Jak zostać ciężarnym modelem dla odzieży ciążowej

Tajemniczy Anioł Wiktorki Alessandra Ambrosio sławna chodził po wybiegu w 2011 roku, kiedy spodziewała się drugiego dziecka - ubrana tylko w rasową bieliznę i 30 funtów oraz szerokie na sześć stóp pary miedzianych anielskich skrzydeł. Większość kobiet w ciąży, modelek lub nie, prawdopodobnie oklaskuje Alessandrę za kołysanie pasa startowego w taki sposób, jak to zrobiła, ale istnieje rynek modeli dla kobiet w ciąży, które nie wymagają noszenia bielizny dla milionów ludzi!

Jeśli spodziewasz się, lub planujesz wkrótce, jest kilka rzeczy, które powinieneś wiedzieć o byciu ciężarnym modelem.

Jeśli nigdy wcześniej nie modelowałeś, to dobry moment na rozpoczęcie

Nawet jeśli modelowanie jest dla ciebie czymś zupełnie nowym, zaczynając od modelu w ciąży, może być świetny czas na rozpoczęcie . Istnieje szczególna nisza dla ciężarnych modeli, ponieważ są one potrzebne między innymi w reklamach odzieży i bielizny. Następnym razem, gdy przeglądasz czasopismo, zwróć uwagę na wszystkie rodzaje reklam, w których są używane modele dla ciężarnych, i prawdopodobnie uznasz, że branża jest bardziej popularna, niż się spodziewałeś.

Utrzymanie zdrowego i sprawnego w czasie ciąży

Oczywiście, twoje ciało będzie przechodzić zmiany, gdy będziesz w ciąży, ale jeśli chcesz być modelem macierzyńskim, musisz zachować zdrową sylwetkę. Eksperci zalecają nadążyć za dietą i reżimem ćwiczeń odpowiednich dla kobiet w ciąży i zatwierdzonym przez lekarza podczas ciąży.

Wiele kobiet odczuwa naturalny "blask" podczas ciąży, a także gęstsze włosy. Możesz korzystać z tych zalet na swoją korzyść, ponieważ mogą naprawdę poprawić swój wygląd na zdjęciach.

Będziesz musiał aktualizować swój przemysł w trakcie ciąży

Jeśli jesteś zarejestrowany w agencji modelek, gdy jesteś w ciąży, będziesz musiał je regularnie aktualizować za pomocą regularnych ujęć rosnącego brzucha, aby wiedzieć, jakie rodzaje pracy będą dla ciebie idealne.

Niektóre agencje mogą nawet prosić o cotygodniowe aktualizacje. Nie martw się, że Twój brzuch wygląda na zbyt duży lub za mały, ponieważ są rynki dla WSZYSTKICH rozmiarów ciała w ciąży i brzuchów.

Zaufanie jest kluczowe

Podczas, gdy ważne jest, aby mieć pewność we wszystkich rodzajach prac związanych z modelowaniem, promienny uśmiech i pewny wygląd są bardzo pożądane w modelach macierzyńskich. Większość reklam przedstawiających kobiety w ciąży pokazuje im, że wyglądają na szczęśliwych i zdrowych, by przedstawiać pozytywną wiadomość. Jeśli przesyłasz zdjęcia do agencji modelek, upewnij się, że masz świetną postawę (plecy, podbródek!) I nie bój się pokazać swojego brzucha. Gdy poczujesz się swobodnie ze swoim ciałem, przejrzysz go na zdjęciach i sprawisz, że miłość, świecące spojrzenie, miłość w modelach macierzyńskich.

Pierwsze kroki

Chociaż istnieją agencje, które zajmują się konkretnie przyszłymi matkami, istnieją również agencje modelek, które obsługują modele WSZYSTKICH kształtów, rozmiarów, wieku i wysokości, a te byłyby dobrym wyborem, gdybyś chciał kontynuować modelowanie, gdy tylko ". Miałam twoje dziecko, a ty mogłaś nawet zająć się malowaniem dziecka. Nie tylko istnieje rynek modeli oczekujących, istnieje ogromny rynek modelowania "rodzinnego", w tym niemowląt w każdym wieku i na każdym etapie.

Jeśli myślisz, że byłbyś świetnym modelem macierzyństwa (lub jakimkolwiek modelem!), Nie ma czasu, aby zacząć.

Świat modelowania nieustannie się rozwija i zmienia się, a rynki są dostępne dla wszystkich rodzajów wyglądu. Jeśli już jesteś modelką lub chcesz zostać jednym z nich, bycie w ciąży zdecydowanie nie musi Cię zatrzymywać, a w rzeczywistości może być idealnym sposobem na wejście do branży!