Praca medyczna z domu

Praca w domu dla pielęgniarek, lekarzy, pisarzy, transcriptionists i więcej

Podczas gdy większość prac medycznych jest na miejscu, liczba i rodzaje prac medycznych z domu powiększa się. Niektóre rodzaje pracy pielęgniarskiej (RN, a czasem także LPN ) są często telepracowane, ale w medycynie istnieje wiele innych opcji. Zapoznaj się z tymi krótkimi zarysami prac medycznych w miejscu pracy, a następnie kliknij łącza, aby uzyskać więcej informacji.

 • 01 Pielęgniarki

  Podczas gdy większość miejsc pracy dla pielęgniarek jest na miejscu, rośnie liczba telezdrowia - praktyka dostarczania usług związanych ze zdrowiem za pośrednictwem technologii telekomunikacyjnej - i innych dziedzin, które można wykonać z biura domowego. Większość wymienionych poniżej zadań dotyczy numerów RN, ale niektóre dzierżawią LPN.
  • Medyczny agent call center
  • Zarzadzanie sprawą
  • Konsultant pielęgniarki prawnej
  • Rekrutujący służby zdrowia
  • Menadżer projektu
  • Menedżer pielęgniarki
  • Nauczyciel online
  • Specjalista ds. Informatyki w zakresie zdrowia IT / pielęgniarstwa

  Aby uzyskać więcej informacji na temat kwalifikacji, zobacz ten profil typów zadań pracy w domu dla RN i LPN.

  Zobacz listę pracy pielęgniarskiej w miejscu pracy .

 • 02 Medyczni transkrypci

  Szybkie i dokładne pisanie na klawiaturze oraz znajomość terminów medycznych jest tym, czego potrzeba, aby wylądować w medycznym zleceniu transkrypcji. Chociaż istnieją programy certyfikacji i szkoleń dla medycznych transcriptionists , nie są absolutnie wymagane, aby wylądować pracę w tej dziedzinie. Mimo to, gdy chcesz pracować w domu na stanowisku często wykonywanym w biurze - tak jak ma to miejsce w przypadku transkrypcji medycznej - możesz wymagać więcej niż minimalnych kwalifikacji. Certyfikacja i doświadczenie mogą pomóc w znalezieniu pracy w domu.

  Zobacz listę medycznych zleceń transkrypcji .

 • 03 Kodowanie medyczne i fakturowanie

  Praca w domu przy rozliczeniach medycznych i kodowaniu jest bardzo często przynętą w oszustwach typu "praca w domu", więc musisz uważać, kiedy szukasz tych miejsc pracy. Zwykle przed rozpoczęciem pracy w domu potrzebujesz doświadczenia na miejscu, aw niektórych przypadkach, zwłaszcza kodowania, formalnego szkolenia i / lub certyfikacji. (Jednak szkolenia online to kolejna droga dla oszustów.) Zobacz więcej na temat edukacji online w zakresie rachunków medycznych.) Firmy ubezpieczeniowe zatrudniają koderów i podatników medycznych, podobnie jak firmy, które zlecają te usługi biurom medycznym.

  Zobacz listę zadań związanych z kodowaniem medycznym i więcej informacji na temat medycznych rozliczeń.

 • 04 Praca w Call Center

  Podczas gdy większość z tych zadań call center dotyczy RN, istnieją pewne pozycje obsługi klienta związane z medycyną dostępne dla LPN i innych środowisk medycznych. Dodatkowo istnieją domowe stanowiska dla specjalistów w zakresie zdrowia psychicznego.

  Zobacz listę zadań w centrum medycznym .

 • 05 Lekarze

  Caiaimage / Martin Barraud / Getty Image

  Lekarze, którzy chcą pracować w domu, najprawdopodobniej znajdą pracę w niepełnym wymiarze godzin, uzupełniającą, chociaż istnieją pewne etatowe zajęcia dla lekarzy. Lekarze mogą wykorzystać swoje doświadczenie i stopień, aby znaleźć pracę w nauczaniu online , przeglądać lub pisać treści medyczne, a nawet ćwiczyć online. Firmy ubezpieczeniowe i badawcze zatrudniają lekarzy na różne niekliniczne stanowiska, co może pozwolić na telepracę.

  Zobacz listę stanowisk do pracy dla lekarzy .

 • 06 Medical Illustrators, Writers and Editors

  Pisarze i redaktorzy często pracują w domu na zasadzie niezależnej pracy, a czasami także w miejscu pracy, a ci z branży medycznej nie są wyjątkiem. Te medyczne prace domowe wymagają zarówno dobrych umiejętności pisania, jak i specjalistycznej wiedzy z zakresu medycyny. Pielęgniarki, badacze i lekarze często przechodzą z pracy klinicznej i pracowniczej na pisarzy medycznych. Lekarze mogą zasiadać w redakcji lub pracować jako doradca redakcyjny, przeglądając pisma innych pod kątem dokładności medycznej.

  Osoby posiadające ogólne wykształcenie i redagowanie mogą być również zatrudniane w specjalistycznych medyczno-redakcyjnych lub pisemnych pracach, ale zazwyczaj odbywa się to w domu, a nie na zasadzie niezależnej . Doświadczeni już jako pisarze medyczni, specjaliści ci mogą zdecydować się na karierę freelance w domu.

  Ilustratorzy medyczni bardzo często pracują na podstawie umowy z domu. Ilustratorzy medyczni zazwyczaj zdobywają niezbędną wiedzę z zakresu medycyny i anatomii oraz umiejętności artystycznych dzięki specjalistycznej edukacji.

 • 07 Farmaceuci

  Zdecydowana większość farmaceutów pracuje na miejscu, zwykle w sprzedaży detalicznej lub klinicznej. Istnieje kilka firm, które pozwalają farmaceucie przeglądać i przyjmować recepty online z domu, ale zwykle po przejściu z miejsca na miejscu. Towarzystwa ubezpieczeniowe mogą zatrudniać farmaceutów, którzy będą nadzorować programy świadczeń RX, a te prace mogą pozwolić na telepracę. Farmaceuci mogą również wykorzystywać swoją wiedzę medyczną, aby włamać się do innych prac medycznych z domu, które zazwyczaj nie wymagają uzyskania dyplomu farmaceutycznego lub uzyskania licencji, takich jak medyczne pisanie lub transkrypcja. Są jednak mało prawdopodobne, że również zapłacą.
 • 08 Ubezpieczenie

  Firmy ubezpieczeniowe zatrudniają w szerokim zakresie zawodów medycznych, w tym miejsc pracy dla lekarzy, pielęgniarek, osób prowadzących sprawy, farmaceutów, koderów medycznych i osób zgłaszających bony. Ogólnie rzecz biorąc, firmy ubezpieczeniowe są zwykle firmami przyjaznymi dla telekomunikacji .

  Zobacz listę prac ubezpieczeniowych w miejscu pracy .