Rzeczy do rozważenia przy dołączaniu do marines

Marines są często określani jako "piechota marynarki wojennej ". Marines specjalizują się w operacjach amfibii, których główną specjalnością jest atakowanie, chwytanie i kontrolowanie przyczółków, które zapewniają drogę do ataku wroga z niemal dowolnego kierunku. Jednakże, jeśli nie jesteś Marine, możesz nie do końca zrozumieć tę wysoko cenioną siłę bojową. W rzeczywistości, oto kilka cytatów z członków Armii i Marynarki Wojennej o Marines:

"Są tylko dwa rodzaje ludzi, którzy rozumieją Marines: Marines i wroga, wszyscy inni mają opinię z drugiej ręki . " Generał William Thornson US Army

"Z mojego doświadczenia, Marines są gung ho bez względu na wszystko. Wszyscy będą walczyć na śmierć. Każdy z nich chce po prostu wyjść i zabić. Są nieudolnymi matkami.
- Chris Kyle, Navy SEAL, amerykański snajper: Autobiografia najzabawionego snajpera w historii wojskowości Stanów Zjednoczonych

"Z 300 Marines, możesz prawdopodobnie przejąć Irak, jeśli chcesz i całkowicie pozbyć się ISIS. Nie popełnij tego błędu, Marines to wojownicy. Mam na myśli, że są naprawdę dobrzy w tym, co robią. Jedyny raz, gdy nie są dobrzy w tym, co robią, to gdy ktoś stawia im kajdany. " - Marcus Latrell, Navy SEAL - Samotny Ocalony Autor

Historia korpusu piechoty morskiej (USMC)

Korpus Piechoty Morskiej Stanów Zjednoczonych ( USMC ) został oficjalnie ustanowiony 10 listopada 1775 r. Przez Kongres Kontynentalny.

W tym Kongresie Kontynentalnym ustalono, że "żołnierze morza" zostaną stworzeni i wykorzystani jako siły desantowe i bezpieczeństwo na pokładzie nowej floty United States Navy.

Istnieje dumna tradycja morska, że ​​Korpus powstał w barze zwanym Tun Tavern w Filadelfii. Rekruci zostali zwabieni do przyłączenia się do nowo utworzonego Marines przez dwóch nowo zatrudnionych kapitanów Samuela Nicholasa i Roberta Mullana z kuflem piwa i obietnicą wysokiej przygody na morzach.

O tych nowych rekrutach powiedziano, że służyli później z pierwszymi pięcioma firmami na statkach Continental Navy.

Podczas gdy piechota morska wchodzi w skład Departamentu Marynarki Wojennej, są oni oddzielną gałęzią służby. Zostało to ustanowione przez Kongres w 1798 roku. Marynarka Wojenna i Korpus Piechoty Morskiej jest walecznym zespołem bojowym. Marynarka będzie opiekowała się Marines z marynarskim biurem lekarskim i miejscem do cumowania i karmi je na pokładach amfibijnych okrętów marynarki wojennej. Marines są wojownikami na lądzie i powiększą obszar wojny z wody na ląd. Zespół marynarki wojennej i piechoty morskiej to wysoce zdolni amfibijni wojownicy i maszyny.

Podczas gdy operacje amfibii są ich główną specjalnością, w ostatnich latach marines rozszerzyli się także na inne operacje walki naziemnej. Marines są na ogół lżejszą siłą w porównaniu do armii , więc mogą być zwykle szybko rozmieszczone. W przypadku operacji bojowych, Marines lubią być samowystarczalni, jak to tylko możliwe, więc mają także własną siłę powietrzną, składającą się głównie z myśliwców i myśliwców / bombowców, a także śmigłowców szturmowych.

Pomimo tego, że są w zasadzie samowystarczalni, Marines używają Marynarki Wojennej do większego wsparcia logistycznego i administracyjnego.

Na przykład w Korpusie Piechoty Morskiej nie ma lekarzy, pielęgniarek ani pielęgniarek. Nawet medycy, którzy towarzyszą marines w walce, są specjalnie wyszkolonymi medykami marynarki wojennej.

Z wyjątkiem Straży Przybrzeżnej, Marines są również najmniejszą usługą. Jest około 194 000 oficerów i zatrudnionych w Marines na aktywnym stanowisku . Oto rzeczy, które powinieneś rozważyć przed dołączeniem do Marines.

Oferty pracy

Korpus Piechoty Morskiej ma ponad 180 miejsc pracy, przy czym stosunek ten jest bardzo ważony w stosunku do zadań bojowych. Dowiedz się o ofertach pracy w USMC i o tym, jak zdobywają je Marines.

Trening podstawowy

Szkolenie podstawowe w Marine Corps ma reputację najcięższej ze wszystkich usług. Jest najdłuższy, około 12 1/2 tygodnia. Dowiedz się więcej o podstawowym szkoleniu, wymaganiach fizycznych i wytrzymałościowych, urlopie i nie tylko.

Możliwości przydziału

Dowiedz się więcej o długości trasy morskiej i lokalizacji zadań w kontynentalnej części Stanów Zjednoczonych i za granicą.

Wdrożenia

Nie ma znaczenia, jaka jest twoja praca w Marine Corps: Jeśli jesteś Marine, będziesz wdrażać, prędzej czy później.

Jakość życia

Marine Corps nie wkłada tyle pieniędzy i wysiłku w programy jakości życia, jak inne usługi. Dowiedz się więcej o życiu jako Marine po zaciągnięciu się.