Dzień z życia jako policjant

Dowiedz się, jak to jest pracować jako oficer policji

Praca jako funkcjonariusz policji przynosi wiele emocji. Może sprawić, że poczujesz się usatysfakcjonowany, nagrodzony, smutny, niezadowolony, samotny i spełniony, wszyscy na tej samej zmianie. Jeśli kiedykolwiek zastanawiałeś się, jak to jest pracować w organach ścigania , spójrz na dzień z życia policjanta.

Czas zrobić pączki ...

Budzik budzi cię z długiego snu lub drzemki, w zależności od tego, na jakiej jesteś zmianie.

Chwyć szybki prysznic, aby się wyspać i dobrze się golić, aby twój sierżant nie sprawdził cię.

Kiedy się ubierasz, zmienia się cała twoja postawa. Stajesz się spokojny, surowy i troskliwy, przygotowujesz się mentalnie na wszystko, co przyniesie ci dzień. Przestajesz być "ty". Powoli, kiedy zakładasz kamizelkę balistyczną, zawiązujesz buty i zapinasz mundurową koszulę, stajesz się "oficerem". Kiedy otulasz pasek narzędziowy wokół talii, transformacja jest zakończona.

10-8, In Service i Ready for Duty

Całujesz swoje dzieci i męża lub żonę na pożegnanie lub dobranoc, znowu w zależności od tego, w której jesteście zmianach, i wychodzicie na zewnątrz i do następnego dnia w pracy. Siadaj w swoim radiowozie, włącz zapłon i sięgnij po policyjne radio. Kluczysz mikrofonem i doradzasz dyspozytorowi, że jesteś "10-8", w służbie i gotowy do służby.

Zatrzymanie ruchu

Gdy zjeżdżasz z podjazdu na główną drogę, zauważysz samochód z brakującym reflektorem.

Ciągniesz pojazd, wysiadasz z samochodu i ostrożnie podchodzi. Zastanawiasz się, czy będzie to twój ostatni przystanek, kiedy zbliżysz się do samochodu gwałciciela.

Przedstaw się i poinformuj kierowcę, że go pociągnąłeś, ponieważ jego reflektor się wyłączył. Dajesz mu znać, że jest to potencjalne zagrożenie bezpieczeństwa, ponieważ wpływa nie tylko na zdolność widzenia, ale także na zdolność innych kierowców do zobaczenia swojego samochodu.

Wydajesz mu ostrzeżenie lub wadliwe ogłoszenie o sprzęcie, aby przypomnieć mu, żeby to naprawił i życzymy mu bezpiecznego dnia.

Crash With Injuries

Po powrocie do radiowozu, twój dyżurny radzi ci, że w pobliżu twojej lokalizacji jest poważny wypadek drogowy z obrażeniami i uwięzieniem. Poinformujesz go, że jesteś "10-51 10-18" na trasie ze światłami i syrenami.

Po przybyciu na miejsce widzisz chaos. Wydaje się, że dwa pojazdy są spawane razem. Płyn chłodzący i olej, który rozlał się w czasie katastrofy, płonie i gotuje się z wciąż gorących silników, przekształcając to, co kiedyś było dwoma odrębnymi pojazdami w masywną, parującą kupę skręconego metalu.

Chociaż jesteście wyszkoleni, aby udzielać pierwszej pomocy i podstawowego wsparcia życiowego, jesteście milcząco wdzięczni, że karetka jest już na miejscu. Widzisz, jak sanitariusze rozmawiają z zakrwawionym kierowcą w jednym z pojazdów, podczas gdy strażacy pracują żarliwie, aby przedostać się do pojazdu, aby ją wydostać. W drugim samochodzie też jest kierowca, ale się nie rusza. Nikt też nie próbuje mu pomóc.

Tłum zbiera się, gdy rozmawiasz z jednym z ratowników i potwierdzasz to, co już wiesz, że katastrofa pociąga za sobą śmierć. Wzywasz do śledczego ds. Zabójstw w ruchu, zanim zaczniesz kordonować scenę taśmą zbrodni.

Z szacunku dla zmarłego, wyciągasz koc z pierwszej pomocy i zasłaniasz go samochodem zmarłej osoby.

Gromadzisz świadków, przyjmujesz oświadczenia i pracujesz nad identyfikacją kierowców. Gdy przyjedzie śledczy z wydziału zabójstw, informujesz ją i podajesz informacje, które uzyskałeś do tej pory. Przejmuje śledztwo, a ty oferujesz pomoc, której potrzebuje.

Powiadomienie o następnym kinie

Uwolniona od obowiązków dochodzeniowych, zadanie należy do ciebie, aby poinformować najbliższą krewną zmarłego. W tym przypadku jest to żona, która pozostaje w domu i opiekuje się dwójką małych dzieci. Pojawiasz się u jej drzwi i dzwonisz do drzwi.

Odchyla drzwi i wpatruje się w ciebie, gdy stoisz z kapeluszem w dłoni. Ona wie, dlaczego tam jesteś i wiesz, że ona wie. Nie ma łatwego sposobu, żeby jej o tym powiedzieć, więc oderwij band-off.

"Proszę pani, bardzo mi przykro, że pani mąż zginął w wypadku samochodowym." Oczywiście, ona płacze, a ty starasz się nie. Proponujesz wykonywanie połączeń telefonicznych i pozostanie z nią do momentu, aż członek rodziny, minister lub przyjaciel może się tam dostać.

