Dowiedz się więcej o zostaniu policjantem

Kariera organów ścigania jest ekscytująca, satysfakcjonująca, a nawet zabawna. W rzeczywistości istnieją niezliczone powody, aby zostać policjantem . Od korzyści dodatkowych do bezpieczeństwa pracy, atrakcyjność policji jest łatwa do zrozumienia. Zanim jednak zrobisz skok i spróbujesz nowej kariery w walce z przestępczością, powinieneś wiedzieć kilka rzeczy. W tym celu oferujemy naszą listę 10 rzeczy, które należy rozważyć, zanim zostaniesz policjantem .

 • 01 Proces zatrudniania będzie długi

  Pewnego dnia nie wejdziesz do lokalnej komendy policji i nie zaniesiesz podania o pracę, tylko patrolujesz ulice w stylu następnym. Choć nie jest to rzadka praktyka, dawno już minęły dni, w których zatrudniono go na miejscu. Proces zatrudniania organów ścigania jest obecnie często dość długi, trwający 4, 6 lub 12 miesięcy lub nawet dłużej.
 • 02 Sprawdzenie danych będzie dokładne

  Przygotuj się na udostępnienie szkieletów w swojej szafie. Sprawdzenie zatrudnienia policyjnego będzie szczegółowe, dogłębne i bardzo dokładne. Najprawdopodobniej będzie to historia kryminalna, sprawdzenie wiarygodności i spojrzenie na poprzednie zatrudnienie. Zostaniesz poproszony o pytania na temat wcześniejszego używania narkotyków, a także wszelkich niewykrytych zachowań przestępczych.

  Ponadto prawdopodobnie zostaniesz poddany badaniu wariograficznemu , fizycznemu egzaminowi medycznemu i testowi sprawności fizycznej. A wszystko to często wystarczy, by sprawdzić, czy dział powinien rozważyć możliwość zrobienia zdjęcia podczas wywiadu.

 • 03 Szkolenie Akademii będzie trudne

  Każdy, kto poszedł do akademii policyjnej, może powiedzieć: szkolenie na oficera policji jest trudne. Bardzo niewielu ludzi nie zostanie w ten czy inny sposób zakwestionowanych. Być może odniesiecie sukcesy akademickie, ale wasza fizyczna sprawność wyczerpuje się. Albo jesteś silny fizycznie, ale masz problemy z zaliczeniem testów.

  Dodaj do tego stres związany z koniecznością zakwalifikowania się z bronią palną lub wykazaj się biegłością w taktyce defensywnej, pierwszej pomocy i prowadzeniu pojazdu, a także łatwo zrozumiesz, dlaczego szkolenie organów ścigania może odcisnąć swoje piętno.

  Co więcej, istnieje większa niż przeciętna szansa na zranienie; wielu rekrutów i kadetów w całym kraju wymyka się z zajęć w akademii z powodu urazów odniesionych podczas normalnego treningu .

 • 04 Szkolenie terenowe będzie trudniejsze

  Choć szkolenie akademii jest tak trudne, szkolenie w terenie jest jeszcze trudniejsze. Oto, w co wkładasz wszystko, czego nauczyłeś się w praktykę, a jeśli nie spotkasz się ze zbiorem, wszystkie oczekiwania w procesie zatrudniania oraz czas i wysiłek w akademii będą na nic.

  Szkolenie terenowe to tyle samo, co przeniesienie cię z życia akademii do pełnoetatowej kariery organów ścigania, ponieważ chodzi o ustalenie, kto ma to, czego potrzeba, a kto nie. W treningu terenowym każdy ruch, który wykonujesz, będzie analizowany i oceniany, abyś był gotowy do drogi.

 • 05 Zobaczysz rzeczy, których nie chcesz

  To charakter pracy. Gdy opuścisz akademię i prawdopodobnie nadal będziesz w trakcie szkolenia w terenie, zaczniesz odpowiadać na różne rodzaje połączeń, z których wiele będzie tragicznych. Wypadki, urazy, nadużycia i śmierć staną się regularną częścią Twojego tygodnia, jeśli nie Twojego dnia.

  Radzenie sobie z ofiarami zbrodni i rodzinami utraconych bliskich jest trudne i bolesne, ale to chyba najważniejsza część pracy policjanta, a do rozpoczęcia kariery trzeba się przyzwyczaić.

