Dlaczego ktoś chciałby zostać policjantem?

Oto najważniejsze powody, dla których ludzie przyłączają się do siły

Matti Blume / Wikimedia Commons

Jest to powszechna reakcja, gdy ludzie dowiadują się, że ktoś jest funkcjonariuszem policji. Niemal zawsze mówią coś w stylu: "Wow, nie wiem, jak to robisz, nigdy nie mogłem wykonać tej pracy".

Codzienna praca funkcjonariusza organów ścigania wydaje się niebezpieczna, męcząca i niepokojąca dla większości nie-policjantów. Idea radzenia sobie z pozornie rosnącym nastrojem antypolicyjnym ze strony społeczeństwa może być również trochę zniechęcająca.

W rzeczywistości wielu aktywnych funkcjonariuszy może powiedzieć ci to samo. Dlaczego więc, na litość boską, ktokolwiek kiedykolwiek zdecydowałby się zostać policjantem?

Oczywiście, są plusy i minusy. Ale dla wielu, plusy przewyższają minusy.

Po pierwsze, Negatywy

Istnieje wiele negatywnych aspektów pracy policjanta, od ryzyka trafienia samochodem do fizycznego ataku lub nawet strzału. Nie ma obawy, że to niebezpieczny zawód.

Ludzie często nie są szczęśliwi, gdy spotykają się z policją i chętnie przekazują im informacje. Oficerowie muszą regularnie oglądać przerażające sceny i tragedie.

Dlaczego więc ludzie stają się funkcjonariuszami policji?

Chociaż może się wydawać, że większość interakcji z policjantami jest negatywna - próbując wydostać się z korka, przychodzi na myśl - wielu funkcjonariuszy powie ci, że w pozytywnym świetle widzą swoje role w tych sytuacjach.

Edukacja w zakresie bezpieczeństwa, aresztowanie niebezpiecznych przestępców lub kierowców z upośledzeniem oraz okazanie współczucia przy przekazywaniu tragicznych wiadomości to znaczna część pomocy, którą policja oferuje codziennie.

Wielu policjantów pochodziło z innych zawodów. Pracowali w biurach sprzedaży detalicznej, sprzedaży i wysokich biurach.

Dla nich środowisko pracy dla policji jest lepszą alternatywą, ponieważ daje więcej swobody, aby być proaktywnym, wyjść na zewnątrz i wchodzić w interakcje z różnymi rodzajami ludzi.

Stabilność zatrudnienia

Nie ma czegoś takiego, jak praca prawdziwie odporna na recesję, ale kariery organów ścigania są jednymi z najbliżej dostępnych. Nawet gdy publiczne kasy wyschną, policja i inne publiczne stanowiska bezpieczeństwa są jednymi z ostatnich, które widzą cięcia. To sprawia, że ​​kariera w egzekwowaniu prawa jest kuszącym zawodem dla tych, którzy szukają stabilności w swojej pracy i swoich dochodów.

Zdrowie i świadczenia emerytalne

Specyfika różni się w zależności od stanu i od agencji do agencji, ale policjanci na ogół korzystają z hojnych świadczeń ubezpieczenia zdrowotnego i pakietów emerytalnych.

Wynagrodzenie i wynagrodzenie dla funkcjonariuszy policji

Policjanci zarabiają średnio około 53 000 $ rocznie, w zależności od tego, gdzie pracują i od jak dawna działają. Duże miasta zazwyczaj płacą znacznie więcej. Wynagrodzenia początkowe zwykle wynoszą od 30 000 do 50 000 USD. Nawet jeśli to nie brzmi tak wspaniale, szansa na przejście na emeryturę po 20 lub 25 latach, w przeciwieństwie do 40-plus lat, jest trudna do pokonania.

W związku z tym, że wszystkie rozmowy o niskim wynagrodzeniu policji są porównywalne do ryzyka, jakie podejmują , osoby, które zdecydują się być oficerami, uznają wynagrodzenie, mogą jednak zapewnić komfortowy styl życia i dobrą okazję do założenia rodziny.

Policja to generalnie dobrzy ludzie, szukający dobrej kariery

Pomimo spekulacji naukowców i publiczności, że ludzie, którzy chcą być policjantami, robią to, ponieważ chcą władzy i autorytetu, większość funkcjonariuszy to po prostu dobrzy ludzie, którzy chcą pracować w znaczącej karierze. Jeśli to ci się spodoba, możesz dowiedzieć się, jak zostać policjantem .