmach zajmujących się transkrypcją medyczną. (Aby uzyskać bezpłatne możliwości transkrypcji, zobacz listę ogólnych zleceń transkrypcji ).

Jeśli myślisz o tym polu, czytaj dalej, aby dowiedzieć się więcej o tym, co trzeba.

 • 01 Często zadawane pytania dotyczące transkrypcji medycznej

  Co to jest medyczny transcriptionist?

  Ci, którzy pracują jako medyczni transcriptionists słuchają dyktanda lekarza lub innego lekarza, przepisując notatki do dokumentacji medycznej pacjenta.

  Jakie wyposażenie jest potrzebne?

  Potrzebny jest ten sam podstawowy sprzęt, jakiego używa ogólny transcriber, tj. Zestaw słuchawkowy, pedał nożny, komputer i zwykle specjalistyczne oprogramowanie do transkrypcji, a także usługa internetowa. Wszystkie są zwykle dostarczane przez transkrybenta.

  Jakie umiejętności są potrzebne, aby zostać transcriptionistą medycznym?

  Aby stać się medycznym transcriptionistą, musisz być ostrożną, zorientowaną na szczegóły osobą z szybkimi i dokładnymi umiejętnościami pisania, doskonałą znajomością gramatyki, interpunkcji i stylu, umiejętnością pracy niezależnie i pod presją czasu oraz doskonałymi umiejętnościami słyszenia i słuchania.

  Jeśli jesteś już transcriptionist, masz te umiejętności i może być przejście do medycznych transkrypcji z pewnym szkoleniem. Będziesz także potrzebował wiedzy z zakresu terminologii medycznej i praktyki transkrypcji medycznej

  Jakie szkolenie jest wymagane?

  Transcriptionist medyczny musi mieć wykształcenie policealne, które byłoby rocznym programem certyfikacyjnym lub dwuletnim dyplomem. Rodzaje kursów wymaganych w tych programach obejmują anatomię, terminologię medyczną, medyczne zagadnienia prawne oraz gramatykę i interpunkcje.

  Istnieją dwa rodzaje certyfikatów: zarejestrowany transcriptionist medyczny (RMT) i certyfikowany trancriptionist medyczne (CMT). Certyfikaty wymagają wstępnego egzaminu, a następnie okresowego sprawdzania i / lub kontynuowania edukacji.

  Czy to zwykle jest zatrudnienie na stanowisku?

  Może iść w obie strony; mogą pracować jako pracownicy lub jako niezależni wykonawcy. Niezależni wykonawcy często prowadzą własną działalność domową i pracują bezpośrednio dla pracowników służby zdrowia. Zwykle jednak potrzeba wielu lat pracy w branży, aby zbudować klientelę, więc strzeż się oszustw, które sprzedają potencjalną sprzedaż tego rodzaju pracy. Mogą również dokonać transkrypcji medycznego BPO lub innej firmy, która zatrudnia lekarzy transcriptionists jako wykonawców.

  Czy Medyczny Transcriptionist może pracować w domu?

  Tak, często pracują zdalnie. Należy jednak pamiętać, że zwykle korzystają z tej możliwości tylko doświadczeni transcriptioniści leczniczy. Nowy transcriptionista medyczny prawdopodobnie będzie musiał zdobyć doświadczenie w tradycyjnym miejscu pracy przed rozpoczęciem pracy w domu.

 • 02 Ascend

  Dawniej Portal Healthcare Solutions, firma ta ma możliwości dla medycznych transcriptionists i specjalistów zapewnienia jakości, jak również sprzedaży i operacji.

 • 03 Amphion

  Firma zajmująca się zarządzaniem informacjami medycznymi zatrudnia doświadczonych specjalistów w dziedzinie medycyny medycznej (redaktorów i redaktorów) oraz programistów medycznych.

 • 04 Accentus

  Firma ta zatrudnia doświadczonych transcriptionists medycznych work-at-home na różne zmiany. Zatrudnia również programistów medycznych.

 • 05 Osiem skrzyżowań

  Eight Crossings z Sacramento rekrutuje do medycznych zadań transkrypcyjnych w swoim biurze i do pracy w domu. Wymagane dwuletnie doświadczenie.

 • 06 FastChart

  Zatrudnia niezależnych wykonawców z USA z co najmniej dwuletnim doświadczeniem w zakresie transkrypcji medycznej do pracy w domu.

 • 07 M * Modalne

  M * Modalne prace zdalne obejmują pozycje zawodowe, transkrypcyjne, kodowania i wsparcia. Transcriptionists musi mieć roczne doświadczenie w pracy jako transcriptionist medyczne lub musi być niedawno absolwentem programu transkrypcji certyfikowanego AAMT.

 • 08 Nuance Transcription Services

  Firma świadcząca usługi dokumentacji medycznej, wcześniej znana jako Webmedx, zatrudnia specjalistów od transcriptionists medycznych i zapewnienia jakości.

 • 09 Więcej pracy medycznej z domu

  Pielęgniarki, pielęgniarki medyczne i programistów, lekarze, pisarze i inne osoby z branży medycznej mogą znaleźć więcej ofert pracy tutaj.