Użyj brązowego worka na lunch do treningu wewnętrznego

Dlaczego chcesz oferować Brown Bag Lunches i inne szkolenia wewnętrzne

Brązowy worek lunchowy to nieformalna okazja dla pracowników do nauki w pracy. Lunch z brązowym workiem początkowo odnosił się do praktyki pracowników przynoszących suchy prowiant z domu lub lunchu do nieformalnych możliwości nauki w miejscu pracy.

Worek z brązową torebką, jako termin, przyszedł, aby przedstawić jakąkolwiek krótką nieformalną możliwość kształcenia lub szkolenia pracowników, która jest dostarczana podczas pracy lub poza godzinami pracy w miejscu pracy.

Stąd nazwa, brązowy worek na lunch, uznaje, że mogą to być możliwości uczenia się, które są dostarczane podczas przerwy obiadowej pracowników. Obiady w brązowym worku odbywają się również na początku lub na końcu dnia pracy, a czasami także podczas wieczora lub weekendu.

Tematy dla Brown Bag Lunches

Brązowy worek na lunch służy okazjonalnie do przekazywania informacji o pracy, w szczególności na tematy, które wszyscy pracownicy muszą znać. Może to obejmować szkolenia z zakresu HR , zmiany polityki obowiązujące w całej firmie oraz trendy branżowe i rynkowe. (W przypadku wymaganych lunchowych sesji w brązowym worku, pracodawca zwykle trzyma je poza czasem na lunch lub zapewnia lunch.)

Lunch w brązowej torebce może również służyć poszerzeniu wiedzy pracowników na tematy niezwiązane z pracą, takie jak oszczędzanie na emeryturę lub zdrowe odżywianie. Trzeci rodzaj lunchu z brązową torebką może obejmować problemy i pomysły związane z pracą. Na przykład wszyscy menedżerowie przechodzą szkolenie w zakresie dziękowania pracownikom.

Tematy na brązowy lunch w torbie są ograniczone tylko przez wyobraźnię. Obejmują one od prezentacji slajdów z podróży wakacyjnej współpracownika do wizyty lokalnego bankiera w celu omówienia maksymalizacji potencjalnego zwrotu, jaki pracownicy mogą uzyskać, oszczędzając.

Przekąski z brązowymi torebkami to tylko jeden format wewnętrznego szkolenia pracowników

Czy chcesz zrozumieć, dlaczego szkolenie wewnętrzne jest skuteczne i ważne dla pracowników - i jaką wartość przyniesie dla Twojej inwestycji?

Jeśli nie myślisz o wewnętrznym szkoleniu, zachęcam cię do rozważenia twoich opcji.

Mój podstawowy artykuł na temat opcji szkoleniowych wymienia różne sposoby organizacji szkoleń dla pracowników. Podczas gdy niektóre metody obejmują uczestnictwo w zewnętrznych programach szkoleniowych i seminariach, jestem głęboko przekonany o sile działań rozwojowych i szkoleniach, które pracownicy wykonują wewnętrznie . Brązowy worek na lunch jest jednym z przykładów treningu wewnętrznego. Innym jest cotygodniowe szkolenie wewnętrzne .

Dlaczego warto zapewnić szkolenie wewnętrzne?

Szkolenia wewnętrzne i rozwój skaczą po ogromnych barierach, które obciążają szkolenia zewnętrzne. Odzwierciedla solidną wiedzę na temat kultury organizacji . Szkolenia wewnętrzne wykorzystują przykłady z życia wzięte, problemy i wyzwania, z jakimi spotykają się każdego dnia w pracy.

Pomyślne szkolenie wewnętrzne identyfikuje dokładne umiejętności i wiedzę potrzebną uczestnikom do odniesienia sukcesu w swojej pracy. Przygotowuje również pracowników do odniesienia sukcesu w następnej pracy. Najlepsze wewnętrzne szkolenie obejmuje także menedżera pracownika, który wcześniej brał udział w szkoleniu lub decyduje się na udział w swoich bezpośrednich raportach.

Gwarantuje to, że pracownicy, którzy uczestniczą w szkoleniu, doświadczą wsparcia w pracy podczas próby zastosowania szkolenia .

I czy to nie jest celem szkolenia? Że pracownicy stosują nowe informacje na temat pracy. Dobrze. Jest to o wiele trudniejsze w przypadku szkoleń dostarczanych z zewnętrznego źródła.

Szkolenie wewnętrzne jest przedstawione w języku i terminologii, którą uczestnicy mogą odnieść i zrozumieć. Działając jako trener wewnętrzny rozwija umiejętności pracowników i cementuje ich własną wiedzę na ten temat.

Jestem pewien, że znasz stare powiedzenie, że najlepszym sposobem, aby upewnić się, że pracownik dokładnie rozumie dany temat, jest poprosić pracownika o przeszkolenie innych .

6 solidnych powodów do przeprowadzania wewnętrznych szkoleń, w tym lunchów w torebkach brązowych

Szkolenia wewnętrzne mają solidne miejsce w większości organizacji. Jest to sześć powodów, dla których jest to tak ważne.

Dowiedz się więcej o tym, dlaczego możesz zaoferować lunche z brązowymi torebkami jako jedną z wielu wewnętrznych opcji szkoleniowych dla pracowników. Proponowane są także dodatkowe tematy dotyczące lunchów z brązowymi torebkami i innych wewnętrznych treningów.

Znany również jako lunch i ucz się

Więcej podobnych do Brown Bag Lunches i innych szkoleń wewnętrznych