Najlepsze kobiece agencje modelek w Nowym Jorku

Jeśli chcesz zrobić z tego model , Nowy Jork to miejsce, w którym możesz być. Jako jedna z największych światowych stolic mody, miasto ma duży wpływ na trendy w modzie międzynarodowej. Jest domem dla wielu najlepszych wydarzeń mody, projektantów , producentów odzieży, uczelni mody i oczywiście agencji modelek!

Bez względu na to, ile (lub jak mało!) Doświadczeń masz jako model , możesz znaleźć swoją idealną agencję w Nowym Jorku. Pamiętaj tylko, że modelowanie to nie jest uniwersalna branża i że nie zawsze najlepiej jest wybierać najlepsze i najbardziej popularne agencje.

Większe i bardziej znane agencje mają imponujące osiągnięcia, ale mniejsze agencje butikowe są często lepsze dla nowych modeli, ponieważ mogą dać ci zindywidualizowaną uwagę potrzebną do dalszej kariery. Oto 10 najlepszych agencji modelek w Nowym Jorku, które warto sprawdzić (w kolejności alfabetycznej).

 • 01 Zarządzanie modelem DNA

  DNA ma niewielki rozmiar, ale ma ogromny wpływ na przemysł modowy i modelarski. Reprezentują jedne z najbardziej kultowych twarzy na świecie i pracują ramię w ramię z długą listą światowych luksusowych marek i wysokobudżetowych publikacji.

  Znane twarze: Linda Evangelista, Amber Valletta, Doutzen Kroes, Alessandra Ambrosio, Shalom Harlow.

 • 02 Zarządzanie modelami Elite

  Założona w 1977 roku, Elite zarządza ponad 2000 modeli na pięciu kontynentach. Rozpoczęli karierę z więcej supermodelek niż jakakolwiek inna agencja, co czyni je ikoną w branży modowej.

  Znane imiona: Adriana Lima, Behati Prinsloo, Monica Bellucci, Lizzy Jagger, Cara Delevingne.

 • 03 Modele Forda

  Ford Models jest jedną z najbardziej rozpoznawalnych i cenionych agencji modelek od ponad 50 lat. Główna siedziba firmy znajduje się w Nowym Jorku, ale mają również biura w Los Angeles, Paryżu, Chicago, Miami i São Paulo.

  Znane nazwiska: Erin O'Connor, Christie Brinkley, Rachel Hunter, Naomi Campbell, Brooke Shields, Alek Wek.

 • 04 Modele IMG

  Z biurami w Nowym Jorku, Londynie, Paryżu, Mediolanie i Sydney, IMG Models to jedna z największych na świecie agencji modelek. Znani są z tego, że reprezentują jedne z najbardziej znanych supermodelek, ale może nie wiesz, że IMG otworzyło swoje drzwi dla modeli wszystkich kształtów, rozmiarów, ras, grup etnicznych i wysokości.

  Znane nazwiska: Alek Wek, Coco Rocha, Tara Lynn, Rosie Huntington-Whiteley, Miranda Kerr, Marquita Pring, Carolyn Murphy.

 • 05 Lwy

  Lwy nie są typową agencją modelek. Po pierwsze, zostały one rozpoczęte przez 24-letni model. Po drugie, mimo że są one dostępne tylko od 2012 roku, nakryły niektóre z najlepszych na świecie modeli mody i wydawnictwa. Agencja skupia się na indywidualności i osobowości, pozwalając swoim modelom rozwijać własne autentyczne marki.

  Znane nazwiska: Anne V., Agyness Deyn, Karen Elson, Irina Shayk, Kristen McMenamy.

 • 06 Agencja Marilyn

  Z siedzibą w Paryżu, ale z dużym biurem NYC, Marilyn's jest agencją energetyczną o prestiżowej reputacji. Byli pierwszą agencją, która stworzyła dział sław i są znani z reprezentowania najbardziej rozpoznawalnych nazw świata w branży mody.

  Znane imiona: Kate Moss, Lily Cole, Helena Christensen, Dita Von Teese.

 • 07 ModelScouts.com

  Założona w 2001 roku, ModelScouts.com jest najbardziej szanowaną firmą modelową w branży, ModelScouts może umieścić swoją twarz przed agentami i zwiadowcami dla ponad 150 agencji modelek na całym świecie. Nagradzana prestiżowa Nagroda Torch dla Better Business Bure za etyczne praktyki biznesowe, modele skautów ModelScouts.com dla wszystkich grup wiekowych, rozmiarów i wysokości.

  Znane nazwiska: Zwycięzca amerykańskiej listy najlepszych modeli Nicole Linkletter, finalista ANTM Jade Cole, Project Runway Model Celine Chau, Gwiazda dziecięca Niles Fitch, Gwiazda Dni naszego życia Ari Zucker.

 • 08 New York Models

  New York Models to młoda, dynamiczna agencja, która reprezentuje nowe twarze i dzisiejsze najlepsze modele. Poszukują na całym świecie nieodkrytych talentów i są znani z wykorzystywania doświadczenia, kreatywności i mody do tworzenia międzynarodowych gwiazd.

  Znane nazwiska: Elle MacPherson, Niki Taylor, Valeria Mazza, Sarah Murdoch, Sophie Sumner.

 • 09 Wilhelmina Models

  Założona w 1967 roku przez holenderską supermodelkę Wilhelminę Cooper, agencja ta jest jedną z najbardziej znanych agencji w świecie mody. Wilhelmina została założona w Nowym Jorku, ale ma również biura w Miami, Los Angeles i Londynie.

  Znane nazwiska: Janice Dickinson, Robyn Lawley, Anjelica Huston, Rachel Trachtenburg, Kendall Jenner.

 • 10 Zarządzanie kobietami

  Ta międzynarodowa agencja reprezentuje kobiety na wybiegach, kampaniach redakcyjnych i reklamowych. Ich wizja obejmuje wszystkie rodzaje piękna, nie tylko "tradycyjne" modele, które zdominowały scenę mody od lat 80. XX wieku.

  Znane imiona: Cara Delevingne, Jourdan Dunn, Carmen Kass, Natasha Poly.