Shades of Green Resort at Disney

Military Resort At Walt Disney World

Wojskowy ośrodek dla rodzin. shadesofgreen.org

LAKE BUENA VISTA, FL - więcej członków wojskowych i ich rodziny mogą wykrzyknąć "Idę do Disney World" dzięki niedawnej ekspansji Shades of Green Armed Forces Recreation Center w Walt Disney World Resort.

"To nie jest tylko wielkie otwarcie, to świętowanie żołnierzy, marynarzy, lotników i marines, ponieważ to właśnie one zajmują się" - powiedział John McLaurin, zastępca asystenta sekretarza sił zbrojnych.

"The Shades of Green tutaj reprezentuje najnowsze zobowiązanie armii do zapewnienia wysokiej jakości morale, dobrobytu i rekreacji dla członków Sił Zbrojnych USA."

Charles Abell, główny zastępca podsekretarza obrony ds. Personelu i gotowości, powiedział, że ośrodek zapewnia bardzo potrzebne wytchnienie od rygorów obowiązków wojskowych.

"Jest to okazja, która potwierdza zaangażowanie Departamentu Obrony w zapewnianie wysokiej jakości, zdrowych i przystępnych cenowo możliwości rekreacyjnych członkom sił amerykańskich, którzy mają i nadal zapewniają pokój i stabilność naszego narodu" - powiedział Abell.

Abell wspomniał także, że Shades of Green sprawia, że ​​pobyt w Centralnej Florydzie jest niedrogi dla tych, którzy tam zostali.

"Większość ... mówi nam, że gdyby nie Shades of Green, nie mogliby tu spędzić wakacji w premierowym miejscu Ameryki" - powiedział Abell.

"Cieszę się, że mogliśmy zobaczyć ten udoskonalony i rozbudowany hotel na tych pięknych terenach. Ten wspaniały obiekt jest jednym z klejnotów w koronie Centrum Rekreacji Sił Zbrojnych. "

Pozostałe AFRC były reprezentowane podczas ponownego otwarcia Shades of Green. Hotel Hale Koa na Hawajach; Dragon Hill Lodge w Korei; a Edelweiss Lodge and Resort, którego otwarcie planowane jest na jesień w Niemczech, wystawił eksponaty podczas przyjęcia, dostarczając smaku wielu kultur - od polinezyjskich i koreańskich tancerzy po namiot Oktoberfest wraz z zespołem Oompah z Epcot.

W recepcji było mnóstwo muzyki. Południowo-wschodni zespół wahadłowy z Jacksonville Naval Air Station grał na szczycie doku w centrum stawu. "Kiedy Buffet spotyka Sinatrę," duet grający klasykę Jimmy'ego i Franka, stacjonował w odsączonym basenie dla dzieci po drugiej stronie hotelu.

Nawet Mickey i Minnie Mouse dołączyli do uroczystości wraz z przyjaciółmi Donaldem, Daisy, Plutonem i Goofy.

Ale prawdziwą gwiazdą ceremonii był sam kurort. Po ponownym otwarciu powiększył się ponad dwukrotnie, dodając 299 pokoi do poprzedniego 287, a także salę balową na 500 osób, dwie nowe restauracje i drugi basen z podgrzewaną wodą. Zmodernizowany kompleks również lepiej pomieści autobusy, które przewożą gości wokół posiadłości Disneya, niezależnie od ruchu ulicznego w pobliżu strefy odpraw hotelowych.

Aktywni członkowie sił zbrojnych i emeryci oraz ich rodziny cieszą się bardzo rozsądnymi cenami za pokój w porównaniu z wieloma Disney World Resorts i innymi hotelami w okolicy. Stawki są oparte na rankingu / klasie płac, a młodszy członek płaci znacznie mniej.

Reakcja gości na ulepszony Shades of Green była w przeważającej mierze pozytywna.

"Słyszymy takie rzeczy jak:" Nie możemy się doczekać powrotu "i" To najlepsza rzecz jaką kiedykolwiek zrobiła armia "; "Uwielbiamy to miejsce;" i "To jest nasz dom z dala od domu" - wszystkie wspaniałe rzeczy, "powiedziała dyrektor generalna Shades of Green, Melissa Colvin.

Shades of Green sąsiaduje z Palm Golf Course w Disney, gdzie znajduje się FUNAI Classic z PGA Tour, tuż za bramami słynnego domu Myszki Miki. Kolejne z pięciu mistrzowskich pól golfowych Disneya z 18 dołkami i dziewięciodołkową sceną wykonawczą znajdują się w odległości spaceru.

"Nie promujemy tego, że jest to ośrodek golfowy prawdopodobnie tak bardzo, jak powinniśmy" - powiedział Colvin, który nie musi sprzedawać ośrodka. "Rodziny wojskowe z pewnością docenią czynnik golfa, ale mogę szczerze powiedzieć, że większość z nich przyjeżdża tutaj, aby zobaczyć atrakcje w tej okolicy. Ważną rolę odgrywa również pogoda - chcą uciec od śniegu i cieszyć się słońcem. "

Hotel posiada dwa oświetlone korty tenisowe, wannę z hydromasażem, basen dla dzieci i plac zabaw, salon i bar sportowy, sale bankietowe, sklepy z pamiątkami, salon gier, pralnię, centrum fitness i podróż do lokalnych parków i imprez.

Rezerwacje

Aby zarezerwować pokój w Shades of Green, zadzwoń pod numer 888-593-2242 lub prześlij faks pod numer 407-824-3665. Bezpośredni numer hotelu to 407-824-3400, a faks to 407-824-3460. Wkrótce system rezerwacji online.

Rezerwacje są przyjmowane do jednego roku z góry. Tradycyjnie od sześciu do ośmiu miesięcy z góry wymagane jest zabezpieczenie pokoju. Wakacje i długie weekendy zazwyczaj są rezerwowane z pełnym rocznym wyprzedzeniem.

Dla żołnierzy, którzy opuszczają R & R, Shades of Green ma umowy przelewowe z alternatywnymi hotelami w Walt Disney World Resort.