Najlepsze płatne staże

Znalezienie stażu, który dobrze się opłaca, wymaga planowania i wiedzy o tym, gdzie szukać

Szukasz stażu, który dobrze się opłaca? Poniżej znajduje się lista najlepszych płatnych praktyk, które możesz sprawdzić. Uzyskanie płatnego stażu może być wyzwaniem, ale z listą miejsc do rozpoczęcia poszukiwań, możesz być jednym ze szczęśliwych studentów, którzy wylądują na jednym z tych konkurencyjnych staży, stosując wczesne i przedkładając profesjonalne dokumenty.

 • 01 Bank of America

  Praktyki Bank of America są dostępne dla wszystkich studentów studiów licencjackich lub magisterskich, którzy obecnie uczęszczają do akredytowanych uczelni / uniwersytetów, a jednocześnie spełniają następujące wymagania: ogólna ocena GPA na poziomie 3.0 lub wyższym, biznesowe lub związane z technicznym kierunkiem studiów, brak dyplomu (data ukończenia studiów) nie wcześniej niż w sierpniu roku, w którym odbywa się staż), oraz możliwość pracy 40 godzin tygodniowo dla całego programu (10 do 12 tygodni). Praktyki Bank of America są dostępne w następujących obszarach: personel i wsparcie korporacyjne, globalna konsumencka i bankowość dla małych firm, globalne zarządzanie majątkiem i inwestycjami oraz globalna bankowość korporacyjna i inwestycyjna.
 • 02 Broadcom

  Broadcom oferuje staże i kooperacje dla szerokiego grona osób z różnych kierunków, stopni, środowisk i wcześniejszych doświadczeń. Stażyści mają szansę bezpośrednio współpracować z profesjonalistami, którzy chętnie podzielą się swoimi doświadczeniami i zapewnią im cenny mentoring w trakcie stażu. Ci uczniowie, którzy są częścią programu Co-Op, obecnie prowadzą również studia licencjackie, magisterskie lub doktoranckie. z akredytowanego Uniwersytetu lub Kolegium. Uczniowie uczestniczący w doświadczeniu Co-Op są zobowiązani do zastosowania wiedzy zdobytej w klasie i przeniesienia tych umiejętności do świata rzeczywistego, ponieważ zdobywają praktyczne doświadczenie w zawodowej kulturze biznesowej.

 • 03 Cisco Systems, Inc.

  Cisco Systems, Inc. oferuje elastyczne możliwości odbycia stażu w wielu obszarach, które rozpoczynają się przez cały rok i są dostępne w różnych lokalizacjach na całym świecie. Cisco Systems, Inc., lokalizacje obejmują Amerykę Łacińską, Bliski Wschód i Afrykę, Europę Środkową i Wschodnią oraz Wspólnotę Niepodległych Państw (WNP). Cisco poszukuje świetnych, utalentowanych studentów i nowych absolwentów, którzy mają nadzieję, że zdobędą wiedzę akademicką i zastosują ją w prawdziwym świecie.

 • 04 IBM Research

  Laboratorium badawcze TJ Watson w IBM oferuje studentom praktyczne doświadczenie w wysoce konkurencyjnym środowisku badawczym. Wielu stażystów, którzy wzięli udział w stażu, napisało prace lub napisało pracę dyplomową, a niektórzy nawet przyczynili się do stworzenia produktów IBM. Współpracując bezpośrednio z zespołem badawczym IBM, uzyskasz nieskończone możliwości poznania sposobów, w jakie możesz pomóc zaangażować się w dziedzinie nauki, technologii lub biznesu w przyszłości. Letni program stażowy w TJ Watson Research Lab zapewnia utalentowanym studentom praktyczne doświadczenie w wysoce konkurencyjnym środowisku badawczym w IBM.

 • 05 Intel

  W firmie Intel stażystom uczniom przydzielane są projekty, które pozwalają im na wykorzystanie obecnego poziomu wiedzy i umiejętności oraz przeniesienie ich na wyższy poziom. Intel to firma, która wita jasnych, utalentowanych studentów do pracy nad projektami wraz z doświadczonymi specjalistami w tej dziedzinie. Intel poszukuje utalentowanych studentów obecnie zapisanych na studia licencjackie, magisterskie lub doktoranckie, które są w dziedzinie inżynierii, nauki lub biznesu. Intel poszukuje kandydatów, którzy przeszli wcześniej staż i / lub doświadczenie zawodowe, wykazali zdolności przywódcze i umiejętności budowania zespołu. Intel zapewnia praktykantom rzeczywiste doświadczenie z wykorzystaniem najnowocześniejszych technologii, a także oferuje konkurencyjne wynagrodzenie.

