Zrozumieć wojskowe aktywne obowiązki

Znajomość warunków aktywnego działania jest kluczowa dla członków wojska

Jeśli jesteś zaprzyjaźniony z byłymi lub obecnymi członkami wojskowymi, być może zauważyłeś w zasadzie inny język używany podczas omawiania jego / jej doświadczenia lub terminologii używanej do opisywania przedmiotów codziennego użytku. Gdy taki termin często używany jest "POV". W wojsku oznacza to "samochód" lub pojazd prywatny. Możesz nawet zapytać: "Dlaczego po prostu nie powiesz" SAMOCHÓD? " "Wiele z tych terminów nie ma sensu, gdy są używane w życiu cywilnym, ale jak wyjaśniono poniżej, te akronimy i terminy używane zarówno wojsko, jak i weterani stają się drugą naturą w stosunkowo krótkim okresie czasu podczas" czynnego obowiązku ".

Warunki wojskowe - aktywny obowiązek

W armii USA istnieją pewne podstawowe terminy opisujące życie wojskowe i sposób działania infrastruktury. Większość ludzi zna termin "aktywny obowiązek", chociaż mogą nie być do końca jasne, co to oznacza dla członka wojska i, jak to się różni od bycia zatrudnionym.

Departament Obrony (który jest agencją, która nadzoruje każdą gałąź amerykańskiej armii) definicję czynnego obowiązku w armii amerykańskiej jest dość prosty. Aktywny obowiązek odnosi się do pełnoetatowego obowiązku w czynnym wojsku, w tym członków Komponentów Rezerwowych w zakresie pełnoetatowego szkolenia. Nie obejmuje on pełnoetatowej służby Gwardii Narodowej.

Bycie aktywnym jest podobne do pracy w pełnym wymiarze godzin. Na przykład w armii żołnierze czynnej służby obsługują 24 godziny na dobę, siedem dni w tygodniu przez cały okres służby (nie oznacza to, że każdy żołnierz pracuje na 24-godzinnej zmianie, tylko że zawsze są żołnierze obowiązek).

Oczywiście każdemu członkowi oferuje się czas wolny i urlop, ale jeśli praca wymaga 24 godzin bezpośredniej pracy - zrobisz to w razie potrzeby. Ale jak w przypadku większości miejsc pracy, jeśli w Stanach, a nie w miejscu pracy, aktywny obowiązek służby wojskowej obejmuje weekendy i święta, jak każdy inny pracownik.

Wdrożenia czynnego obowiązku do obcych krajów, a nawet stref wojennych, występują regularnie dla aktywnych członków służby.

Typowe cykle to 6-9 lub nawet 12-miesięczne rozmieszczenie w zależności od potrzeb wojska i oddziału służby. Jednak powrót do domu w celu przeszkolenia lub przygotowania do kolejnego wdrożenia zwykle pozwala członkowi służby czynnej być w domu lub szkolić się w Stanach Zjednoczonych przez co najmniej rok lub 18 miesięcy. Wszystko zależy od usługi, rodzaju pracy wykonywanej przez aktywnego członka służby oraz konieczności wdrożenia. Wdrożenia nie zawsze oznaczają walkę, ale w niektórych okolicznościach tak jest. Żołnierz (lub marynarz, lotnik lub marynarz) może pełnić aktywną służbę, ale nie może zostać rozmieszczony, ale nie zostaniesz rozmieszczony, dopóki nie będziesz aktywny. Nawet Rezerwistów lub Gwardia Narodowa zostają "aktywowani" w celu rozmieszczenia.

Ustalenia dotyczące aktywnych warunków pracy

Podczas gdy członek wojska jest aktywny, istnieją programy pomagające jego najbliższej rodzinie (małżonkowi i dzieciom pozostającym na utrzymaniu). W większości przypadków mogą żyć na bazie z żołnierzem (w przypadku armii). Zależy to od kilku czynników, w tym od tego, z jaką jednostką jest członek wojska, jaka jest ich wojskowa specjalizacja zawodowa (MOS) i od statusu ich rozmieszczenia.

Trzymając się przykładu armii, jeśli żołnierz jest samotny, może mieszkać w koszarach w bazie, ale żołnierz z rodziną może mieszkać w bazie lub poza lokalem w lokalnej społeczności.

Długość aktywnego cła

Żołnierze pełniące czynną służbę mogą zostać rozmieszczeni w dowolnym momencie, na okres 12 kolejnych miesięcy lub dłużej. Żołnierze podczas II Wojny Światowej byli rozmieszczani na całą wojnę i mogli zniknąć na 4-5 lat.

W przypadku żołnierzy pełniących służbę czynną, okres służby trwa zwykle od dwóch do sześciu lat, w zależności od jednostki i jej misji. Żołnierze mają prawo do dwóch tygodni urlopu po sześciu miesiącach wdrażania.

To zależy od branży usługi ; na przykład w marinach najczęstsze umowy o dokupienie obejmują cztery lub pięć lat służby czynnej. W lotnictwie większość lotników zaciąga się w sumie przez osiem lat aktywnego dyżuru.

Rezerwy na Active Duty

Żołnierze rezerwowi są wezwani do "aktywnego" obowiązku w razie potrzeby i mogą wykonywać normalne, pełnoetatowe cywilne prace. Żołnierze rezerwy armii uczęszczają na treningi w pobliżu domu w weekend w miesiącu i odbywają roczne szkolenie w terenie.

Żołnierz w Rezerwie Armii może nigdy nie widzieć czynnego obowiązku podczas całej długości jego egzekucji.