Modelowe torby i zestawy - niezbędne przedmioty, które każdy model potrzebuje

Nie idź do pracy modelującej lub przesłuchania bez tych elementów

Jako profesjonalny model, musisz zawsze być przygotowany, kiedy jesteś na rezerwacji, na przesłuchanie lub na wizytę.

Modelowanie castingów, przesłuchań i wyścigów - 12 wskazówek dotyczących sukcesu

Dobry model to przygotowany model. Pomyśl tylko, jak dobrze wyglądasz, jeśli możesz powiedzieć klientowi: "Nie martw się, mam to!" Twój klient i agenci modelek pokochają cię, a ty dostaniesz rezerwację raz za razem!

Oto podstawowe rzeczy, które powinieneś mieć w torbie lub zestawie swojego modelu:

 • 01 Twoja książka (portfolio modelowania)

  ModelScouts.com

  Specjaliści z branży używają terminu "książka", aby opisać swoje portfolio modelowe . Tak więc, jeśli ktoś prosi, aby zobaczyć swoją książkę, to jest to, o co proszą.

  Modele słowniczka - modelowanie terminów i fraz

  ZAWSZE przynieś ze sobą swoją książkę, aby wziąć udział w spotkaniach, wywiadach i rezerwacjach, nawet jeśli już zostałeś zatrudniony do tej pracy. Twoja książka powinna zawierać TYLKO twoje zdjęcia i karty Comp - brak styków, negatywów, notatek lub śmieci. Twoja książka powinna być schludna i uporządkowana, a nie chwytliwa.

  Jeśli nie masz jeszcze książki, to jest w porządku. Zrób dobre zdjęcia i upewnij się, że masz kopie, które możesz zostawić u klienta lub agenta. Pamiętaj, aby umieścić swoje dane kontaktowe na odwrocie KAŻDEGO zdjęcia, na wypadek gdyby twoje zdjęcia zostały oddzielone od innych informacji.

  Modelowanie portfolio - Czy potrzebuję profesjonalnych zdjęć lub migawek?

 • 02 Zestaw do makijażu lub palety

  Paleta cieni do powiek

  Modele kobiece powinny zawsze mieć podstawowy zestaw do makijażu lub paletę, która zawiera podkład lub krem ​​BB, korektor, rumieniec, bronzer, półprzezroczysty proszek, cień do powiek, wkładki i tusz do rzęs.

  Modele męskie nie wymagają wszystkich rzeczy, które robią kobiety, ale mężczyźni powinni nosić dobry korektor, bronzer i półprzezroczysty proszek. Nawet modele męskie mogą od czasu do czasu korzystać z poprawki.

  Top 12 typów kobiecych modeli - jakiego typu jesteś?

  Top 10 typów męskich modeli - jakiego typu jesteś?

 • 03 Odcień skóry i czarna bielizna

  Kobiety powinny mieć w swojej torebce różne rodzaje bielizny, takie jak regularny biustonosz typu push-up, stanik bez ramiączek, jednoczęściowe body, majtki, stringi, bielizna dla chłopców, pończochy i skarpetki. Na wypadek, gdyby klient chciał, abyś nosił bieliznę, upewnij się, że masz wkładki do majtek. Grzecznie jest używać wkładki do majtek podczas noszenia ubrań, które nie należą do ciebie. Pamiętaj też, aby przez cały czas mieć przy sobie inne kobiece produkty.

  Modele męskie powinny mieć wybór bielizny, takich jak proste bokserki, figi bokserki i majtki o niskim wzroście, które dopasowują się do ciała. Mężczyźni powinni również mieć czyste białe i czarne t-shirty i czołgi.

 • 04 Płaskie buty, trampki i obcasy

  Współczująca Fundacja Oczu

  Niewielki wybór mieszkań i obcasów o różnych wysokościach jest bardzo dobry w torbie. Często zdarza się, że wiesz, jaki rodzaj rezerwacji masz przed czasem, abyś mógł zapytać swojego agenta lub księgowego, jaki rodzaj obuwia przynieść, aby nie tłoczyć się po ciężkich butach. Mimo to bardzo ważne jest, aby modele podróżujące do krajów azjatyckich wzięły duży wybór butów, ponieważ znalezienie butów amerykańskich lub europejskich może być trudne, ponieważ większość Azjatów nosi mniejsze rozmiary butów niż Amerykanie lub Europejczycy.

