Rzeczy, które sprawiają, że policjanci się kręcą

Praca w organach ścigania - lub jakakolwiek praca kryminalna w tej dziedzinie - jest bez wątpienia jedną z najbardziej satysfakcjonujących karier. Są jednak chwile, kiedy będąc policjantem, nie wszystko wygląda tak, jak powinno być, i jest wiele rzeczy, których policjanci naprawdę nienawidzą.

Każdy dzień z życia policjanta może być trudny, ale niektóre momenty są lepsze od innych. Jeśli kiedykolwiek zastanawiałeś się nad tym, co dostajesz pod skórą policjanta, masz 10 rzeczy, które gwarantują, że policjant się boi.

 • 01 Dzieci nie noszą pasów bezpieczeństwa

  Niestety, nie trwa to długo w karierze funkcjonariusza policji, zanim doświadczy ich pierwszej tragicznej katastrofy samochodowej. Sceny te są dość trudne, gdy w grę wchodzą dorośli, ale kiedy dzieci są niepotrzebnie zranione - lub gorzej - złamią serce gliniarza.

  Dane wielokrotnie pokazują, że pasy bezpieczeństwa ratują życie. Gdy gliniarze widzą samochód pełen dzieci jeżdżących bez pasów bezpieczeństwa lub fotelików samochodowych, gdy jest to wymagane, możesz założyć się, że będą rozmawiać z kierowcą. Lepiej radzić sobie z biletem niż z tragedią.

 • 02 Sprawy dotyczące przemocy domowej i przemocy domowej

  Większość policjantów wybiera swoją karierę, ponieważ chcą pomagać ludziom i chronić tych, którzy nie mogą sobie pomóc. Właśnie dlatego często trudno jest im odpowiedzieć na wołania o przemoc domową.

  W akademii policyjnej większość rekrutów uczy się, że rozmowy o przemocy domowej są jednymi z najbardziej niebezpiecznych wezwań do reagowania z powodu wysokiego poziomu emocji i nieznanych czynników.

  Stres wywołany wezwaniem jest wystarczająco zły, ale dodać do tego ofiarę, która nie chce wnosić oskarżeń lub mniej niż współpracować, ponieważ chce chronić swojego sprawcę i łatwo zrozumieć, dlaczego byłaby to frustrująca sytuacja dla kogoś, kto jest zaprzysiężony służyć i chronić.

 • 03 Inni policjanci nadający zawodzie złe imię

  Wszyscy wiemy, że są ludzie pracujący jako policjanci, którzy nie powinni. Pomimo długiego procesu rekrutacji i rygorystycznego sprawdzania przeszłości - w tym egzaminów psychologicznych i poligrafii - niektórzy ludzie niestety wpadają przez szczeliny. Nieuchronnie, większość z tych osób w końcu ujawnia się jako oszustów i często w wielkim stylu.

  Opinia publiczna słusznie utrzymuje policję w wysokim standardzie etycznym . Kiedy źli policjanci robią złe rzeczy, robią nagłówki. Sprawiają też, że dobrzy, uczciwi, pracowici ludzie, którzy stanowią większość funkcjonariuszy policji, również wyglądają źle.

  W oczach społeczeństwa, kiedy jeden z oficerów robi coś złego, wszyscy oficerowie zrobili coś złego. Zepsute, krzywe, nieuczciwe i niegrzeczne gliny nadają reszcie zawodu złe imię i powodują, że inni oficerowie się boją.

 • 04 Kierowcy, którzy się nie ruszają

  W Stanach Zjednoczonych jest 50 stanów. Spośród nich 49 ma prawo wymagające przejścia na dalszy pas i / lub zwalniania podczas zbliżania się lub przejeżdżania przez pojazd awaryjny na poboczu.

  Dlaczego mamy te prawa? Bo wierzcie lub nie, policjanci bardziej obawiają się, że ruch uliczny spada z prędkością 70 mil na godzinę, niż z powodu złego faceta, który chce ich skrzywdzić. Zły facet, z którym wiedzą, co robić. Niewiele mogą zrobić, aby zatrzymać kierowcę jadącego w dół międzystanową z głową utkwioną w miejscu, w którym prawdopodobnie nie powinno być.

  Jeśli samochód dryfuje nieco zbyt daleko w prawo lub w lewo, może wyjąć samochód patrolowy na przystanku lub w miejscu wypadku lub - co gorsza - funkcjonariusza na poboczu. Pamiętanie o przeniesieniu sił zmusza kierowców, by zwracali większą uwagę i nie dopuścili do zranienia lub zabicia funkcjonariuszy policji.

 • 05 Kierowcy, którzy stosują hamulce, gdy zbliżają się światła i syreny

  Kiedy spojrzysz w lusterko wsteczne i zobaczysz, że policjant nadjeżdża za tobą z włączonymi światłami i syrenami, co robisz w pierwszej kolejności? Prawdopodobnie jest to bezpieczny zakład, że uderzyłeś w hamulce. Ciężko.

  Problem polega na tym, że samochód policyjny z włączonymi światłami i syrenami prawdopodobnie próbuje szybko dostać się gdzieś. Zatrzaskując hamulce, stworzyłeś jeszcze jedną przeszkodę i jeszcze jedną rzecz, na którą oficer musi zareagować.

