Opisy stanowisk oficerów piechoty morskiej

Zawody oficera USMC

Lockheed Martin / Flickr

Istnieje kilka opcji, które potencjalny oficer piechoty morskiej może podjąć, aby osiągnąć ten tytuł. Aby wejść do rangi oficera USMC, możesz wziąć kilka ścieżek. Dostępne są następujące opcje:

Akademia Marynarki Wojennej Stanów Zjednoczonych

Akademia jest dowództwem Departamentu Obrony Marynarki i Korpusu Piechoty Morskiej w Annapolis, MD. Zazwyczaj 25% absolwentów czteroletniej placówki zostanie oficerem piechoty morskiej.

Opcja Marine Corps ROTC

Programy ROTC dla marynarki i piechoty morskiej w ponad 65 college'ach i uniwersytetach w całym kraju oferują komisje Marine Corps dla studentów, którzy ukończą czteroletnie studium z zakresu nauk morskich na terenie kampusu.

Kandydat na oficera USMC

Zgodnie z programami kandydatów na oficerów, absolwenci płci męskiej i żeńskiej akredytowanej czteroletniej uczelni wyższej lub absolwenci akredytowanych szkół prawniczych uprawnionych do wykonywania zawodu w sądzie stanowym lub federalnym kwalifikują się do prowizji rezerwowej.

Kurs plutonowy dowódcy

Kurs dowódców plutonu piechoty morskiej (Marine Corps Platoon Leaders Course - PLC) przeznaczony jest dla studentów, którzy zapisują się na studia pierwszego stopnia na dwa sześciotygodniowe letnie programy szkoleniowe w szkole oficerskiej Marine Corps Officer, znajdującej się w Quantico w Wirginii.

Program przekazania zleceń (ECP)

ECP zapewnia zarejestrowanym Marines z czteroletnim tytułem z akredytowanej szkoły możliwość zostania oddelegowanym oficerem.

ECP jest otwarte dla Marines z minimum rocznym aktywnym doświadczeniem w służbie cywilnej i co najmniej 12-miesięcznym pozostaniem przy obecnej podpisanej umowie.

Jednak po zamówieniu wszyscy oficerowie piechoty morskiej wezmą udział w szkole podstawowej (TBS). Po ich występie w TBS będą oni kierowani potrzebami Korpusu Piechoty Morskiej, a także ich osobistym pragnieniem kontynuowania szkolenia w MOS.

Marine Corps wybiera stanowiska dla oficerów piechoty morskiej według następującej metody:

Top Trzeci / Środkowy Trzeci / Dół Trzeci

Podstawowa metoda przypisywania MOS do podporuczników, którzy najlepiej pasują do opisu stanowiska, potrzeb USMC, a także wyników Marine w TBS. Mimo że TBS przestrzega najwyższych standardów uczciwości, czasami członkowie w pierwszej trzeciej klasy mogą nie otrzymywać zamówień na zamówione szkolenia. Ta metoda ma na celu służyć najlepszym interesom Marine Corps.

W 1977 r. Komendant korpusu piechoty morskiej postanowił zastosować wysokiej jakości rozrzut do przydzielania MOS. Ta decyzja została podjęta, aby zapewnić, że każda dziedzina zawodowa otrzyma sprawiedliwą część najbardziej konkurencyjnych poruczników. W obrębie jednej trzeciej, podstawowym kryterium przydziału jest pozycja klasowa i wydajność. Jednak zadania zlecone oficerowi piechoty morskiej mogą zależeć od jego treningu wydajności, wcześniejszego doświadczenia, umiejętności, wykształcenia i pragnień.

Najbardziej potrzebne MOS w korpusie piechoty morskiej

Każdy rok jest inny niż następny i mogą istnieć prace wymagające więcej personelu niż inne, które tradycyjnie są niższe. Zazwyczaj jednak istnieją cztery MOS, które wymagają większości oficerów piechoty morskiej, ponieważ te miejsca pracy w Korpusie Piechoty Morskiej są największe i / lub osiągają największe obroty:

03 - Oficer piechoty - Oficerowie piechoty kierują trzonem piechoty morskiej jako jednostka ekspedycyjna. Oficerowie piechoty morskiej są odpowiedzialni za przygotowanie Marines do każdej misji naziemnej. Ci Marines są przywódcami chrząknięć, co jest być może jednym z najtrudniejszych młodych oficerów w Korpusie Piechoty Morskiej.

