Standardy ciężaru i sprawności w Marine Corps

Waga i sprawność USMC

Marines. gettys

Zgodnie z zarządzeniem Korpusu Piechoty Morskiej z 2008 roku 6110,3 W / CH 1 od oficera komendanta, w niniejszym linku wymienione są aktualne standardy wzrostu i wagi wszystkich piechoty morskiej (męskiej i żeńskiej).

Jeśli Marine nie przejdzie standardów wzrostu i masy ciała, otrzyma test obwodu obwodowego, który jest miarą szyi i żołądka. Korzystając z algorytmu procentu tkanki tłuszczowej, tak długo, jak marines są poniżej poniższych procentów tkanki tłuszczowej, są one zgodne ze standardem:

Korpus Piechoty Morskiej zmienił swoje normy dotyczące tłuszczu w ciele , z dniem 11 sierpnia 2008 r .: Nowe standardy to:

Uwaga: Wielu żołnierzy piechoty morskiej jest obciążonych mięśniami / mniej na ciele, a obecne normy dotyczące wzrostu i masy ciała nie odzwierciedlają dokładnie osoby z więcej mięśni niż tkanki tłuszczowej .

Jeśli Marine Fails : All Marines są zobowiązani do utrzymania wagi / tkanki tłuszczowej zgodnie ze standardami Marine Corps. Marines, którzy ważą więcej niż dozwolono na wykresach połączonych poniżej, muszą przejść pomiar tkanki tłuszczowej . Ci, którzy przeszli przez normy dotyczące tłuszczu w korpusie Marine Corps są zapisani do Programu Kompozycji Ciała (BCP).

Każdy marynarz musi być sprawny fizycznie, niezależnie od wieku, stopnia lub obowiązków . Marines są zobowiązani do zdania półrocznego testu sprawności fizycznej (PFT).

Zdarzenia z USMC PFT to: Crunches - 2 minuty, Pullups max reps, 3 milowe przebiegi czasowe.

Marine Corps opracował Test Walki Fitness (CFT), który wszyscy marines muszą zdać, oprócz standardowego testu sprawności fizycznej Marine Corps (PFT). System ocen CFC dla korpusów piechoty morskiej ustala punkty za te wydarzenia i będą one wliczane do punktów promocji piechoty morskiej , tak jak obecnie robi to PFT.

Korpus piechoty CFT składa się z następujących wydarzeń:

880 Yard Run. Marines będą biegać przez 880 jardów, mając na sobie buty i mundur kamuflażu (spodnie i t-shirt).

Ammo Can Lifts. Marines podniosą z ziemi o 30 funtów amunicję, tyle razy, ile zdołają, w ciągu dwóch minut.

Manuever pod ostrzałem. Marines musi poruszać się po kursie o długości 300 metrów i wykonywać wyznaczone zadania w dozwolonym czasie. Zadania obejmują: