Dowiedz się, jak znaleźć możliwości na Internships.com

Internships.com oferuje regionalne przewodniki po stażach, stażach w niepełnym wymiarze godzin i karierze zawodowej oraz pracę w sektorze non-profit i prywatnym. "Koncentrując się wyłącznie na świecie stażystów i usługach wsparcia, które są potrzebne do optymalizacji tego fantastycznego źródła talentu, byliśmy w stanie ustrukturyzować nasze ceny i usługi na miarę potrzeb dużych i małych przedsiębiorstw", stwierdza C.

Mason Gates, założyciel InternDirect i prezes Internships.com.

Profesjonaliści

" Często używam Internships.com do znajdowania wszelkiego rodzaju praktyk, a rejestracja jest bezpłatna dla wszystkich studentów i pracodawców, którzy są zainteresowani stażami. Bardzo podoba mi się fakt, że mogę wprowadzić moje kryteria i zazwyczaj zlokalizować dużą liczbę odpowiednich możliwości Stwierdzam, że Internships.com oferuje wykazy na konkretnych stażach, których nie mogę znaleźć nigdzie indziej.

"Podoba mi się to, że jest łatwy w użyciu, a kiedy już wybierzesz swoją główną i lokalną lokalizację, otrzymasz długą listę możliwości odbycia stażu. Dodatkowo, podoba mi się także to, że uczniowie mogą określić rodzaj wynagrodzenia, który preferują (płatny , kredyt akademicki, stypendium , stypendium, koszty podróży, pomoc w nauce) W przypadku staży zagranicznych, możesz wybrać kontynent, a następnie jeden lub więcej krajów, aby otrzymać listę staży w danym regionie. "

Zasoby szkoleniowe

" The Internship Predictor prowadzi uczniów przez serię pytań z raportem dołączonym na końcu do indywidualnych mocnych stron i osobistych preferencji, a także do pomocy w przygotowaniu CV, a także spersonalizowanych e-maili wysyłających powiadomienia o potencjalnych stażach dostępnych w określonych obszarach Zainteresowanie można łatwo zarejestrować po zalogowaniu się na stronie.

Inną cechą, którą lubię, są aspekty edukacyjne, takie jak artykuły omawiające różne tematy dotyczące staży. "

Wady

" Są chwile, kiedy korzystam z Internships.com i otrzymuję oferty praktyk, które nie pasują do wprowadzonych kryteriów. Chociaż Internships.com oferuje mnóstwo ofert stażów, to z pewnością niektóre dziedziny kariery są niedostatecznie reprezentowane. Znalazłem w Internships.com termin składania wniosków, który pojawia się w prawym górnym rogu każdego wpisu, wiele razy jest napisane "Termin zgłoszenia: Brak", aby znaleźć termin wymieniony gdzieś w poniższym opisie stażu. "

Należy pamiętać, że summerinternships.com jest częścią programu University of Dreams i nie jest w żaden sposób powiązana z Internships.com.

Możesz śledzić serwis Internships.com na Twitterze, a także dowiedzieć się, co nowego w swojej witrynie.

Dla pracodawców, Internships.com oferuje warsztaty, w których można uzyskać informacje na temat najlepszych praktyk praktyk zawodowych, podręcznik dla internatów, który można pobrać, a także wskazówki dotyczące płacenia stażystom.

Płatna usługa subskrypcji oferowana w wielu szkołach

Internships.com to firma oparta na technologii, która ciężko pracuje, aby dopasować, śledzić i raportować szanse i statystyki staży dla studentów, wychowawców i pracodawców.

Został opracowany we współpracy z Radford University.

Sprawdź w swoim biurze karier uczelni, czy oferują ten zasób za darmo. Prywatna miesięczna subskrypcja to 4,75 USD, płatna miesięczna subskrypcja kosztuje 9,75 USD lub możesz kupić 3-miesięczną subskrypcję Premium za 28,75 USD. Z uwagi na to, że Internship.com skupia się wyłącznie na stażach, mogą one zapewnić setki tysięcy staży dla studentów na całym świecie.

Sprawdź najlepsze staże, aby uzyskać więcej zasobów na znalezienie staży i miejsc pracy.

Wywiad z C. Masonem Gates'em, założycielem InternDirect LLC (pierwotnego podmiotu Internships.com), a obecnie zasiada w Radzie Doradczej Prezydenta Radford University oraz w Radzie Doradczej Radford University College of Business and Economics.