Dowiedz się o niebezpieczeństwach związanych z karami ścigania

Jak polisa porównuje się do 10 najniebezpieczniejszych prac

Co roku Biuro Statystyki Pracy Stanów Zjednoczonych publikuje spis powszechnych wypadków przy pracy, przedstawiając najniebezpieczniejsze miejsca pracy w Ameryce. Podobnie jak w zegarku, po wydaniu spisu, garstka reporterów napisze opowiadanie podkreślające fakt, że policjanci nie znajdują się na szczycie listy. Więc, jak niebezpieczna jest kariera organów ścigania?

Zasadnicze znaczenie ma to, że ponieważ kariery w dziedzinie karnej przestępczości nie są pierwszymi na liście, być może funkcjonariusze organów ścigania nie są uprawnieni do podwyższonych emerytur lub świadczeń zdrowotnych, które często otrzymują.

To jest debata na inny czas i inne miejsce.

Wskaźnik śmiertelności zawodowej dla funkcjonariuszy policji

Trudno jednak przyjrzeć się danym. Prawda jest taka, że ​​bez względu na to, gdzie policja plasuje się na spisie ludności, kariera organów ścigania pozostaje niebezpieczna. W rzeczywistości, po historycznym niskim poziomie śmiertelnych wypadków w 2009 r., Liczba ofiar śmiertelnych w miejscu pracy dla funkcjonariuszy organów ścigania ponownie wzrasta.

Census of Fatal Occupational Injuries jest doskonałym źródłem informacji, ale podobnie jak wszystkie statystyki, liczy się interpretacja danych. Spis ludności generuje "wskaźnik śmiertelności", z wyszczególnieniem liczby osób śmiertelnie rannych na 100 000 pracowników. Zapewnia także nieprzetworzoną liczbę śmiertelnych obrażeń w miejscu pracy. Tworzenie 10 najniebezpieczniejszych prac na 2010 rok, ostatni rok, dla którego dostępne są dane, to:

 1. Rybacy i pokrewni rybacy, w wysokości 116 zgonów na 100 000
 1. Rejestrowanie pracowników w tempie 91 zgonów na 100 000 osób
 2. Piloci samolotów i inżynierowie lotni, według wskaźnika 71 zgonów na 100 000
 3. Rolnicy i farmerzy, w tempie 41 zgonów na 100 000
 4. Operatorzy maszyn górniczych, w tempie 38 zgonów na 100 000
 5. Dekarze, w tempie 32 zgonów na 100 000
 6. Odmówić i poddać recyklingowi kolektory materiałów, w tempie 29 zgonów na 100 000
 1. Kierowcy / sprzedawcy i kierowcy ciężarówek, w liczbie 21 zgonów na 100 000
 2. Naprawa i instalacja maszyn przemysłowych w tempie 20 na 100 000
 3. Policja i oficerowie patroli szeryfa, w wysokości 19 na 100 000

Rzut oka na wskaźnik śmiertelnych obrażeń wygląda na pierwszy rzut oka oszałamiająco, szczególnie w przypadku najwyżej ocenianych zawodów rybaków, drwali i załóg lotniczych. Problem polegający na tym, że założenie opiera się całkowicie na takim współczynniku, polega na tym, że dane dotyczą per capita, co oznacza, że ​​w mniejszych branżach liczby mogą łatwo ulec zniekształceniu.

Zrozumienie, w jaki sposób współczynnik śmiertelności w innych pracach odnosi się do działań policyjnych

Na przykład w przypadku rybaków i pokrewnych pracowników sektora rybołówstwa wskaźnik śmiertelności w 2010 r. Wyniósł 116 ofiar na 100 000 pracowników. Faktyczna liczba zgonów w branży wynosiła jednak 29. To samo można powiedzieć o załogach lotniczych, które odnotowały śmiertelność 70 osób, podczas gdy całkowita liczba ofiar śmiertelnych w branży wynosiła 78. Porównaj to ze 133 zgonami funkcjonariuszy organów ścigania w 2010 r. lub 177 w 2011 r.

W tych zawodach mniejsza liczba pracowników znacząco wpływa na wskaźnik śmiertelności; jeden lub dwa wypadki mogą z łatwością wysłać wzrost prędkości, a rzeczywiste liczby surowe mogą być znacznie niższe.

Gdybyśmy mieli uszeregować niebezpieczne zadania na podstawie liczb surowych w przeciwieństwie do stawek, lista wyglądałaby następująco:

 1. Kierowcy / sprzedawcy i kierowcy ciężarówek - 683
 2. Rolnicy i farmerzy - 300
 3. Policja i oficerowie patroli szeryfa - 133
 4. Naprawa i instalacja maszyn przemysłowych - 96
 5. Piloci samolotów i inżynierowie lotniczy - 70
 6. Dekarze - 57
 7. Logowanie pracowników - 59
 8. Rybacy i pokrewni rybacy - 29
 9. Odmówić i poddać recyklingowi kolektory materiałów - 26
 10. Operatorzy maszyn górniczych - 23

Większe zdjęcie w rankingu najniebezpieczniejszych prac

Po uporządkowaniu według liczb surowych lista wygląda zupełnie inaczej. Liczby jednak wciąż nie mówią całej historii. Prostym faktem jest to, że istnieje jedna wielka różnica między urzędnikami organów ścigania i każdym innym zawodem na liście. Ze wszystkich wymienionych stanowisk tylko zgony policjantów zawierają znaczną liczbę morderstw.

To znaczy, że nikt nie próbuje zabić rybaków, drwali ani odmówić kolekcjonerom.

Chociaż zgony związane z ruchem drogowym stanowią dużą część ofiar śmiertelnych wśród policji, nie stanowią większości. Broń palna i inne przestępcze przedmioty stanowią większość śmiertelnych wypadków. Najważniejsze zawody w zakresie egzekwowania prawa są jedynymi karierami na liście, w których mordowanie jest w rzeczywistości zawodowym zagrożeniem.

Nie chodzi o to, aby zmniejszyć niebezpieczeństwa związane z tymi innymi zawodami, ale należy dokonać rozróżnienia. Pomimo setek, a czasem nawet tysięcy godzin, które policjanci spędzają na szkoleniach akademickich , kariery policyjne pozostają wśród najbardziej niebezpiecznych zawodów, niezależnie od tego, jak je oceniasz.

Karnego Sprawiedliwości kariery są nadal warte ryzyka

Mimo niebezpieczeństwa kariery w wymiarze sprawiedliwości karnej są jednocześnie zabawne i satysfakcjonujące. W rzeczywistości można argumentować, że to właśnie ten element niebezpieczeństwa skłania wielu ludzi do tego zawodu.

Jednak nie musisz być ekscytującym poszukiwaczem szczęścia, aby cieszyć się egzekwowaniem prawa. Pomimo ryzyka, angażowanie różnych osób i typów osobowości sprawia, że ​​dział policji pracuje i utrzymuje społeczność w bezpiecznym miejscu. Dzięki odpowiedniemu i rzetelnemu szkoleniu oraz sposobowi na przetrwanie policjanci mogą znacznie zmniejszyć ryzyko kontuzji lub śmierci i żyć, aby cieszyć się długą i satysfakcjonującą karierą.