Work From Home Call Center Jobs w Teksasie

Znajdź domowe centrum telefoniczne w TX.

Ta lista firm obejmuje tylko tych, którzy zatrudniają pracę z miejsc pracy w call center w Dallas, Houston, Austin i gdzie indziej Texas (TX). W rzeczywistości w Teksasie jest sporo miejsc pracy w call center w porównaniu do innych stanów.

Jeśli interesuje Cię więcej niż praca w call center w Teksasie, zobacz tę bardziej ogólną listę zasobów: Więcej pracy w domu w Teksasie

Wsparcie Accolade
Agenci wsparcia technicznego i przedstawiciele obsługi klienta świadczą usługi klientom tej firmy z ich domów w Teksasie.

Wszyscy są niezależnymi kontrahentami i są opłacani według stawki za minutę, maksymalnie 10 USD za godzinę, ale nie ma minimum.

Alorica
Alorica, dawniej West at Home, zdalnych pracowników do pracy jako przedstawiciele obsługi klienta. Są one rekompensowane za minutę lub za połączenie, ale przynoszą minimalne wynagrodzenie w Teksasie.

amerykańskie linie lotnicze
Linia lotnicza oferuje pracę w domu jako agentów rezerwacyjnych dla doświadczonych agentów, którzy mieszkają w odległości 75 mil od biura Fort Worth. Wymagane jest dziesięć tygodni szkolenia na miejscu. Gdy pozycje są dostępne, można je znaleźć, przeszukując bazę danych zleceń za pomocą "domu". Wynagrodzenie zaczyna się od 9,50 USD za godzinę i wzrasta do 10 USD po okresie próbnym. Ubezpieczenia zdrowotne i dentystyczne, które opłacają urlop i przywileje podróżne, należą do korzyści wynikających z zatrudnienia.

Doradcy Apple At-Home
Apple at Home to program pracy w domowym call center od Apple, który zatrudnia zarówno studentów, jak i studentów.

W Teksasie rekrutuje studentów na kampusach Texas State University i Texas A & M. Użyj słowa kluczowego "home" w bazie danych firmy.

ARO
Pracownicy tej firmy pracują w zakresie ofert call center, w tym sprzedaży i obsługi klienta. Dodatkowo ARO zatrudnia audytorów ubezpieczeniowych oraz LPN i RN do pracy w domu.

Asurion
Firma z rozszerzoną gwarancją płaci za opiekę domową 9-10 USD za godzinę, aby móc odbierać połączenia przychodzące. Zatrudnia agentów call center pracujących w domu i biurze, aby rozwiązywać problemy i zapewniać obsługę klienta swoim klientom. Zatrudnia agentów dwujęzycznych również w języku hiszpańskim / angielskim. Więcej zadań w Dwujęzycznym Call Center

BSG VoiceLog
BSG (Billing Services Group) specjalizuje się w dostarczaniu swoim klientom agentów call center, którzy świadczą usługi weryfikacji stron trzecich za pośrednictwem technologii nagrywania rozmów VoiceLog.

Carenet Healthcare Services
Firma medyczna z siedzibą w San Antonio zatrudnia zarejestrowane pielęgniarki do pracy w domu na stanowiskach "opiekuna". Opłata wynosi 25 USD / godz. Inne stanowiska call center dla osób nie będących pielęgniarkami w firmie nie są pracą w domu. Praca w pełnym wymiarze godzin, praca nocna może być dostępna i / lub wymagana Zobacz więcej prac pielęgnacyjnych z domu .

CenturyLink
Wcześniej CenturyTel i EMBARQ CenturyLink jest dostawcą usług głosowych, szerokopasmowych i wideo dla konsumentów i firm w 33 stanach. Miejsca pracy w call-at-home płacą około 10-11 $ za godzinę. Zachęca się dwujęzycznych kandydatów do zgłoszenia. Wyszukaj bazę danych pracy za pomocą "praca w domu".

Convergys
Wirtualni agenci call center otrzymują połączenia przychodzące i świadczą usługi, które mogą obejmować obsługę klienta, sprzedaż lub pomoc techniczną.

Convergys oferuje płatne szkolenia i świadczenia. Zaplanowano od 16 do 40 godzin tygodniowo. Zobacz recenzje czytelników Convergys .

GE Retail Finance
Agenci pracujący w domu to pracownicy, którzy świadczą obsługę klienta dla kredytodawców komercyjnych i komercyjnych w firmowych programach finansowania opieki zdrowotnej i detalicznej. Często potrzebne są również agenci dwujęzyczni, zwłaszcza hiszpańsko-angielski. Kandydaci muszą mieszkać w promieniu 65 mil od Frisco, TX.

Hotele Hilton
Program Hilton @ Home w sieci hoteli zatrudnia agentów sprzedaży pracujących z domu do obsługi klienta i rezerwacji. Nowi pracownicy otrzymują dogłębną markę i szkolenie techniczne oraz wsparcie. Dwujęzyczne w języku hiszpańskim lub portugalskim mogą w niektórych pozycjach zarobić 1 $ za godzinę więcej.

LiveOps
Firma zatrudnia agentów, w tym licencjonowanych agentów ubezpieczeniowych, dla różnych zadań call center dla swoich klientów, w tym sprzedaży wychodzącej, dwujęzycznej obsługi klienta (hiszpańskiej i francuskiej) oraz usług finansowych.

