Prudential Financial Praktyki Stażowe

John Fairfield Dryden założył Prudential w 1875 roku. Jego celem było uczynienie ubezpieczenia na życie dostępnego dla rodzin klasy robotniczej. Od tego czasu zaangażowanie firmy obejmuje pomoc klientom indywidualnym i instytucjonalnym w zaspokojeniu ich potrzeb finansowych, które mogą obejmować produkty i usługi, takie jak renty, fundusze inwestycyjne i usługi zarządzania inwestycjami, które koncentrują się na zapewnieniu bezpieczeństwa finansowego swoich klientów.

Prudential otrzymał wiele nagród i wyróżnień dla pracowników, w tym "Najlepsze staże w 2015 r. W Vault.com", "50 najlepszych firm na rzecz różnorodności" DiversityInc, "Narodowa grupa biznesowa ds. Zdrowia" Najlepszy pracodawca na rzecz zdrowego stylu życia ", Fundacja Kampanii Praw Człowieka" Najlepsze miejsca do pracy dla LGBT Equality 2014, "Narodowe Stowarzyszenie Kobiet-Kierowników" "Top 50 Firm dla Kobiet Wykonawczych" oraz "Najbardziej Podziwione Firmy Świata 2014". "Prudential konkurenci w sektorze finansowym obejmują AIG, MetLife i Fidelity Investments .

Praktyki

Stażyści w Prudential wskazali na różne rzeczy, które sprawiają, że jest to dobry staż , na przykład "niesamowita kultura biurowa", ciekawe projekty i wielki mentoring, które są jednym z powodów, dla których stażyści dobrze się bawili. Firma zapewnia środowisko zorientowane na zespół, dzięki któremu internauci czują się mile widziani.

Dają również stażystom możliwość powrotu każdego lata w trakcie kariery w college'u, co pozwala im uzyskać ekspozycję na różne rodzaje staży . Równowaga między życiem zawodowym a prywatnym została również wymieniona jako bardzo pozytywna część doświadczenia. Przywołali także premie za podpisywanie, a także dobre wynagrodzenie i nadgodziny w ramach ogólnego pozytywnego doświadczenia.

Wynagrodzenie dla stażystów w Prudential wynosi od 17,60 $ do 22,94 $ za godzinę w 2015 według Glassdoor.com. Ponadto stażyści mogą również kwalifikować się do ubezpieczenia zdrowotnego, 401 000 koron i urlopów naukowych.

Niedawno 86% praktykantów stwierdziło, że znaleźli swoją pozycję poprzez rekrutację w kampusie , a dodatkowe 5% zostało skierowane przez pracownika Prudential. Również 63% oceniło to jako pozytywne doświadczenie z 2,9 w skali 5 dla trudności z rozmową kwalifikacyjną. Sam wywiad ma charakter bardziej behawioralny i koncentruje się na umiejętnościach rozwiązywania problemów, a wnioskodawcy reagują w określonych sytuacjach.

Prudential oferuje studentom różnorodne możliwości, w tym:

Przykład stażu: Business Systems Analyst / Tester Intern

Program Praktential Summer Internship jest okazją dla studentów do zdobycia odpowiedniego doświadczenia zawodowego w różnych aspektach usług finansowych. Program oferuje stażystom trudną i znaczącą pracę, która pozwala im wykazać się umiejętnościami, zastosować wiedzę zdobytą podczas kursów w college'u i zostać oceniona pod kątem przyszłych możliwości zatrudnienia w firmie. Stażyści nawiązują również relacje z doświadczonymi specjalistami w dziedzinie finansów, a po ukończeniu studiów mogą również zapewnić pełne zatrudnienie.

Ta praktyka jest programem wielu lat. Stażyści pierwszego lata będą mieli okazję pracować w jednym z poniższych obszarów analizy biznesowej podczas pierwszego lata. Wybrani stażyści mogą zostać zaproszeni do powrotu na kolejne lato i będą brani pod uwagę przy rotacji do innych grup biznesowych w celu dodatkowej ekspozycji. Poniżej znajduje się lista rotacyjnych zadań, na które będą narażeni stażyści.

Obowiązki

To stanowisko dotyczy stażysty, który zaangażuje się w fazę testowania cyklu rozwoju systemów (SDLC) i modyfikacji tego systemu w odniesieniu do systemów / interfejsów / aplikacji / raportów / programów, które są częścią ogólnej infrastruktury rozliczania inwestycji.

Dodatkowe obowiązki obejmują asystowanie analitykom biznesowym w przygotowywaniu planów testów w celu sprawdzenia, czy system spełnia wymagania biznesowe, w opracowywaniu macierzy przypadków testowych, tworzeniu rzeczywistych przypadków testowych, przeprowadzaniu testu i sprawdzaniu rzeczywistych i oczekiwanych wyniki.

Wymagania

Lokalizacja: Newark, NJ

Jak się zgłosić

Aby ubiegać się o staż w firmie Prudential, musisz założyć konto w bezpiecznej placówce pracy, zakończyć proces składania wniosku i dołączyć swoje CV wraz z listem motywacyjnym .