 • 06 Godziny są nieregularne i długie

  Źli ludzie nie nazywają tego dzień o 17:00, więc nie mogą też gliniarze. Departamenty policji są odpowiedzialne za patrolowanie 24 godziny na dobę, a to oznacza, że ​​funkcjonariusze muszą być obsadzeni przez całą dobę.

  Możesz pracować na stałych zmianach lub wykonywać pracę na zmianę, ale bez względu na to, jak ją kroisz, praca zmianowa może być trudna dla twojego życia społecznego i życia rodzinnego.

  Poza późnymi nocami lub wczesnymi porankami, będziesz musiał zrezygnować z wielu weekendów i świąt, więc gdy reszta twoich kumpli będzie cieszyć się grilla z okazji Dnia Pamięci, będziesz prawdopodobnie 10-8 i patrol.

 • 07 Praca może cię zmęczyć

  Te długie i nieregularne godziny mogą przynieść więcej niż tylko zakłócenie spotkania Bożego Narodzenia lub weekendu.

  Męczące egzekwowanie prawa jest prawdziwym problemem i jest spowodowane nadmiernymi godzinami nadliczbowymi (co jest dużą szansą, że w końcu zarobisz), zbyt dużą pracą poza pracą (znaną również jako "moonlighting"), złymi nawykami snu, złym nawykiem żywieniowym wybory i zbyt duży stres.

  Efekty zmęczenia nie mogą być zaniżone. W rzeczywistości zmęczenie często naśladuje upośledzenie i może prowadzić do jeszcze większych niebezpieczeństw, zarówno w pracy, jak i poza nią.

 • 08 Praca może wpływać na złe nawyki i problemy zdrowotne

  Naukowcy z Uniwersytetu w Buffalo wytworzyli silną korelację między pracą policji a złym stanem zdrowia , i ma to wiele wspólnego ze złymi nawykami, które często się rozwijają. Ze względu na dziwne godziny i konieczność szybkiego i szybkiego jedzenia, wielu oficerów zwraca się do fast foodów, aby podsycić ich zmianę.

  Oprócz mniej wybitnych wyborów żywieniowych, funkcjonariusze rozwijają złe nawyki snu i cierpią z powodu tak stresującej pracy. Wszystko to może prowadzić do niebezpiecznych problemów zdrowotnych, jeśli nie podejmiesz kroków w celu rozwiązania problemu.

 • 09 Nie będziesz bogaty

  W większości przypadków pensja jest przyzwoita, ale szanse są niewielkie, że będziesz bogaty, pracując jako policjant. Na początku prawdopodobnie nie będziesz miał nic przeciwko, ale prędzej czy później będziesz prawdopodobnie sfrustrowany tym, że nie robisz więcej. Funkcjonariusze policji są przecież urzędnikami państwowymi, a służba publiczna w dużej mierze dotyczy poświęceń.

  Często ta ofiara zaczyna się od twojego portfela. Nie zrozum mnie źle; oficerowie mogą zarobić całkiem dobre życie, zwłaszcza jeśli będą promować. Ale jeśli szukasz pracy, która pozwoli ci nadążyć za Jonezami, prawdopodobnie chcesz szukać gdzie indziej.

 • 10 Praca nie jest dla wszystkich

  Faktem jest, że nie każdy może - lub powinien - być policjantem. Dzień z życia policjanta może być ciężki i pełen bólu, i nie należy go lekceważyć. Niektórzy ludzie po prostu nie nadają się do pracy z wielu powodów.

  Jeśli zastanawiasz się nad przyłączeniem się do policji, naprawdę musisz przeprowadzić badania i zgłębić sprawy, aby upewnić się, że jest to krok, który naprawdę chcesz zrobić. I na koniec dnia, nie ma wstydu, decydując, że to nie dla ciebie.

 • ... Ale warto.

  Jeśli po rozważeniu wszystkich dostępnych informacji zdecydujesz, że nadal chcesz spróbować swoich sił w karierze policyjnej, nie martw się. Jest wiele trudnych aspektów pracy, ale jest znacznie więcej korzyści. Choć proces może być trudny, warto w końcu, gdy będziesz miał udział w pomaganiu innym i uczynieniu swojej społeczności lepszym, bezpieczniejszym miejscem. Bez względu na to, jak ciężko to robi, praca jako oficer policji jest zdecydowanie jedną z najbardziej opłacalnych dostępnych profesji i może być po prostu idealną karierą kryminologiczną dla ciebie.