Navy Opcje edukacji i rozwoju

Co oficerowie Marynarki Wojennej za edukację i awans

US Navy / Flickr

Dołączenie do jakiejkolwiek gałęzi służby nie powinno być decyzją podejmowaną na podstawie kaprysu. Jest wiele rzeczy do rozważenia, takich jak rodzaj szkolenia, które chcesz otrzymać, lub możliwości awansu i dalszej edukacji. Gdzie chcesz mieszkać? Wolisz ląd nad morzem?

Istnieje wiele innych problemów związanych z jakością życia, które powinieneś rozważyć , więc nie rejestruj się po prostu bez poważnego poznania swojej przyszłej kariery.

Niezależnie od tego, czy chcesz poświęcić 4 lata na opłacenie college'u, czy chcesz zrobić karierę przez kolejne 20 lat, taka sama kwota powinna zostać uwzględniona, abyś mógł jak najlepiej wykorzystać swoją decyzję o służbie w swoim kraju.

Historia amerykańskiej marynarki wojennej

Marynarka została oficjalnie ustanowiona przez Kongres Kontynentalny w 1775 roku. Główną misją Marynarki jest utrzymanie wolności mórz lub jak brzmi hasło "Globalna siła na dobre". Marynarka wojenna umożliwia Stanom Zjednoczonym korzystanie z mórz tam, gdzie i kiedy wymagają tego interesy narodowe.

Ponadto, w czasach konfliktu, Marynarka Wojenna pomaga uzupełnić moc lotniczą Sił Powietrznych. Lotniskowce marynarki wojennej często mogą być rozmieszczone na obszarach, na których niemożliwe są stałe drogi startowe. Lotniskowiec zwykle przewozi około 80 samolotów. Większość z nich to myśliwce lub myśliwiec.

Dodatkowo okręty Marynarki Wojennej mogą atakować cele lądowe z dala (z bardzo ciężkimi działami) oraz pociski samosterujące.

Marynarka również jest przede wszystkim odpowiedzialna za transport Marinów na obszary konfliktu.

Oferty pracy w marynarce wojennej

Jeśli interesują Cię żaglówki, latające samoloty, pojazdy podwodne, komunikujesz się ze wszystkimi wyżej wymienionymi, utrzymujesz taki sprzęt, a nawet operacje specjalne obejmujące nurkowanie, pływanie, wyskakiwanie z samolotu i opanowanie broni strzeleckiej, materiałów wybuchowych i ziemi wojny, marynarka prawdopodobnie będzie miała pracę, która będzie dla ciebie odpowiednia.

Aktywny obowiązek Marynarka ma ponad 300 000 aktywnych oficerów i zaciąga marynarzy.

Możliwości edukacyjne w marynarce wojennej

Wszyscy zaciągnięci marynarze pełniący czynną służbę (oraz w dowolnym oddziale wojskowym) kwalifikują się do otrzymania GI Bill. Ponadto marynarka wojenna oferuje fundusz uczelni dla rekrutów, którzy zaciągają się do pracy, którą marynarka wojenna uważa za niewystarczającą, dodając środki do miesięcznych uprawnień do GI Bill. Marynarka wojenna zapewnia również pomoc w nauce na odbycie kursów college'u.

Wybór służby wojskowej może być skomplikowaną decyzją. Usługi różnią się pod względem zachęt do rekrutacji, możliwości przydzielania, programów jakości życia, wskaźników wdrażania, możliwości promocji i innych.

Przywołane programy uruchomienia

Istnieje kilka różnych sposobów na zostanie oficerem w marynarce wojennej. Możesz zapisać się do US Naval Academy, z nominacją od członka władzy wykonawczej lub ustawodawczej.

Najpierw zapiszesz się w Szkole Przygotowawczej Marynarki Wojennej w Newport, RI, gdzie otrzymasz instrukcje i przygotowanie do szkolenia i programu nauczania w USNA.

Możesz również zostać oficerem, przechodząc przez program BOOST marynarki wojennej, program werbunkowy na zlecenie lub program głównego wodza.

Dostępny jest również Navy ROTC jako opcja.