Jak zostać na tanich bazach wojskowych

Zajazdy, chaty, zwiedzanie BOQ

Dzięki uprzejmości Navy Exchange Service Command https://www.navy-lodge.com

Jeśli jesteś na urlopie i podróżujesz w Stanach Zjednoczonych lub poza kontynentalnymi Stanami Zjednoczonymi (OCONUS), rozważ przystanki w lokalnych bazach wojskowych, aby zaoszczędzić setki dolarów podczas podróży i pozostać w bazie wojskowej Inns and Lodges. Twój pobyt będzie mniej kosztowny w ciągu jednej nocy, ale Twoje bezpieczeństwo w bazie wojskowej i inne udogodnienia oferowane bazom wojskowym (PX, Exchange, Commissary) są dostępne również w większości baz.

Personel wojskowy przebywający na urlopie , członkowie rodzin wojskowych i emeryci wojskowi są upoważnieni do pozostania w wojskowych kwaterach wojskowych jako tzw. Priorytet DWA Dostępna przestrzeń. Członkami wojskowymi, którzy mają większy priorytet, są ci, którzy podróżują służbowo, kształcą się na dłuższy pobyt oraz ci, którzy mają tymczasowe zlecenia na cła (TAD).

Oto, jak zatrzymać się u podstaw za ułamek kosztów hoteli:

Oto jak

  1. Zdecyduj, która instalacja wojskowa znajduje się najbliżej miejsca docelowego lub trasy podróży.
  2. Dokonuj rezerwacji na noclegi dostępne w przestrzeni kosmicznej, dzwoniąc pod jeden z poniższych numerów telefonów lub odwiedzaj poniższe linki do stron internetowych:
  3. Armia: 1-800-GO-ARMY-1
  4. Siły powietrzne: 1-888-AF LODGE
  5. Granatowy: 1-800-NAVY-INN
  6. Po przybyciu do miejsca zakwaterowania, będziesz potrzebować dowodu osobistego, a jeśli czynny obowiązek, twoich rozkazów urlopowych.

Przekonasz się, że bazy wojskowe, które mieszkają lub odwiedzają (kwatery tymczasowe) są porównywalne do sieci hoteli i moteli.

W zależności od Twojej lokalizacji możesz znaleźć widoki na plaży, zbocze góry lub inne wspaniałe widoki dostępne w bazach wojskowych na całym świecie. Jeśli podróżujesz wzdłuż wybrzeża, znajdziesz liczne bazy marynarki wojennej i straży przybrzeżnej wraz z bazami piechoty morskiej. Przez środek kraju znajdziesz więcej baz wojskowych i lotniczych.

Ponadto bazy OCONUS baz wojskowych, armii i sił powietrznych znajdują się w jednych z najpiękniejszych miejsc na świecie. Niektóre z ulubionych członków wojska to Navy : Key West, Coronado, San Diego, Virginia Beach, Panama City. Air Force: Fort Carson Colorado, Akademia Sił Powietrznych, Niagara Falls, Mountain Home. Armia : Schofield Barracks Hawaii, Grafenwoehr, Niemcy, Vicenza, Włochy. USMC : Kaneohe Bay, Hawaje, MCAS Miramar, San Diego.

Kilka przydatnych linków:

Navy Lodge - Navy Lodges znajdują się na całym świecie w większości baz wojskowych. Niezależnie od potrzeb Twojej podróży, nasze lokalizacje będą wygodne i niedrogie. Ze względu na ograniczenia Base, nie wszystkie domki Navy mogą być "przyjazne dla zwierząt". Jeśli podróżujesz ze zwierzakiem, zadzwoń do Centrum Rezerwacji Navy Lodge pod numerem (800) 628-9466, aby dokonać rezerwacji.

Navy Gateway Inns and Suites (NGIS) - W wybranych lokalizacjach NGIS współpracuje z komercyjnymi hotelami oferującymi stawki na poziomie poniżej lub poniżej dziennego dziennego pobytu, zapewniając jednocześnie bezpieczne zakwaterowanie spełniające Standardy DoD. Navy wojskowi Tacy podróżni są zobowiązani do korzystania z zakwaterowania DoD, jeśli jest ono dostępne. Kiedy zakwaterowanie DoD nie jest dostępne, NGIS będzie przyjmować podróżnych u partnerów komercyjnych hoteli.

Army Lodging - Army Lodging jest dostępne dla Active Duty, emerytów, DoD Civil (GS & NAF) i ich sponsorowanych gości. Aby lepiej zrozumieć, kto jest uprawniony, kliknij link i dowiedz się o domkach wojskowych na całym świecie.

Air Force Inns - z ponad 27 000 pokojami w 89 lokalizacjach na całym świecie, hotel oferuje zakwaterowanie dla pracowników aktywnych, emerytów, pracowników cywilnych NAF lub DoD oraz sponsorowanych gości.

Kwatery Straży Przybrzeżnej - Obiekty rekreacyjne w strefie przybrzeżnej są dostępne dla wszystkich upowanionych patronów MWR. Aktywni członkowie wojska i ich rodzina mają pierwszeństwo.

Marine Corps Lodging - The Inns of the Corps oferują zakwaterowanie także dla uprawnionych członków. Rezerwacje są przyjmowane dla wszystkich kwalifikujących się pracowników na podstawie otrzymanej oceny kategorii priorytetowej. Rezerwacje i rezerwacje pokoi dokonywane są bez względu na stopień lub klasę, lub czas rezerwacji

Wskazówki:

  1. Marine Corps i Coast Guard nie mają centralnego systemu rezerwacji. W przypadku tych baz musisz zadzwonić do operacji rozliczania w bazie.
  2. Możesz zarezerwować miejsce dostępne rezerwację do 30 dni wcześniej w Navy Lodges. Pozostałe usługi umożliwiają rezerwacje z wyprzedzeniem do 24 godzin.