 • 06 Intuit

  Intuit oferuje płatne staże wakacyjne dla studentów zainteresowanych inżynierią, zapewnieniem jakości, marketingiem, doskonałością procesów, projektowaniem skoncentrowanym na użytkowniku i finansami. Studenci odbywający praktyki w Intuit otrzymają zlecenia, które są kluczowe dla całej firmy. Dla wszystkich stażystów zapewnia się wszechstronne szkolenia pomagające im w rozwijaniu ich celów zawodowych, a także w zdobywaniu kontaktu z zespołem kierowniczym. Intuit oferuje również bezpłatne szkolenia, zabawne imprezy towarzyskie, płatne urlopy, darmowe produkty o obniżonej cenie, możliwość spotkania z zespołem kierowniczym, a także centrum fitness na miejscu, detale samochodów, wymiany oleju i centrum masażu na miejscu, i stroje robocze na co dzień w całej firmie.

 • 07 Poduszka Jakuba

  W Jacob's Pillow stażyści mają szansę pracować nad prawdziwymi projektami, aby pomóc im zdobyć praktyczne doświadczenie i umiejętności zawodowe potrzebne do odniesienia sukcesu w tej dziedzinie. Program praktyk letnich (festiwalowych) jest bardzo zorganizowany i umożliwia współpracę 30 stażystów z całego świata. Każdy stażysta ma szansę dołączyć do zespołu doświadczonych profesjonalistów zajmujących się sztuką z możliwością pomocy przy projektach związanych z festiwalem, szkołą, archiwami i różnymi programami społecznościowymi. Pracując w Jacob's Pillow, każdy stażysta będzie miał swój własny zestaw obowiązków i stanie się integralnym członkiem swojego działu, jednocześnie realizując cele ustanowione dla wystawiania profesjonalnych pokazów w każdym sezonie.

 • 08 UBS

  Wschodzący seniorzy i absolwenci szkół wyższych (którzy ukończyli pierwszy rok studiów) i którzy najlepiej specjalizują się w jednej z następujących dziedzin; inżynieria, nauki fizyczne, finanse, informatyka, matematyka lub ekonomia, mogą znaleźć staż w UBS dokładnie to, czego szukają. UBS oferuje możliwości odbywania praktyk w miastach w całych Stanach Zjednoczonych i za granicą. Aby sprawdzić listę biur UBS na całym świecie, możesz przejść do wyszukiwarki lokalizacji UBS, aby dowiedzieć się więcej. Aby uzyskać ciekawe wskazówki dotyczące programu stażu UBS, a także uzyskać dodatkowe interesujące informacje, zapoznaj się z "The Buzz" w raporcie Vault na temat kariery zawodowej.

 • 09 Walmart

  W Walmart istnieje wiele możliwości dla studentów studiów licencjackich i magisterskich, w tym program przywództwa, praktyki korporacyjne i program apteki, który jest tworzony dla studentów od pierwszego roku do ukończenia szkoły farmaceutycznej. Walmart oferuje szeroki wybór staży dla studentów zainteresowanych sprzedażą detaliczną, biznesem, transportem, IT, farmacją i nie tylko. Program praktyk korporacyjnych firmy Walmart zapewnia studentom możliwość zdobycia praktycznych umiejętności, których będą potrzebować, aby odnieść sukces, gdy przeniosą się z sali akademickiej do realnego świata. Stażyści uzyskają realistyczny pogląd na to, jak wygląda praca w środowisku sprzedaży detalicznej w bardzo rozwojowej organizacji.

 • 10 Yahoo!

  Zainteresowany mediami cyfrowymi? Wieśniak! zapewnia różnorodne staże dla studentów zainteresowanych nauką o karierze w mediach cyfrowych. Wieśniak! stwarza studentom możliwość zdobycia praktycznego doświadczenia, a także poznanie wiedzy i umiejętności niezbędnych do osiągnięcia sukcesu w branży. Każdy staż jest przeznaczony dla studentów, aby mogli doświadczyć, jak wygląda codzienna praca w Yahoo !. Ukończenie udanego stażu w Yahoo! może przekształcić się w pełnoetatową pracę lub przynajmniej zapewnić umiejętności, doświadczenie i kontakty wymagane do podjęcia pracy w innej firmie. Wywiady na staż z Yahoo! jest bardzo kompleksowym procesem. Kandydaci będą zazwyczaj proszeni o udział w jednym lub kilku wywiadach telefonicznych, rozmowie na Skype i dostarczeniu próbek swoich prac