  Na szczęście oficerowie są przeszkoleni do prowadzenia w trybie pilnym, a większość czasu są w stanie odpowiednio zareagować. Ponadto, nawet w trybie awaryjnym, oczekuje się, że będą jeździć z należytą dbałością o bezpieczeństwo innych.

  Jednocześnie jednak są chwile, kiedy muszą szybko dotrzeć do ludzi. Czasami może to być kwestia życia lub śmierci. Kiedy kierowcy uderzają przed nimi hamulce, może to spowodować więcej szkód niż pożytku. Lepiej staraj się ostrożnie poruszać na sąsiedniej linii lub utrzymuj swoje tempo i pozwól im przejść.

 • 06 Ludzie, którzy twierdzą, że mity policyjne są rzeczywistością policyjną

  Słyszeli to wszystko - aresztowanie jest nieważne, jeśli gliny nie odczytują twoich praw; musisz mi powiedzieć, że jesteś policjantem, jeśli zapytam; pułapki prędkości są pułapką.

  Co jakiś czas policja natknie się na znanego, niedoszłego adwokata, który w rzeczywistości nic nie wie na temat działań policji, taktyk, praktyk lub prawa. Zamiast tego kupuje mity na temat policji, które są przesiąknięte filmami, telewizją i kulturą popularną, i nalega, by zrobić wszystko, co w jego mocy, aby praca oficera stała się o wiele trudniejsza.

 • 07 "Zapłacę twoją pensję"

  Wierz lub nie, ale to naprawdę. Co pewien czas nieustraszony oficer napotyka klejnot obywatela, który twierdzi, że prawo nie ma do nich zastosowania, ponieważ płacą rachunek.

  Może to być przystanek na drodze, może to być blokada drogowa, może nawet być miejscem zbrodni. Nieuchronnie ktoś nie spodoba się odpowiedzi otrzymanej od oficera i wypowiada te słynne słowa: "Hej, płacę twoją pensję!"

  Po pierwsze, tak, oficerowie są finansowani z pieniędzy podatników. Są tutaj, aby służyć społeczeństwu, a nie służyć publiczności. Większość oficerów to rozumie i jest dumna ze swojej roli.

  Powiedziawszy to, powodem, dla którego wypłacono im wynagrodzenie, jest to, że społeczeństwo powierzyło im władzę, aby je chronić i egzekwować przepisy. Ponadto, gdy się nad tym zastanowić, funkcjonariusze również są podatnikami, co oznacza, że ​​płacą własne wynagrodzenie.

  Grzeczny oficer uśmiechnie się i weźmie go, ale bądź pewien, że dają z siebie wszystko, co muszą, aby nie powiedzieć, co tak naprawdę myślą.

 • 08 Powiedz, że policjanci dla dzieci aresztują ich, jeśli nie będą się zachowywać

  Zapytaj każdego oficera, a ona powie ci, że jednym z najbardziej niewygodnych i rozczarowujących momentów w ich karierze jest moment, w którym rodzic się do nich zbliża i mówi coś w stylu "powiedz mojemu synowi, że jeśli nie posłucha swoich rodziców, to aresztować go."

  Dlaczego gliniarze nienawidzą, kiedy to się dzieje? Ponieważ bardziej niż czegokolwiek chcą, ludzie ufają im, aby trafili na policję, kiedy potrzebują pomocy. Boją się, że policjanci boją się, że zostaną aresztowani za to, że nie słuchają swoich rodziców, tylko wzbudzą strach i nieufność.

 • 09 Stary żart "To nie był ja"

  Trudno w to uwierzyć, ale pamiętajcie, że ten oficer policji wszedł do restauracji, sklepu lub miejsca prowadzenia działalności, a wy jowialnie wykrzyknęliście: "To nie byłem ja"? To nie pierwszy raz, kiedy oficer usłyszał ten żart. To nie był nawet czterdziesty czas. Szczerze mówiąc, to nie jest śmieszne. I staje się mniej zabawny za każdym razem, gdy gliniarz to słyszy ... co często.

 • 10 Niesprawiedliwość

  Okej, ten może wydawać się kiepski i banalny, ale policja go nienawidzi, gdy osoba winna wychodzi. W rzeczywistości, dla większości osób, sama idea, że ​​osoba winna będzie walczyć z zarzutami, jest uciążliwa, ponieważ większość ludzi ma do czynienia z błędami o tak dużym znaczeniu.

  Oczywiście, jeśli ktoś jest niewinny, ma prawo - a nawet obowiązek - oczyścić swoje imię. W tym samym czasie, jeśli są winni, wielu uważa, że ​​powinni przyznać się do winy i zaakceptować swój los.

  Policja istnieje, aby pomóc w służbie sprawiedliwości. Chcą wiedzieć, że to, co robią dzień po dniu, robi różnicę. Kiedy sprawy idą źle i kryminał chodzi, trudno nie brać tego osobiście. Jednocześnie często służy jako źródło dumy. Choć może się to wydawać altruistyczne, wielu naprawdę uważa, że ​​lepiej, aby winny człowiek wyszedł na wolność, niż niewinny traci swoją wolność.