Screening Marine Corps Recon

STACJA POWIETRZNA MARINE CORPS MIRAMAR, CA - Początkowe wyzwania stania się rozpoznawcą Morskie miało miejsce podczas niedawnego pokazu przeprowadzonego w basenie Miramar i czerwonego treningu fizycznego o 4:30 rano w piątek.

Każdy żołnierz piechoty morskiej, który chce uzyskać rozpoznawczą specjalizację wojskową, 0321 , musi być obywatelem Stanów Zjednoczonych i być zwolniony przez swój monitor MOS. Marines muszą spełniać następujące podstawowe wymagania: posiadać ogólną ocenę techniczną 105 lub wyższą na baterii Arped Services Aptitude , uzyskać wynik pierwszej klasy w teście sprawności fizycznej , posiadać kwalifikację przetrwania w walce z wodą 1 , kwalifikować się do tajnego działania odprawy , nie mają na stronie 12 zapisów w swoich książkach serwisowych i mają co najmniej 18 miesięcy pozostających na aktualnej umowie o zapisanie się po zakończeniu podstawowego kursu rozpoznawczego.

Ponadto dowódca eskadry lub dowódca eskadry piechoty morskiej musi złożyć pisemne potwierdzenie, aby wziąć udział w pokazie.

Wiele kwalifikacji jest obowiązkowych, aby stać się oczami i uszami sił lądowych. Niektórzy przechodzą przez proces przesiewowy kilka razy przed uzyskaniem MOS.

Kapral Christopher B. Davis, patrol, biuro prokuratora marszałkowskiego i rodowita Twentynine Palms wyjaśnił, że "był na wystawie przy kilku różnych okazjach, ale nie zamierzam rezygnować, dopóki mi się nie uda".

Po wyeliminowaniu problemów logistycznych, proces przesiewowy rozpoczął się od podwodnego pływania o długości 25 metrów, wydobycia z karabinu głębinowego, skoku na wieży, 30-minutowego bieżnika wodnego, pięciominutowej floty ze spodniami i 500 -meter pływać. Po zakończeniu części przesiewowej, Marines pobiegli na czerwony kurs, aby wykonać test sprawności fizycznej .

Po wybraniu, podstawowy kurs marines Recon może spodziewać się spędzić dużo czasu w wodzie ucząc się, jak negocjować surfowanie i trening z łodzią Zodiac.

Umiejętności komunikacyjne i nawigacyjne są również uwzględnione podczas szkolenia.

Szkolenie BRC może być wyzwaniem fizycznym, ale aby odnieść sukces, potrzeba więcej niż tylko brutalnej siły. Mentalna siła waży ciężko w poruszaniu rygorów treningu.

Staff Sgt. Anthony J. Rivera, sztab szkoleniowy, 1. batalion rozpoznawczy, wyjaśnił: "aby odnieść sukces, nie można po prostu powiedzieć, że bierze jeden typ osoby.

Po prostu musisz mieć serce. Musisz tylko mieć to pragnienie. "

Motywacja do pożądania może wynikać z różnych źródeł, bez względu na to, czy jest to możliwość podróży, czy zaawansowanego szkolenia, jakie zapewnia MOS.

Davis powiedział: "(Reconnaissance) jest czymś innym, chciałem być bardziej proaktywny niż reaktywny."

Pierwszy sierż. Erik Shirreffs, pierwszy sierżant firmy Headquarters and Service, pierwszy batalion rozpoznawczy, wyjaśnił inne źródło motywacji: "Recon Marines ma reputację najlepszego z najlepszych, a my dostarczamy najlepsze z nich Marine Corps".

Pokazy odbywają się co tydzień w Camp Pendleton i na końcu każdego szkolenia Szkoły Piechoty. Wszystkie seanse są otwarte dla Miramar Marines. Aby uzyskać więcej informacji, skontaktuj się z First Sgt. Shirreffs w DSN 361-2936 lub (706) 763-2021.