Pięć powodów do zostania policjantem

Niektóre nagrody w karierze organów ścigania

Cała rozmowa o wynagrodzeniu za pracę policyjną jest tak wielka, jeśli chodzi o karierę w egzekwowaniu prawa? Krótka odpowiedź brzmi często: "Tak!" Ze wszystkimi nieodłącznymi niebezpieczeństwami - kładziesz swoje życie na linii za każdym razem, gdy zakładasz mundur i zakładasz broń - są pewne zalety. Świadczenia i płace są zazwyczaj dobre i bezpieczne, a praca wiąże się również z ogromną satysfakcją osobistą.

Dla tych z was, którzy są na granicy decydowania o swojej karierze, oto pięć powodów, dla których warto rozważyć zostanie policjantem .

Funkcjonariusze policji mają szansę na uratowanie życia każdego dnia

Często będziesz w stanie uratować czyjeś życie. Może to być sytuacja związana z życiem i śmiercią polegająca na wyciągnięciu ofiary z rozbitego samochodu lub udzieleniu pierwszej pomocy i podstawowej pomocy życiowej ofiarom strzelaniny przed przybyciem ratowników medycznych. Ale oprócz tych oczywistych przykładów, twoja zwykła obecność może uratować niezliczone życia, o których nigdy się nie dowiesz. Każdy bilet na przekroczenie prędkości, który piszesz, każda walka, którą rozprawiasz, i każde incydenty przemocy domowej, na które reagujesz, mogły być fatalne w skutkach, zanim temu zapobiegałeś.

Funkcjonariusze policji mogą pomóc ludziom w dokonywaniu lepszych wyborów

Policjanci często spotykają się z ludźmi, gdy są w najgorszym. Narkomani, członkowie gangu, złodzieje, osoby nadużywające małżeństwa i osoby jeżdżące pod wpływem alkoholu lub narkotyków to tylko kilka przykładów.

Wierzcie lub nie, jednym z najbardziej satysfakcjonujących aspektów pracy jako funkcjonariusz organów ścigania jest wyjątkowa okazja, aby pokazać tym ludziom lepszy sposób. Zazwyczaj są to niewolnicy, a jeśli są traktowani z szacunkiem i uprzejmie, mogą wysłuchać tego, co masz do powiedzenia. Chociaż może nigdy nie wiadomo, jak traktować najniższego przestępcę może odegrać ogromną rolę w tym, czy robi lepsze wybory w przyszłości.

Praca oficera policji nigdy nie jest rutyna

Każdy dzień ma potencjał, by być całkowicie odmiennym od poprzedniego. Nie ma lepszego środowiska dla tych, którzy nienawidzą monotonii. Rutyna może się zmienić na bilonie.

Nie tylko każda zmiana może potencjalnie różnić się od poprzedniej, ale możliwości dywersyfikacji zadań są zazwyczaj ogromne. Czy jesteś zmęczony patrolem? Dowiedz się, co jest zaangażowane w przekazywanie do dochodzeń . Znudzony badaniem wypadków drogowych ? Zastanów się nad tym, aby zostać oficerem K-9 . Egzekwowanie prawa pozwala zmotywowanym ludziom spróbować swoich sił w mnóstwie unikalnych i interesujących umiejętności i miejsc pracy.

Funkcjonariusze policji są rozwiązującymi problemy

Tak, czasami będziesz ścigał ludzi i możesz zostać wezwany do przechytrzenia złych facetów, ale w końcu praca policji polega na rozwiązywaniu problemów. Funkcjonariusze często współpracują z osobami w konfliktach, aby wypracować wzajemnie zgodne rozwiązania. Wraz z nadejściem działań policyjnych zorientowanych na społeczność ogromna liczba działań policji polega obecnie na pomaganiu ludziom w rozwiązywaniu problemów , a nie w ich wprowadzaniu.

Funkcjonariusze policji są dumni z usług swoich społeczności

Może być niezmiernie satysfakcjonujące wiedzieć, że twoja praca służy większemu dobru.

Istnieje wiele osobiście satysfakcjonujących aspektów pracy policji, ale wiedza, że ​​to, co robisz, może pomóc wielu osobom w dłuższej perspektywie, jest prawdopodobnie największą nagrodą nieuchwytną.

Większość ludzi to zwierzęta społeczne i to w naszym DNA pragniemy pomagać sobie nawzajem. Praca jako policjant spełnia to pragnienie, a jednocześnie zapewnia możliwość wsparcia siebie i swojej rodziny.

Oczywiście to tylko kilka powodów, dla których warto rozważyć pracę w egzekwowaniu prawa. Praca ma znacznie więcej zalet. Jeśli szukasz solidnych możliwości kariery zawodowej z kilkoma wspaniałymi nagrodami, możesz zrobić coś gorszego niż egzekwowanie prawa.