Praktyki w Broadcom

O firmie Broadcom

Według strony internetowej Broadcom, "Broadcom Corporation (NASDAQ: BRCM), firma FORTUNE 500®, jest światowym liderem i innowatorem w dziedzinie rozwiązań półprzewodnikowych dla komunikacji przewodowej i bezprzewodowej. Produkty Broadcom® bezproblemowo dostarczają połączenia głosowe, wideo, dane i multimedia w środowisku domowym, biurowym i mobilnym. Dzięki najszerszemu w branży portfolio najnowocześniejszych rozwiązań systemowych na chipie i oprogramowaniu wbudowanym, firma Broadcom zmienia świat, łącząc wszystko®. "

Praktyki

Broadcom oferuje staże i spółdzielnie szerokiemu gronu osób z różnych kierunków, stopni, środowisk i wcześniejszych doświadczeń. Stażyści współpracują bezpośrednio z profesjonalistami, którzy chętnie podzielą się swoimi doświadczeniami i zapewnią im opiekę w trakcie stażu.

Praktyki w ofercie Broadcom:

Korzyści

Broadcom oferuje staże płatne w pełnym wymiarze godzin (40+) i zapewnia sformalizowany program szkoleń stażowych, który wystawia stażystów na praktyki firmy i uczy ich umiejętności niezbędnych do spełnienia wymogów stażu. W ramach programu Broadcom działa poprzez Dział Rekrutacji Uniwersytetów, który pomaga jednostkom biznesowym i działom w formalnym szkoleniu oferowanym stażystom.

Kwalifikacje

Wszyscy stażyści w Broadcom muszą obecnie ubiegać się o tytuł licencjata, magistra lub doktora z akredytowanego uniwersytetu lub kolegium. Długość każdego zlecenia może być różna i może być przedłużana lub skracana w zależności od potrzeb firmy. Praktykanci mogą wykorzystać doświadczenie zawodowe, które zdobywają pracując w firmie Broadcom, aby uzyskać praktyczną wiedzę praktyczną, która uzupełni to, czego nauczyli się już w klasie.

Zazwyczaj stażyści pracują 20 godzin tygodniowo, podczas gdy szkoła jest w trakcie sesji i 40 godzin tygodniowo w ciągu lata.

Ci studenci, którzy są częścią programu Co-Op, obecnie prowadzą również studia licencjackie, magisterskie lub doktoranckie na akredytowanym uniwersytecie lub w college'u. Uczniowie uczestniczący w doświadczeniu Co-Op są zobowiązani do zastosowania wiedzy zdobytej w klasie i przeniesienia tych umiejętności do świata rzeczywistego, ponieważ zdobywają praktyczne doświadczenie w zawodowej kulturze biznesowej. Studenci kooperatywy zazwyczaj pracują w pełnym wymiarze godzin (40 godzin tygodniowo) przez 4, 8 lub 12 miesięcy. Zlecenia Co-Op zazwyczaj zmieniają się między terminami akademickimi i trwają do momentu ukończenia przez studenta programu.

Kariera Broadcom

Broadcom oferuje kariery w telekomunikacji i zaawansowanych technologicznie miejscach pracy. Firma Broadcom jest uważana za jedną z wiodących firm półprzewodnikowych na świecie. Wielu utalentowanych pracowników pracujących w firmie Broadcom projektuje i rozwija szeroką gamę produktów skierowanych do najbardziej imponujących rynków łączności szerokopasmowej na globalnym rynku. Broadcom poszukuje utalentowanych początkujących i średniozaawansowanych profesjonalistów, aby ubiegać się o oferty pracy na swojej stronie internetowej. Broadcom oferuje zatrudnienie i ogromne korzyści dla najbardziej zaawansowanych inżynierów i profesjonalistów w branży.

Aplikować

Ubiegając się o staż, należy sprawdzić pięć łatwych sposobów poprawy listu motywacyjnego i 5 sposobów poprawy CV przed wysłaniem dokumentów.

Kroki prowadzące do poprawy twojego CV

  1. Uporządkuj swoje informacje
  2. Podkreśl swoje kwalifikacje
  3. Użyj punktorów, aby wyświetlić ważne informacje
  4. Uwzględnij tylko istotne informacje i usuń bałagan
  5. Upewnij się, że Twoje CV jest wolne od błędów

Kroki prowadzące do ulepszenia twojego listu motywacyjnego

  1. Zaadresuj list motywacyjny do właściwej osoby
  2. Przyciągnij uwagę czytelnika
  3. Spraw, aby Twój list motywacyjny się wyróżniał
  4. Upewnij się, że list motywacyjny nie zawiera błędów
  5. Poproś o wywiad na końcu twojego listu

Postępując zgodnie z tymi krokami, będziesz na dobrej drodze do tego, aby zostać zauważonym przez pracodawców w nadziei, że zostaniesz wezwany na rozmowę kwalifikacyjną . Jedynym celem życiorysu i listu motywacyjnego jest wylądowanie wywiadu, więc wysiłek potrzebny, by poprawić twoje dokumenty, jest wart wysiłku.