Maksymalny wiek do zostania oficerem w wojsku

Limity wieku dla służby wojskowej (oficer)

EVMS News / Flickr

Wielu ludzi ignoruje powołanie do służby w naszym kraju, będąc młodym z różnych powodów. Niektórzy nie mogą już dłużej walczyć z żądaniem i zdecydować, że nadszedł czas, aby zrzucić korporacyjną pracę i założyć mundur wojskowy. Są jednak ograniczenia wieku dla tych, którzy ustawiają się w biurze rekrutera trochę późno w życiu. Oto typowe pytanie, które często pojawia się u młodych mężczyzn i kobiet w późnych latach dwudziestych i na początku lat trzydziestych dotyczących służby wojskowej:

Jaki jest maksymalny wiek, aby zostać oficerem w wojsku?

Maksymalny wiek prowizji to wiek 35 lat. Dzieje się tak dlatego, że oficer wojskowy musi mieć 20 lat służby, aby być uprawnionym do emerytury do osiągnięcia przez maksymalny wiek emerytalny 55 lat.

Jest kilka wyjątków: wojskowi oficerowie medyczni i kapelani mogą zostać oddelegowani do wieku 47 lat z rezygnacją w wieku 50 lat (nie muszą też przechodzić na emeryturę w wieku 55 lat). W zależności od potrzeby lekarzy, psychologów, kapelanów (wszystkich wyznań) i prawników, maksymalny wiek może zostać uchylony.

Ci, którzy wcześniej skorzystali ze służby, mogą otrzymać zwolnienie (o ile mogą przejść na emeryturę z 20-letnią służbą wojskową w wieku 55 lat). Oczywiście, istnieją wyjątki od każdej reguły, ponieważ wielu starszych oficerów służy dobrze po ukończeniu 55 roku życia, mając ponad 30 lat służby. Ale zazwyczaj bez wcześniejszej służby wojskowej wiek ten wynosi 35 lat.

Lotnicy (piloci i nawigatorzy) mają różne wymagania wiekowe , które są specyficzne dla danej usługi.

Typową drogą dołączenia do wojska jako starszy oficer po college'u jest jednak Oficerska Szkoła Kandydatów (OCS ) jako trasa przez ROTC lub Akademie Usług mają młodsze granice wiekowe. Wszystkie oddziały mają swoje indywidualne programy szkoleniowe dla oficerów:

Oficjalna szkoła oficerów marynarki wojennej - OCS zapewnia 13 tygodni indoktrynacji i szkolenia kandydata na oficera.

Wybrani spośród zgłoszonych członków są mianowani kandydatami na oficerów po zgłoszeniu się do OCS w Pensacola, Fla.

Army Candidate School - Army OCS odbywa się w Fort Benning, GA i ma 14 tygodni. Oddziały, w których kształci się funkcjonariuszy, różnią się w zależności od potrzeb armii. Potrzeby te są większe w Combat Arms niż w innych branżach. Armia wymaga od wszystkich kandydatów na oficerów, aby zaciągnęli się do armii przed Oficerską Szkołą Kandydacką.

Szkoleniowa Szkoła Oficerska Sił Powietrznych (OTS ) - kompleks OTS mieści się w bazie sił powietrznych Maxwell, Alabama i jest 14-tygodniowym programem szkoleniowym.

USMC Officer Candidate School (OCS) - USMC OCS znajduje się w Quantico, VA i jest 10-tygodniowy kurs dla absolwentów uczelni akredytowanych czteroletniej uczelni lub uniwersytetu, a absolwenci akredytowanych uczelni praw licencjonowanych do wykonywania zawodu w stanie lub federalnym są uprawnione do prowizji rezerwowej.

Coast Candidate School (OCS) - Officer Candidate School to 17-tygodniowy kurs instruktorski w zakresie przywództwa, zarządzania, nawigacji, egzekwowania prawa i przedmiotów wojskowych. Program OCS Coast Guard znajduje się w New London Connecticut w Coast Guard Academy.

Kolejna wyjątkowa sytuacja transferowa, aby zostać oficerem

USN i USMC Limited Duty Officer (transfer) - Istnieje wyjątkowa sytuacja, która może wystąpić z ograniczonymi urzędnikami (LDO).

LDO to oficerowie, którzy otrzymali prowizje ze względu na swoje umiejętności i doświadczenie w operacjach w Marynarce Wojennej Stanów Zjednoczonych lub Korpusie Piechoty Morskiej Stanów Zjednoczonych. Oficer z ograniczoną odpowiedzialnością nie musi mieć tytułu licencjata. Jednakże, jeśli LDO awansuje w swojej rangi i ukończy szkołę wyższą, może faktycznie przenieść się do rangi Nieograniczonej Linii i kontynuować swoją służbę oficerską przez kolejne 30 lat, jeśli zechcą. LDO ma pewne ograniczenia. Nie mogą przejąć dowództwa, osiągają wyłącznie najwyższe stanowiska i kończą awans na O-5. Jednakże, z przeniesieniem do Unrestricted Line Officer, mogą kontynuować karierę w szeregi flag, jeśli zdecydują się i zostaną wybrani do takiego awansu podczas swojej długiej kariery.

Należy pamiętać, aby spróbować - ponieważ istnieją zwolnienia dla wielu sytuacji.

Możesz zostać poinformowany NIE wiele razy, ale jeśli jesteś w wieku, który jest bliski zniesienia lub chcesz pracować, która jest bardzo potrzebna dla wojska, możesz skorzystać z okazji.