Znajdowanie staży na Idealist.org

Idealist.org

Z biurami w Stanach Zjednoczonych (Nowy Jork, Nowy Jork, Portland, OR i Waszyngton) i Argentynie (Buenos Aires), Idealist.org to interaktywna strona internetowa, która składa się z ponad 57 000 organizacji non-profit i społeczności w ponad 180 różnych krajach. . Idealist.org został opracowany jako projekt w ramach Action Without Borders, organizacji non-profit założonej w 1995 roku w celu łączenia osób i instytucji, które chcą sprawić, by ich wspólnoty i świat stały się lepszym miejscem do życia.

Recenzja Idealist.org

Idealist.org jest moim ulubionym, gdy szuka agencji non-profit i znajduje możliwości, które mają wpływ na nasz świat. Uczniowie często są zdumieni stażami, doświadczeniami wolontariuszy i ofertami pracy, które znajdują się na stronie. Możesz przeszukać w obrębie 100 mil od określonej lokalizacji, określając specyfikacje kraju, stanu, miasta i przebiegu, a także możesz rozszerzyć lub zawęzić wyszukiwanie, dodając lub usuwając określone kryteria. Klikając Organizacje, a następnie kraj, można uzyskać pełną listę uczestniczących organizacji i listę wielu możliwości.

Kilka lat temu nasza uczelnia sponsorowała czworo studentów, którzy wzięli udział w konferencji Action Without Borders na Uniwersytecie Kalifornijskim w Berkeley. Miałem również okazję uczestniczyć i okazało się, że jest to niesamowite doświadczenie z organizacjami non-profit z całego świata. Odbyło się wiele warsztatów poświęconych wielu problemom społecznym, z którymi mamy dziś do czynienia.

Będąc z małego miasteczka w północno-wschodnim Nowym Jorku, jedyną rzeczą, z którą nigdy nie miałem do czynienia ani nawet nie myślałem o tym, była bezdomność i jej przyczyny. Jedno z warsztatów na konferencji dotyczyło bezdomności i miało faktycznych bezdomnych uczestników, którzy opowiedzieli swoją historię i pomogli widzom zrozumieć niektóre przyczyny i przyczyny tego strasznego problemu.

Dowiedzieliśmy się, że problem najczęściej nie dotyczył niechęci do pracy, ale odzwierciedlał znacznie głębszy problem, który trudno nam sobie wyobrazić lub zrozumieć.

Jednym z najsmutniejszych faktów, jakich nauczyłem się podczas warsztatów, był fakt, że duży odsetek osób bezdomnych kiedyś dobrze funkcjonował w społeczeństwie, a wiele z nich zajmowało godne miejsca pracy. Niestety, w pewnym momencie mogą mieć kłopoty finansowe lub może zachorować i stracić pracę. Wielu bezdomnych to weterani wojskowi lub osoby cierpiące na choroby psychiczne, które nie są w stanie same o siebie zadbać lub utrzymać etat .

Studenci często są w stanie znaleźć staż lub wolontariat na Idealist.org, których nie mogą znaleźć gdzie indziej. Idealist.org oferuje dynamiczną stronę internetową, która pozwala na szczegółowe wyszukiwanie pozycji z całego świata. Osoby mogą wybrać obszar zainteresowania, lokalizację, a także słowa kluczowe, aby utworzyć wyszukiwanie. Sekcja Wyszukiwanie zaawansowane umożliwia osobom zainteresowanym wprowadzeniem określonych umiejętności , języków, potrzeb związanych z kompensacją oraz dat rozpoczęcia i zakończenia. Jeśli chcesz zmienić świat, zapoznaj się z obszerną listą możliwości Idealist.org.

Przegląd Idealist.org

Action Without Borders i Idealist.org pracują nad edukowaniem osób o różnych potrzebach, które są dostępne, i pracują, aby oferować staże, oferty wolontariatu i miejsca pracy, które zapewniają ludziom sposób na pomoc. Wielu studentów poszukuje sposobu, aby dać z powrotem, a możliwości oferowane przez Idealist.org daje im wiele opcji do wyboru.

Organizacja oferuje tysiące możliwości w sektorze non-profit dla tych, którzy chcą coś zmienić w świecie. Możesz przeczytać Ami Dar's (założycielka Action Without Borders) fascynującą historię o tym, jak przyszedł stworzyć tę wspaniałą organizację, która opiera się na jego przekonaniu, że "Po raz pierwszy w historii mamy środki, aby dotrzeć do każdej granicy i różnica, która nas dzieli i znaleźć nowe sposoby wspólnej pracy. "

Osoby zainteresowane wstąpieniem do Korpusu Pokoju słuchają Bonnie Thie, dyrektora krajowego programu "Korpusu Pokoju" w Chinach. To tylko jeden z podcastów "nowej usługi" dostępnych na stronie. Wielu powracających wolontariuszy dzieli się swoją historią, która daje jeszcze bardziej dogłębne spojrzenie na dostępne możliwości.

Sprawdź nasze najlepsze staże, aby uzyskać więcej zasobów na temat znalezienia staży i miejsc pracy na poziomie podstawowym .

Odwiedź ich stronę internetową