Dowiedz się, jak stać się tajemniczym modelem Wiktorii

Dla wielu modeli poślizgnięcie się na parze skrzydeł Anioła jest największym marzeniem. Zostanie tajnym aniołem Wiktorii oznacza dołączenie do grona takich gwiazd jak Tyra Banks, Heidi Klum, Helena Christensen, Stephanie Seymour, Gisele Bundchen i Adriana Lima. Pokaz mody , podróże, intratne kontrakty - kto nie chciałby być częścią tak elitarnego klubu?

Ale za ciałami niebieskimi, świecącą skórą i seksowną dziewczyną w drzwiach, cóż to znaczy być tajemniczym aniołem Wiktorii?

I jak się nim stać? Odpowiedź nie jest uniwersalna (nigdy nie jest w świecie modelowania), ale jest kilka rzeczy, które możesz zrobić, aby zwiększyć swoje szanse.

Spełnij podstawowe wymagania

Podobnie jak w przypadku wszystkich występów modelowych, nie ma twardych zasad, jeśli chodzi o podstawowe wymagania fizyczne. Ale ogólnie aspirujące Tajemnicze Anioły Wiktorii muszą:

Zdobądź podpis przez główną agencję

Victoria's Secret akceptuje tylko zgłoszenia dotyczące modelowania miejsc pracy za pośrednictwem wiodących agencji modelujących lub poprzez inne nawiązane relacje biznesowe. Innymi słowy, jeśli nie jesteś zarejestrowany w głównej agencji , twoje szanse na stanie się modelem Victoria's Secret są prawie zerowe.

Będziesz miał największą szansę na zauważenie, jeśli jesteś podpisany z Fordem lub modelami Elite w Nowym Jorku. Victoria's Secret ma wieloletnie porozumienie z tymi agencjami i są one pierwszym miejscem, w którym marka bielizny szuka nowych modeli. Ale to nie znaczy, że koniecznie musisz być z tymi agencjami.

Tak długo, jak jesteś w znanej agencji, najlepiej w Nowym Jorku, nadal będziesz mieć szansę na rozpatrzenie.

Jeśli jesteś zarejestrowany w agencji reklamowej, takiej jak Ford lub Elite, następnym krokiem jest upewnienie się, że robią wszystko, co możliwe, aby spełnić swoje marzenie o zostaniu modelem Victoria's Secret. Jak powiedziała Taylor Hill Fashionista.com, "Od kiedy podpisałem kontrakt z IMG, ich celem dla mnie zawsze była Victoria's Secret; przygotowywali mnie do tego. Kiedy skończyłem 18 lat i pojawiła się okazja, mówili: "Oczywiście idziesz na casting!"

Weź udział w tajnym castingu Victoria

Przed każdym pokazem mody marka bielizny ma sesję castingową dla supergwiazd na wybiegu. Zaproszeni początkujący felczery i obecne modele Victoria's Secret (tak, nawet zakontraktowane dziewczyny muszą udowadniać siebie w każdym sezonie!) Pokazują swoją osobowość i stonowane ciała przed producentami wykonawczymi Victoria's Secret, reżyserem castingu i dyrektorem kreatywnym.

A podczas bycia obsadzanym automatycznie nie czynisz z ciebie Anioła (prawie 50 modeli prezentuje swoje rzeczy na corocznym pokazie mody Victoria's Secret, ale tylko kilka z nich jest klasyfikowanych jako Anioły), to ważny krok we właściwym kierunku.

Wystarczy spojrzeć na Taylor Hill, Stellę Maxwell, Sarę Sampalo, Elsę Hosk i Lily Aldridge. Te cudowne panie pojawiły się na jednym lub kilku pokazach mody Victoria's Secret, zanim zostały oficjalnymi Aniołami.

Przetrwaj setki Hopefulsów

To jest poprawne wykonanie. Victoria's Secret Angels robią o wiele więcej niż sprawiają, że bielizna wygląda fantastycznie. Są ambasadorami marki dla firmy, co oznacza, że ​​są znanymi mediami celebrytami, którzy muszą pracować tak samo jak ich ciała. Muszą być spontani, przystępni, dający się opowiedzieć (dużo Aniołów są matkami) i odpowiedzialni (ich kontrakty mówią, że mają klauzulę moralności, co oznacza, że ​​jest zero tolerancji dla całonocnych wybryków i pojawiających się późno). Co więcej, muszą udokumentować swój zdrowy i aktywny styl życia w mediach społecznościowych . Jeśli chcesz przejść przez pierwszy rzut, musisz zabrać ze sobą swoją grę.