  Top 5 mitów o zostaniu profesjonalnym modelem

 • 05 Lakier do włosów, żel i inne produkty

  Pędzle do makijażu

  Szczotki, grzebienie, szpilki do bobby, klipsy, gumki, lakier do włosów, żel i inne produkty do włosów są bardzo ważne, aby mieć je w torbie.

  Jeśli masz fryzurę, która będzie wymagać przedłużania włosów, zaleca się, abyś miał kilka klipsów do przedłużania włosów. Pomyśl, jak wspaniale byłoby, gdybyś mógł zmienić włosy z krótkiego na długi w kilka minut! Twoi klienci będą pod wrażeniem!

 • 06 Dezodorant i produkty do ciała

  Dezodorant, balsam, środek do demakijażu, dezynfekcja rąk, szczoteczka do zębów, płyn do płukania jamy ustnej, nić dentystyczna i mięta to absolutny powód, który musisz mieć w torbie swojego modelu. Bez gumy, proszę. Guma do żucia w pracy lub castingu nie jest ładna i jest po prostu tandetna, więc nie rób tego.
 • 07 Mały zestaw do szycia

  Akcje południowe

  Mały zestaw do szycia z igłą, nicią, dodatkowymi guzikami, szpilkami i dwustronną taśmą może być prawdziwym ratunkiem, kiedy jej potrzebujesz.

 • 08 Zdrowe przekąski i woda butelkowana

  Torby na modelki i zestawy Essentials

  Zawsze planuj casting, sesję zdjęciową, montaż lub rezerwację na dłużej niż zaplanowano. Nie próbuj pracować, kiedy głodujesz; poza tym nikt nie chce pracować z głodnym, zrzędliwym modelem. Pamiętaj o zabraniu wody butelkowanej lub soku i zdrowych przekąsek. Twoje przekąski nie powinny być śmierdzące, lepkie lub wymagające wielu przyborów. Niektóre owoce cięte, jogurt naturalny i orzechy mogą być idealną rzeczą, aby dostać się do następnego posiłku.

  Pamiętaj, że profesjonalny model nigdy nie będzie jadł podczas noszenia ubrań klienta! Jeśli jest absolutnie konieczne, abyś jadł lub pił w ubraniu klienta, upewnij się, że są one przykryte ręcznikiem lub czymś, co je chroni.

 • 09 Telefon komórkowy i ładowarka

  Guido Mieth

  Wiemy, że pamiętasz swój telefon komórkowy, ale nie zapomnij wziąć ładowarki lub mieć drugą ładowarkę, którą zawsze przechowujesz w torbie. Pamiętaj, aby wyciszyć telefon komórkowy lub wyłączyć go podczas pracy i w godzinach pracy klienta.

 • 10 Mapa lub telefon komórkowy z GPS

  Zawsze wyznacz trasę i miejsca, w których musisz być wcześniej. Ważne jest posiadanie telefonu komórkowego z GPS (Google Maps) lub mapa miasta. Przy dzisiejszej technologii nie ma absolutnie żadnego usprawiedliwienia dla twojej spóźnienia, ponieważ nie możesz znaleźć lokalizacji swojego castingu lub rezerwacji.

 • 11 Notatnik, długopis i papier

  Dougal Waters

  Najprawdopodobniej będziesz wpisywać notatki i inne informacje bezpośrednio do swojego telefonu komórkowego lub tabletu, ale czasami potrzebujesz tylko długopisu i papieru. Dobrze jest nosić mały notatnik za pomocą długopisu przez cały czas.

 • 12 Kuponów

  Jeśli wybierasz rzeczywistą rezerwację u klienta, musisz zabrać ze sobą kupony, aby klient mógł się podpisać. Bez podpisanego vouchera, który rejestruje czas pracy, możesz nie otrzymać zapłaty. Twoja agencja modelek upewni się, że masz kupony lub inny sposób zapisywania twoich prac.

  Agencje modelujące - 6 dużych powodów, dla których potrzebujesz jednego i jak je zdobyć

 • 13 Coś, co Cię zatrzyma

  Często jest dużo czasu podczas castingu lub rezerwacji, w której będziesz czekał, aż fotografowie ustawią oświetlenie, makijażystki, aby skończyli z innymi modelami itp. Pamiętaj więc, aby zabrać ze sobą coś, abyś był zajęty, więc nie tylko zastanawiają się nad znudzeniem. Słuchanie muzyki, granie w gry lub czytanie książki na telefonie komórkowym lub tablecie to świetny sposób na zabicie czasu.