10 najgorszych rzeczy o byciu oficerem policji

Często mówimy o wszystkich wspaniałych powodach bycia policjantem i nie ma wątpliwości: to naprawdę świetna kariera. Ale prawda, że ​​przyzwoita pensja i wspaniałe świadczenia zdrowotne i emerytalne mają swoją cenę. Przede wszystkim, między długim procesem rekrutacji a rygorystycznym szkoleniem akademii , ciężko pracować. Poza tym jednak, kiedy dostaniesz pracę, szybko znajdziesz pracę w organach ścigania, nie zawsze jest to, na co ją stać. Tylko dlatego, że nie możesz powiedzieć, że nigdy Cię nie ostrzegaliśmy, oto 10 najgorszych rzeczy dotyczących bycia policjantem.

 • 01 Wymówki

  Każdy oficer słyszał je sto razy, jeśli nie tysiąc. Ludzie ciągle chcą usprawiedliwiania swoich działań i obwiniają innych za problemy, które tworzą.

  Czy mówią, że pędzą, bo musieli iść do łazienki, czy rozbili się, ponieważ słońce było w ich oczach, zbyt wielu gliniarzy zajmuje się ludźmi, którzy nie chcą być pociągnięci do odpowiedzialności za swoje czyny, które, jak możesz wyobraź sobie, może być dość frustrujące dla policji.

  W końcu może wydawać się trudne edukowanie ludzi i egzekwowanie prawa, kiedy nie chcą uwierzyć, że zrobili coś złego.

 • 02 Postawy

  Jedną rzeczą jest usprawiedliwianie się; inną rzeczą jest być niegrzecznym. Policjanci codziennie umieszczają swoje życie w linii, a ogromna większość naprawdę wierzy, że pracują nad ratowaniem życia.

  Dlatego może być trudny do wykonania, gdy inny prawowity członek społeczeństwa zaczyna krzyczeć i przeklinać policjanta, który daje mu bilet, lub, co gorsza, tylko ostrzeżenie.

  To prawda, że ​​policja uczy się, aby tam stać i brać ją w przeważającej części, ale nie ułatwia to pracy, kiedy co drugi dzień krzyczysz.

 • 03 Godziny

  Egzekwowanie prawa to operacja 24-7, więc ktoś musi cały czas patrolować ulice, a to oznacza pracę zmianową. Niezależnie od tego, czy chodzi o rotację, czy o przesunięcie na stałe, długie i nieregularne godziny mogą utrudnić życie oficera, zwłaszcza jeśli ma rodzinę.

  Niektóre zmiany mogą oznaczać, że przez kilka dni nie widzisz swojej rodziny; kiedy są w szkole lub w pracy, jesteś w domu, a kiedy są w domu, jesteś w pracy. Może istnieć przewaga w pracy zmianowej, ale często trzeba się przyzwyczaić.

 • 04 Stereotypy

  Jest tak wiele stereotypów na temat funkcjonariuszy policji , a telewizja i filmy często wyrządzają więcej szkód niż pożytku. Zbyt często policjanci są przedstawiani jako wielcy, nieokrzesani włóczędzy lub łeb gung-ho.

  W rzeczywistości jednak tak wielu jest inteligentnych, współczujących i opiekuńczych ludzi, którzy naprawdę chcą pomagać innym i zmieniać ich społeczności. Niestety, te stereotypy prowadzą do wielu nieporozumień i nieporozumień dotyczących funkcjonariuszy policji.

 • 05 Mity

  Wielu funkcjonariuszom policji często wydaje się, że każdy, kto widział epizod policjantów lub wziął udział w zajęciach z kryminologii, nagle stał się ekspertem od wszelkich spraw związanych z egzekwowaniem prawa. Z tego powodu płynie wiele mitów , które, szczerze mówiąc, znacznie utrudniają im pracę.

  Na przykład ludzie będą nalegać, aby nie można ich było aresztować, chyba że zapoznają się z ich prawami. W rzeczywistości policja nie musi czytać twoich praw, chyba że przesłuchują cię. Niemniej mit utrzymuje się, a ludzie będą krzyczeć, krzyczeć, a nawet próbować walczyć, jeśli to, co ich zdaniem powinno się wydarzyć, nie pójdzie tak, jak widzieli to w telewizji.

 • 06 Postrzeganie kultury Copa

  Wraz z mitami i stereotypami, istnieje przekonanie, że "kultura policjantów" jest jedną z korupcji, jeśli chodzi o dbanie o siebie nawzajem i "cienką niebieską linię" lub "braterstwo".

  Prowadzi to do braku zaufania ze strony społeczeństwa i chociaż kilka złych jabłek zasłużyło na to piętno dla reszty pracowitych, przestrzegających prawa funkcjonariuszy, jest to w dużej mierze niesprawiedliwa charakterystyka, ponieważ urzędnicy bardzo często chcą pozbyć się brudni policjanci nawet bardziej niż publiczność.

