Innowacyjny program stypendialny Honeywell

Stypendia dla studentów inżynierii i technologii

Nazwa Honeywell natychmiast przywodzi na myśl termostat ścienny, który reguluje temperaturę powietrza i zapewnia komfort i ciepło w domu. Oprócz programowalnych termostatów firmy Honeywell, firma oferuje również dodatkowe produkty, dzięki którym nasze domy i biura stają się bardziej komfortowe i bezpieczne dla naszych rodzin i pracowników.

O Honeywell

Termostatyczne zawory mieszające Honeywell zapewniają ochronę przed oparzeniem, aby zapewnić, że nasza woda pozostaje w rozsądnej temperaturze.

System wentylacji i sprzątania Honeywell's Whole House sprawia, że ​​powietrze jest zdrowsze i bezpieczniejsze w oddychaniu, a produkty Honeywell i alarmy przeciwpożarowe chronią nasze domy i biura.

Historia pokazuje, że Honeywell pochodzi z 1885 roku. Obecnie firma zatrudnia ponad 132 000 osób, w tym około 21 000 naukowców i inżynierów w 100 krajach na całym świecie.

Honeywell jest dumny ze swoich produktów w zakresie zrównoważenia środowiskowego. Oszczędzanie energii i dostarczanie produktów, które chronią jakość powietrza, jest ważną częścią ich ciągłych badań i rozwoju. Honeywell szczyci się także byciem liderem korporacyjnym i społecznym, pomagając innym w sprostaniu wyzwaniom związanym ze zmianą klimatu i będąc liderem w znalezieniu większej ilości sposobów na zmniejszenie zużycia paliw kopalnych.

Program staży dla innowatorów

Honeywell International poszukuje nowych talentów z silnym zapleczem inżynieryjnym i technologicznym, ludzi, którzy poświęcą się realizacji misji firmy.

Honeywell oferuje program stypendialny Innovators dla 18 docelowych uczelni w Chinach, Czechach, Indiach, Meksyku i Stanach Zjednoczonych w ramach strategii pozyskiwania talentów. Firma oferuje możliwości w różnych miejscach na całym świecie.

Honeywell oferuje płatne staże i stypendia, za które studenci mogą ubiegać się w ciągu ostatniego roku szkolnego.

Wysokość każdego stypendium różni się w zależności od kraju, w którym uczeń pracuje. Firma poszukuje studentów, którzy kontynuują studia w zakresie inżynierii lotniczej, inżynierii chemicznej, inżynierii komputerowej, elektroniki i komunikacji, elektrotechniki, oprzyrządowania i inżynierii mechanicznej.

Powinieneś być w stanie zademonstrować silne wyniki w nauce. Dokładne kryteria różnią się w zależności od kraju. Powinieneś posiadać mocne słowne i pisemne umiejętności komunikacyjne. Program jest otwarty dla kawalerów, mistrzów lub wybiera doktorantów. studentów, którzy rozpoczynają naukę w jednym z docelowych uniwersytetów.

Musisz również mieć możliwość uzyskania legalnego zezwolenia na wykonywanie pracy w następujących krajach, jeśli zdecydujesz się tam pracować: Chiny, Czechy, Indie, Meksyk i Stany Zjednoczone.

Jak się zgłosić

Każdy wnioskodawca musi wypełnić aplikację online zawierającą jego profil oraz kopię swojego CV lub CV. Powinieneś również załączyć transkrypt uniwersytecki , a także przesłać dwa eseje składające się z 500 słów lub mniej napisane w języku angielskim. Eseje odpowiadają na pytania zadawane podczas procesu aplikacyjnego.

Tylko studenci tylko z docelowych uczelni mogą ubiegać się o przyjęcie i muszą to zrobić do końca listopada w przypadku Chin, Republiki Czeskiej, Meksyku i Stanów Zjednoczonych. Ostateczny termin dla Indii to koniec kwietnia.

Kariera w Honeywell

Różne ścieżki kariery są dostępne dla osób zainteresowanych poszukiwaniem pracy w Honeywell. Zainteresowani kandydaci mogą sprawdzić stronę Honeywell, aby przeprowadzić dokładne poszukiwanie pracy dla aktualnie dostępnych stanowisk.