Z powrotem na Patrol

Po upewnieniu się, że nowa wdowa została objęta opieką, wrócisz do swojego samochodu patrolowego i poinformujesz o czasie, w którym dokonałeś powiadomienia. Radzisz, że wykonałeś zadanie "10-98" i że jesteś "z powrotem 10-8".

Zużyte i spragnione od tego dnia, zatrzymujesz się na stacji benzynowej, żeby napić się kawy. Za wszelką cenę unikasz sklepów z pączkami, więc nie grasz w stereotyp . Jedziesz przez parking i raz zasięgasz miejsca, żeby się upewnić, że nie idziesz ślepo w napad. Gdy tylko wejdziesz w drzwi, urzędnik wita cię i prosi, abyś poradził sobie z kilkoma nastolatkami, które powodują zakłócenia w sklepie. Nigdy nie dostaniesz kawy.

Prawdziwa praca policyjna: pisanie raportów

Po wyjściu ze stacji benzynowej znajduje się pusty parking, aby nadrobić zaległości w raportach . Zaparkujesz w miejscu, w którym ludzie mogą cię zobaczyć, jeśli potrzebują pomocy, a to nie potrwa długo, zanim ktoś to zrobi. Gdy zbliżają się, wysiadasz z samochodu, aby nie mogli Cię zaskoczyć, gdy siedzisz. Zawsze myślisz taktycznie. Jak się okazuje, po prostu potrzebują wskazówek, które z przyjemnością dostarczycie.

Wracasz do pisania raportu, gdy podjeżdża kolejny samochód. Wychodzisz z samochodu i spotykasz starszą kobietę, która boi się, bo jej drzwi były otwarte, kiedy wróciła do domu. Pamięta, jak ją zamknęła i zamknęła. Prosi, abyś przyszedł do jej domu i upewnił się, że jest bezpieczny i nikt się nie włamał.

Włamanie i sprzątanie domu

Kiedy dojedziesz do domu, poprosisz ją, aby pozostała na zewnątrz przy swoim samochodzie, gdy sprawdzasz drzwi pod kątem jakichkolwiek oznak włamania. Zauważasz ślady zadrapań na tylnych drzwiach i wydaje się, że ktoś majstrował przy zamku. Wyciągasz pistolet i wchodzisz do domu, żeby go wyczyścić, zastanawiając się, czy to będzie ostatnia rzecz, którą zrobisz.

Nie znajdując nikogo w domu, prosisz kobietę, aby przyszła i zobaczyła, że ​​czegoś brakuje. Ostrzegasz ją, żeby nie dotykała niczego podczas przetwarzania sceny i wzywać technika zbrodni . Daje ci listę tego, czego brakuje. Powiedz jej, że zrobisz wszystko, co możesz, aby pomóc jej odzyskać swoje rzeczy i upewnić się, że jest bezpieczna, zanim opuścisz scenę, by wprowadzić dowody do pokoju własności na stacji i napisać raport.

Ona oferuje ci 20 dolarów za kłopoty, które tracisz. Ona nalega, aby zapłacić ci za twoje usługi, mimo że mówisz jej, że już zarabiasz. Wciąż naciska na tę kwestię, więc poprosiłaś ją, by przekazała ją na cele charytatywne z jej wyboru.

Porzucasz dowody na stacji i zdajesz sobie sprawę, że już prawie nadszedł czas na koniec twojej zmiany. Po zakończeniu wymaganych dokumentów wrócisz do samochodu i ruszysz do domu.

Nigdy nie wrócisz do domu na czas ...

Kiedy wjeżdżasz do swojej okolicy, zauważysz, że samochód przed Tobą tka na jego linii, spowalniając, przyspieszając i hamując nieregularnie. Obawiasz się, że kierowca jest osłabiony, zmęczony lub chory. W każdym razie wiesz, że wymaga to dalszego badania.

Pomimo tego, że twoja zmiana zakończyła się 15 minut temu, pociągasz samochód. Kiedy zbliżasz się do pojazdu, witasz się silnym i wyraźnym zapachem napoju alkoholowego. Oczy kierowcy są przekrwione i wodniste, a mowa jest niewyraźna.

Nawet jeśli spóźniłeś się już z powrotem do domu i choć miną jeszcze trzy godziny, zanim skończysz z papierkową robotą, znasz swoją pracę i obowiązki, po tym jak kierowca słabo wykonuje ćwiczenia trzeźwości w terenie, które oferujesz, dokonujesz aresztowania.

Jeszcze jeden dzień w dół

Po odejściu od papierkowej roboty w więzieniu udajesz się do domu. Na szczęście tym razem nie napotkasz żadnych innych problemów. Wchodzisz do drzwi frontowych cztery godziny później, niż powinieneś. W zależności od twojej zmiany obiad już dawno minął, a twoja rodzina już jadła śniadanie i wyszła, by zacząć dzień.

Zdejmujesz mundur i powoli zamieniasz się w siebie. Zmęczony długim dniem kładziesz się spać. Twoje ostatnie myśli dotyczą tego, jak bardzo jesteś szczęśliwy, że masz okazję zostać policjantem i jak bardzo jesteś wdzięczny, że bezpiecznie dotarłeś do domu jeszcze przez jeden dzień.