  Większość funkcjonariuszy doskonale zdaje sobie sprawę z wysokiego standardu etycznego, do którego się odnoszą i bardzo chce utrzymać publiczne zaufanie. Podczas gdy oni trzymają się razem na wiele sposobów, tylko wybrani kilku nieczystych nie rozumieją, że źli gliniarze sprawiają, że wszyscy oficerowie wyglądają na nieetycznych.

 • 07 Nieporozumienie

  Jak większość zawodów, nikt, kto nigdy nie był oficerem, nie może naprawdę zrozumieć, jak to jest być oficerem. Jednak dzięki Hollywood, tak wielu ludzi wydaje się, że tak właśnie jest.

  Faktem jest, że gdy zostaniesz policjantem , zmieniasz się na wiele sposobów, których inni nigdy nie dostaną naprawdę. Przechadzasz się inaczej, inaczej patrzysz na różne rzeczy i ludzi, a nawet wyglądasz inaczej.

  Zapytaj każdego oficera, a oni bez wątpienia powiedzą ci, że mogą łatwo wybrać innych oficerów z tłumu, nawet gdy nie mają munduru. Te zmiany sprawiają, że niektórzy gliniarze myślą, robią lub mówią łatwo źle rozumiane, co może być frustrujące, delikatnie mówiąc.

 • 08 The Scrutiny

  Funkcjonariusze policji są badani przez opinię publiczną bardziej niż jakikolwiek inny zawód, z wyjątkowymi wyjątkami polityków i celebrytów.

  Pomyśl o tym: jeśli inżynier budowlany wdaje się w kłótnię z sąsiadem, czy sądzisz, że sąsiad zadzwoni do swojego pracodawcy i skarży się, że była niegrzeczna i nieuprzejma?

  Gdyby jednak była oficerem, wszystko, co robi, czy to na służbie, czy poza nią, może być uczciwą grą za skargi obywateli, a nawet wewnętrzne śledztwa. To poziom kontroli, którego nie znajdziesz w żadnej innej pracy.

 • 09 Polityka

  To smutna prawda, że ​​organy ścigania, jak każda inna jednostka publiczna, podlegają zarówno polityce wewnętrznej, jak i zewnętrznej. Niektórzy oficerowie uznają za frustrujące, jeśli nie trudne, radzenie sobie z pozorną presją wynikającą z motywacji politycznej.

  Niezależnie od tego, czy chodzi o kwestionowane użycie sprawy kontrolnej, czy o głośne aresztowanie, funkcjonariusze mogą czasem poczuć się tak, jakby ich praca była napędzana w równym stopniu przez członków mediów i grupy specjalnego zainteresowania, jak to się dzieje z powodu prawa i zasad, które oni reprezentują.

  Czasami dostrzegają konflikt w siłach napędowych, co może prowadzić do niskiego morale i złych odczuć związanych z pracą. Na szczęście te przypadki są stosunkowo rzadkie i często są znacznie bardziej postrzegane niż rzeczywistość. Niemniej jednak może stać się źródłem zaostrzenia.

 • 10 Ból

  Duża część pracy każdego policjanta obejmuje radzenie sobie z bólem, zarówno fizycznym, jak i psychicznym. Nawet w trakcie aresztowania większość funkcjonariuszy nie lekceważy faktu, że jest to wydarzenie zmieniające życie dla danego tematu.

  Widzą ludzi, którzy cierpią z powodu przemocy i przemocy. Widzą, jak ludzie stają się ofiarami i widzą ból, jaki z tego powodu odczuwają. I widzą ludzi umierających i umarłych, i bliskich, których zostawiają. Muszą powiedzieć mężom, żonom i rodzicom, że ich dzieci lub współmałżonek już nigdy nie wrócą do domu, i muszą pozostać spokojni i silni w obliczu tego wszystkiego.

  Wszystko to przynosi swój własny ból, który nigdy nie znika. Mogą go zakopać, a nawet go od czasu do czasu zignorować, ale zawsze tam będzie i bez wątpienia jest najgorszą częścią bycia policjantem.

 • To nie wszystko złe

  Nie pozwól, aby ta lista cię przestraszyła. W końcu zostając policjantem jest w dużej mierze poświęcenie. Nikt nie powinien wchodzić w tę pracę z egoistycznymi motywacjami, ponieważ najprawdopodobniej będą szybko i bardzo rozczarowani. Oczywiście, istnieją pewne minusy w pracy, ponieważ są w każdej karierze. Ale korzyści znacznie przewyższają straty, a mimo trudnych czasów, kariera oficera policji jest prawdopodobnie jedną z najbardziej satysfakcjonujących prac, jakie kiedykolwiek znajdziesz.