Pracuj w domu w Teksasie

Przejrzyj te zasoby zatrudnienia, aby rozpocząć telepracę z Teksasu.

Getty / Glowimages

Niestety, jeśli chodzi o pracę w domu, geografia ma znaczenie. Oczywiście, możliwe jest znalezienie pracy zdalnej w firmie działającej w innym państwie, ale duża liczba firm wykonujących pracę w domu chce, aby pracownicy znajdowali się w pobliżu. Na szczęście dla tych, którzy mieszkają w Teksasie, istnieje wiele dużych firm, które zatrudniają lub w końcu pozwalają pracownikom stać się telepracownikami.

Centra obsługi telefonicznej są dobrą okazją do pracy w domu dla osób z doświadczeniem obsługi klienta.

A w Teksasie jest ich dużo! Pozycje mogą być przeznaczone dla pracowników lub niezależnych wykonawców. Przeczytaj więcej o zadaniach dla call center w dziale Call Center FAQ , a następnie przejrzyj firmy znajdujące się na liście Texas call-at-home call center .

Profile spółek pracujących w domu w Teksasie

Te firmy znajdują się na mojej liście ponad 200 firm pracujących w domu, ale profile zawierają więcej informacji o procesie rekrutacji, wynagrodzeniu i wymaganiach związanych z pracą.

Inne firmy WAH zatrudniające w Teksasie

amerykańskie linie lotnicze
Linie lotnicze zatrudniają agentów rezerwujących miejsca pracy w domu w promieniu 75 mil od Fort Worth w Teksasie. Wymagane jest dziesięć tygodni szkolenia na miejscu. Gdy dostępne, pozycje można znaleźć, przeszukując bazę danych zleceń firmy, używając słowa kluczowego "home".

Zapłata zaczyna się od 9,50 USD.

Hilton @ Home
Sieć hoteli zatrudnia agentów call center do pracy w domu w zakresie obsługi klienta i rezerwacji. Nowi pracownicy otrzymują dogłębną markę i szkolenie techniczne oraz wsparcie. Dwujęzyczne w języku hiszpańskim lub portugalskim zarabiają 1 $ za godzinę więcej w niektórych pozycjach.

Starwood Hotels & Resorts
Wynajmowane przez centrum kontaktowe klienta Starwood w Austin, te prace w domu pracują tylko dla mieszkańców 512 strefy Austin. Współpracownicy Starwood @Home muszą uczestniczyć w czterech tygodniach szkolenia. Starwood zapewnia firmowy komputer, klawiaturę, mysz, zestaw słuchawkowy, wyznaczony telefon i oprogramowanie firmowe, ale współpracownicy płacą za miesięczne opłaty za telefon i Internet. Zapłata wynosi 9 USD / godzinę plus premie. Uwaga: Strona poszukiwania pracy Starwood wydaje się działać najlepiej w Internet Explorerze.

Triage 4 Pediatrics
Z siedzibą w Plano w Teksasie, firma ta zatrudnia RNs w rejonie Dallas-Fort Worth, aby pracować w domu w godzinach po telefonicznej selekcji. Wymagania obejmują 3-5 lat w pediatrii, licencjonowanie w Teksasie, prowadzenie ubezpieczenia nadużyć i test narkotyków. Konieczne są weekendy i wieczory, ale dostępne są harmonogramy w pełnym i niepełnym wymiarze godzin.

Ogólne zasoby Texas Resources

Praca w Teksasie - ten wykaz zasobów zatrudnienia ze stanu Teksas można sortować za pomocą słów kluczowych, takich jak "zdalny" lub "zdalny", ale pamiętaj, że mogą one powodować miejsca pracy, które mówią "brak telepracy".

Firmy z listy Fortune 500 - Co najmniej jeden z tych dużych pracodawców w Teksasie - AT & T - znajduje się na liście Najlepszej Firmy Przyjaznej Telekomunikacji , a wielu innych ma opcje telepracy dla Teksańczyków.

Globalne zatrudnienie w miejscu pracy - te firmy zatrudniają na całym świecie i oczywiście obejmują Teksas.