Wszystko o połączeniach telefonicznych podczas podstawowego treningu sił powietrznych

Kiedy i dlaczego rekruci sił powietrznych mogą wykonywać połączenia telefoniczne

Jako rekruta Sił Powietrznych będziesz mieć szansę zadzwonić do domu przynajmniej raz podczas podstawowego szkolenia , a w zależności od tego, jak ty i reszta twojej kohorty (zwanej "lotem") wykonasz, możesz uzyskać dodatkowe uprawnienia dobrze.

Pierwszy telefon w Air Force Boot Camp: Home

To jedyne obowiązkowe połączenia telefoniczne, które instruktorzy szkolenia ( TI ) są zobowiązani do umożliwienia rekrutacji. Najprawdopodobniej nastąpi to w pierwszą sobotę lub niedzielę po przyjeździe, ale nie jest to reguła twarda i szybka.

Zasadniczo zależy to od TI. Będzie to bardzo krótka rozmowa telefoniczna, trwająca około trzech minut, wystarczająca do przekazania informacji mailowych.

Przygotuj swoją rodzinę / bliskich z góry na temat tej rozmowy telefonicznej. Możesz nie brzmieć "dobrze". Ten szczególny etap szkolenia jest stresujący, zarówno fizycznie, jak i psychicznie, a członkowie Twojej rodziny mogą to odebrać podczas rozmowy. Bez względu na to, jak trudno Ci się czuć, najlepiej jest zachować spokój podczas rozmowy z rodziną.

Naprawdę nie będziesz miał czasu, by powiedzieć im, że wszystko w porządku; będziesz miał czas, aby wypluć swój adres pocztowy, a następnie musisz przekazać telefon do następnego rekruta w kolejce. Upewnij się, że Ty i Twoja rodzina jesteście przygotowani na to doświadczenie.

Przerwy w patio i inne połączenia telefoniczne z Boot Camp

Po pierwszym obowiązkowym telefonie, jak często można dzwonić do domu, jest kwestią przywilejów. Telefony znajdują się na patio z przerwami w każdym akademiku.

Otrzymujesz przerwy na patio (jako lot) dzięki utrzymywaniu twojego TI szczęśliwym. Jeśli twój lot będzie dobrze, twój TI da ci więcej przerw na patio. Jeśli twój lot nie działa dobrze, TI może wstrzymać przerwy na patio. TI mają dużą swobodę w tym obszarze.

Poza pierwszą rozmową telefoniczną, będziesz mógł dzwonić tylko do domu podczas dozwolonych przerw na patio.

I nie trzeba dodawać, że nie będziesz mieć dostępu do telefonów komórkowych podczas większości obozów treningowych.

Przedpłacone karty telefoniczne za połączenia podczas rozruchu

Wielu innych niespokojnych ludzi będzie czekało w kolejce, aby korzystać z automatów w tym samym czasie co ty. Każdy budynek wieloosobowy ma tylko jedno patio, a w każdym budynku znajduje się kilka lotów.

Możesz mieć szczęście i twój TI da ci przerwę na patio, gdy nikt inny jej nie ma, albo możesz dostać się na patio i przekonać się, że każdy inny TI w budynku postanowił dać swoim samolotom przerwę na patio w tym samym czasie. To, jak długo będziesz mógł czatować przez telefon, zależy od tego, jak długo trwa przerwa na patio i ile osób czeka na telefon.

Pamiętaj, że są to telefony płatne, więc przyniesienie z tobą przedpłaconej karty telefonicznej do podstawowego szkolenia może przyspieszyć sprawę. W ten sposób nie będziesz musiał przechodzić przez operatora, aby umówić się na połączenie przychodzące.