Agenci są wypłacani według stawki opartej na minutach rozmów i premiach sprzedaży w niektórych przypadkach. Agenci muszą zostać "certyfikowani", aby pracować dla klientów indywidualnych. Ta certyfikacja nie jest wypłacana. Wnioskodawcy płacą 50 USD (lub czasem więcej) za sprawdzenie przeszłości. Zobacz więcej francuskojęzycznych ofert pracy z domu .

Grupa Newtona
Elite Sales Associates (ESA) wyznacza spotkania, dokonuje sprzedaży i przeprowadza badania rynkowe w swoich biurach macierzystych. Wymagane jest doświadczenie w telemarketingu, obsłudze klienta, generowaniu leadów i ustalaniu terminów. Musisz zakupić sprzęt od Newton, Współpracownicy muszą pracować minimum 20 godzin tygodniowo.

PointClickCare
System rejestracji medycznej oparty na chmurze zatrudnia specjalistów ds. Obsługi klienta i sprzedaży, którzy posiadają wiedzę na temat systemów dokumentacji medycznej do pracy w domu.

Sitel
Global BPO Sitel ma program pracy w domu dla mieszkańców USA o nazwie Sitel Work @ Home. Agenci w tych pełnoetatowych i niepełnoetatowych działach obsługi klienta szkolą się z domu.

Hotele Starwood
Współpracownicy Starwood @Home muszą uczestniczyć w czterech tygodniach szkolenia. Szkolenie odbywa się w Austin w Teksasie. Agenci muszą mieszkać w 512 rejonie Austin. Starwood zapewnia firmowy komputer, klawiaturę, mysz, zestaw słuchawkowy, wyznaczony telefon i oprogramowanie firmowe, ale współpracownicy płacą za miesięczne opłaty za telefon i Internet. Zapłata wynosi 9 USD / godzinę plus premie.

Support.com
Firma świadczy usługi wsparcia technicznego dla swoich klientów, korzystając z czatów typu "praca w domu" i agentów call center. Jego zdalni technicy odpowiadają na rozmowy przychodzące.

SYKES Strona główna Obsługiwane przez Alpine Access
Agenci domowi przyjmują przychodzącą obsługę klienta i wywołania sprzedażowe dla różnych klientów. Przedstawiciele są opłacani stawką godzinową w wysokości około 9 USD plus szkolenie wypłacane. Dopiero po zaoferowaniu stanowiska, wnioskodawcy płacą 45 $ za sprawdzenie przeszłości. Minimum 20 godzin w tygodniu do pracy w pełnym wymiarze godzin. Umiejętności dwujęzyczne plus; języki obejmują hiszpański, mandaryński i kantoński. Więcej zadań w Dwujęzycznym Call Center

teleNetwork
Z siedzibą w Austin to zewnętrzne centrum obsługi telefonicznej zatrudnia techników pracujących w domu, którzy pomagają w usługach internetowych, obsłudze komputerów stacjonarnych i kwestiach bezpieczeństwa, a także w obsłudze klienta. Wymagana jest silna obsługa klienta i umiejętności samodzielnego zarządzania, a także doskonałe umiejętności komunikacyjne. Firma ma własne miejsca pracy w rejonie Austin i San Marco. Więcej pomocy technicznej dla pracy z domu

TeleTech @ Home
Firma outsourcingu procesów biznesowych na całym świecie (BPO) zatrudnia współpracowników W niektórych stanach USA i Wielkiej Brytanii pracuje z domu jako agent call i inne dziedziny. Potrzeba dwujęzycznych agentów call center . Korzyści obejmują płatne szkolenie, 401 tys. Zapłata to 9-10 $ za godzinę.

ThinkDirect
Firma zatrudnia pracowników jako agentów do pracy w domu, sprzedając prenumeratę czasopism. Zapłać z zachętami to 10-14 $ za godzinę.

Transcom
Firma Call Center zatrudnia agentów pracujących w domu do obsługi klienta i wsparcia technicznego w Teksasie.

Triage 4 Pediatrics
Firma z siedzibą w Plano w Teksasie zatrudnia pielęgniarki (RN) w rejonie Dallas-Fort Worth do pracy w domu w godzinach pracy telefonicznej po godzinach pracy w centrum medycznym . Wymagania obejmują 3-5 lat w pediatrii, licencjonowanie w Teksasie, prowadzenie ubezpieczenia nadużyć i test narkotyków. Konieczne są weekendy i wieczory, ale dostępne są harmonogramy w pełnym i niepełnym wymiarze godzin.

U-Haul
Pracownicy call-in-home przyjmują połączenia przychodzące i odpowiadają na ogólne pytania, rezerwują i / lub udzielają pomocy drogowej.

Ver-A-Fast
Agenci call center wykonują połączenia weryfikacyjne dla klientów firmy, głównie z branży prasowej.

Windy City Call Center
Windy City zapewnia outsourcing call center klientom wymagającym zarówno połączeń przychodzących, jak i wychodzących. Zatrudnia agentów call center jako pracowników (nie wykonawców) i oferuje świadczenia takie jak płatny czas wolny, plan opieki zdrowotnej i 401K.