Jedenaście zamówień generalnych warty (USMC)

Organy generalne korpusu piechoty morskiej

Jedną z pierwszych rzeczy, których nauczysz się w wojsku w Stanach Zjednoczonych, jest to, jak pełnić służbę. Będziesz również zobowiązany do recytowania dosłownych Rozkazów Generalnych Wartownika. Jest to istotna, ale najbardziej podstawowa funkcja wojska .

Generalne Rozkazy Strażnika to lista zasad, których członek wojskowy musi znać dosłownie i ćwiczyć podczas pełnienia służby (lub czuwania). Wszystkie posterunki strażnicze mają zasady do naśladowania, a jedenaście rozkazów generalnych jest szczegółowych, ale uniwersalnych dla wszystkich członków wojska.

Będziesz musiał nauczyć się tych Zasad Ogólnych po przybyciu na szkolenie podstawowe, więc lepiej zaczekaj zanim przybędziesz na Dzień 1 Boot Camp.

Jedenasta Generalna Dyrekcja Strażnicy, zgodnie z wymaganiami w Obozie Bojowym Korpusu Piechoty Morskiej (i później, podczas pełnienia służby wartowniczej) wymieniono poniżej wraz z krótkim opisem:

Jest nieco inny niż wersja Navy (głównie dlatego, że rankingi i tytuły różnią się między Navy i USMC), a nawet bardziej niż wersja Army .

 1. Przejmij kontrolę nad tym postem i całą własnością rządową.
  Kiedy jesteś na posterunku jako strażnik lub wartownik, jesteś odpowiedzialny za swój obszar i masz prawo do zatrzymania się i kwestionowania dowolnej rangi, która chce przejść przez twój obszar.
 2. Postępuj zgodnie z postem w sposób militarny, zachowując czujność i obserwując wszystko, co dzieje się w zasięgu wzroku lub słuchu.
  Zachowaj czujność, zwracając szczególną uwagę na szczegóły. Łatwo jest uzyskać samozadowolenie po wielu godzinach służby - zwłaszcza, jeśli nie miałeś wielu ludzi do załatwienia. Ale Twoja zdolność zwracania uwagi na otoczenie uratuje Twoje życie i innych.
 1. Zgłaszaj wszystkie naruszenia zleceń, które mam zlecić.
  Będziesz mieć pisemny dziennik, który będzie śledzić wszystkie zdarzenia, które miały miejsce podczas oglądania. Nagraj wszystko, ale zgłoś każdy, kto nie przestrzega zasad.
 2. Aby powtórzyć wszystkie połączenia [ze stanowisk] bardziej odległe od wartowni niż moje własne.
  Przekaż wiadomość członkom straży przez radio, linię telefoniczną, sygnał lub wokal.
 1. Zamknij mój post tylko po poprawnej uldze.
  Nie zostawiaj swojego postu, dopóki ktoś nie przybył, aby zająć twoje miejsce.
 2. Otrzymywać, słuchać i przekazywać strażnikowi, który mi ulży, wszystkie rozkazy od dowódcy, oficera dnia, oficerów i niezamówionych oficerów straży.
  Pamiętaj, aby przekazać wszystkie szczegóły dotyczące zegarka oraz wszelkie specjalne polecenia wydane w trakcie dnia służby dla osoby, która zwalnia Cię z pracy.
 3. Mów do nikogo, z wyjątkiem obowiązku służbowego. To wszystko dzieje się na służbie.
  Żadne telefony komórkowe, SMS-y i inne firmy, ale ochrona i ochrona twojego obszaru to to, co robisz.
 4. Daj alarm w przypadku pożaru lub zaburzenia.
  Za każdym razem, gdy wystąpi poważne zakłócenie lub niebezpieczeństwo, uruchom alarm i zadzwoń do mnie.
 5. Nazywając kaprala gwardii w każdym razie nie objętego instrukcjami.
  Jeśli nie jesteś pewien sytuacji, poproś przełożonych o potwierdzenie.
 6. Pozdrów wszystkich oficerów i wszystkie kolory i standardy bez obudowy.
  Standardowa uprzejmość wojskowa dotyczy członków seniorów i przepustki w kolorze.
 7. Bądź szczególnie czujny w nocy i podczas czasu na wyzwanie, rzucaj wyzwanie wszystkim osobom znajdującym się na moim stanowisku lub w jego pobliżu i nie pozwalaj nikomu przejść bez odpowiedniego upoważnienia.
  Zachowaj czujność! Upewnij się, że wszyscy, którzy wejdą w obszar, który chronisz, są upoważnieni.

Jeśli stoisz na straży (obowiązek) po raz pierwszy, tak długo, jak znasz te jedenaście podstawowych zamówień, będziesz w stanie wykonać zadanie bez problemu. Ostatnią rzeczą, jakiej pragniesz, jest artykuł 113 UCMJ. Weź poważnie zamówienia generalne. Będą czasy, kiedy zostaniesz wezwany przez wyższych rangą członków wojska, ale Generalne Rozkazy Sentry dają ci władzę nad każdym członkiem nie przestrzegającym zasad i przepisów tego postu. Jedną rzeczą, której chcesz uniknąć, jest samozadowolenie, ponieważ istnieje powiedzenie "Zabójstwo zemsty". Bądź czujny, czujny i wypełniaj swój obowiązek, aby utrzymywać bezpieczne stanowisko.

Terminy stojące na straży , dyżurny , stały dyżur, pilnujący mojego stanowiska są synonimem wartownika.