04 - Specjalista ds. Logistyki - Funkcjonariusze logistyki to krytyczni myśliciele i planiści. W rzeczywistości ich strategie planowania mają zasadnicze znaczenie dla walki Korpusu Piechoty Morskiej podczas podróży po całym świecie. Koordynowanie ruchu statków morskich, wyposażenia i zarządzania łańcuchem dostaw ze statku, powietrza, do brzegu to ich najbardziej rozpoznawalna odpowiedzialność.

08 - Oficer artylerii polowej - Marines, którzy kierują armatami piechoty morskiej, muszą być skuteczni w taktyce, wiertnicach typu gun-line, komunikacji, konserwacji, transporcie i logistyce.

Jednostki Artylerii zapewniają wsparcie ogniowe piechocie, rozpoznaniu pancernemu, jednostkom czołgów i MarSOC Raiders.

30 - Specjalista ds. Administracji dostaw i operacji - Marines, którzy kupują potrzebny sprzęt i materiały do ​​każdej misji. Marine Supply zapewnia, że ​​cały Marine Corps jest odpowiednio wyposażony, ponieważ nadzoruje zakup i kontraktowanie dostaw, zarządzanie budżetami i opracowywanie planów wydatków.

Pozostałe MOS

Poniżej znajdują się inne pola zawodowe dla stanowisk oficerskich Korpusu Piechoty Morskiej.

01 - Personel, Administracja i Urzędnik ds. Retencji

02 - oficer wywiadu

0370 - Oficer MarSOC (specjalista ds. Operacji specjalnych)

05 - Oficer ds. Planów morskich Sił Powietrznych (MAGTF)

06 - Urzędnik ds. Komunikacji

09 - Oficer szkoleniowy

11 - Oficer mediów

13 - Inżynier, budowniczy, personel i wyposażenie

18 - Oficer odbojowy czołgów i szturmowców

21 - Oficer obsługi naziemnej

23 - Oficer amunicji i materiałów wybuchowych

26 - Wywiad sygnałowy / Ground Electronic Warfare Officer

27 - Oficer lingwistyczny

28 - Oficer obsługi technicznej uziemienia

31 - Kierownik ds. Zarządzania ruchem

33 - Urzędnik ds. Usług żywieniowych

34 - Specjalista ds. Zarządzania finansowego

41 - Oficer usług morskich w korpusie piechoty morskiej

43 - Oficer ds. Publicznych

44 - Oficer usług prawnych

46 - Oficer bojowy (COMCAM)

48 - Oficer rekrutujący

55 - Oficer muzyczny

57 - Oficer Obrony Chemicznej, Biologicznej, Radiologicznej i Nuklearnej (CBRN)

58 - Oficer policji wojskowej i korekty

59 - Oficer utrzymania elektroniki

60 - Oficer obsługi technicznej samolotów

63 - Oficer awioniczny

65 - Oficer ordynacji lotniczej

66 - Oficer logistyki lotniczej

68 - Oficer meteorologii i oceanografii (METOC)

70 - Oficer służb lotniczych

72 - Oficer kontroli powietrznej / wsparcia lotniczego / AntiAir Warfare / kontroler ruchu lotniczego

73 - Oficer nawigacyjny i oficer eskorty lotniczej

75 - Piloci, oficerowie marynarki wojennej

80 - Różne wymagania Oficer MOS

Przy przypisywaniu MOS nowomównym oficerom, życzenia poruczników są rozważane w TBS, jednak jest to drugorzędne w stosunku do potrzeb Korpusu Piechoty Morskiej. Większość poruczników (około 75%) otrzyma jeden z trzech najlepszych wyborów. W rzeczywistości indywidualny wybór prawdopodobnie ma największy wpływ na końcowe zadania MOS.