Zdolność fizyczna kontrolera bojowego i test wytrzymałościowy

PAST Wymagania dla nowych akcesji

Następujące zdolności fizyczne i test wytrzymałości (PAST) są przeznaczone dla nowych członków kontrolera walki. "Nowe kandydatury" oznaczają kandydatów, którzy podejmują PAST przed ukończeniem podstawowego szkolenia i szkoły technicznej . Osoby, które składają wniosek o kontrolera walki po ukończeniu podstawowego szkolenia i szkoły technicznej oraz osoby ubiegające się o wcześniejszą służbę, są uważane za "ponowne stażystów" i nie biorą pod uwagę PAST. Osoby te biorą kombinowany PAST dla kontrolerzy , którzy figurują w Instrukcji Sił Powietrznych 36-2626, Załącznik 11.

Nowe wymagania PAST dotyczące kontrolera walki

PAST CCT musi być podawany w kolejności podanej poniżej i zakończony w ciągu trzech godzin. Jeśli kandydat nie jest w stanie spełnić żadnego minimalnego standardu, nie zdał testu, a test zakończy się w tym momencie.

Płyn do powierzchni 500 metrów. Maksymalny czas to 15:00 minut. Ta kąpiel jest przeprowadzana przy użyciu dowolnego udaru mózgu. Maksymalny czas to piętnaście (15) minut. Ta kąpiel musi być ciągła (non-stop). Jeśli kandydat zatrzyma się w dowolnym momencie podczas pływania, test zostanie zatrzymany i uznany za porażkę całej przeszłości. Stroje kąpielowe i gogle są jedynymi dostępnymi przedmiotami wyposażenia. Po zakończeniu kąpieli pozwól na 10-minutowy odpoczynek przed następnym wydarzeniem. Kandydat powinien ostrożnie rozciąć się przed ćwiczeniami podczas tej przerwy.

Głowa do góry. Wymagane jest co najmniej sześć podciągnięć w ciągu jednej minuty. Podbrzusza to ćwiczenie zliczające dwa. Pozycja wyjściowa zwisa z drążka, dłonie zwrócone twarzą do kandydata, bez zgięcia w łokciach.

Rozprzestrzenianie ręki ma szerokość w przybliżeniu na ramionach Policz jeden, pociągnij ciało do góry, aż podbródek opuści górną część drążka. Policz drugi, wróć do pozycji wyjściowej. Nogi mogą się zginać, ale nie wolno ich kopać ani manipulować, aby ułatwić ruch w górę. Jeśli kandydat odpadnie, zatrzyma się lub zwolni pasek, ćwiczenie zostanie przerwane.

Kandydaci będą ćwiczyć z powodu niewydolności mięśni lub upływu czasu. Uwaga: podczas wykonywania wszystkich ćwiczeń gimnastycznych należy przestrzegać odpowiednich ćwiczeń. Odchylenie od formularza, aby umożliwić dodatkowe powtórzenie, jest ściśle egzekwowane podczas procesu szkoleniowego. Dozwolony jest dwuminutowy okres odpoczynku przed następnym ćwiczeniem.

Przysiady. Wymagane jest minimum 50 przysiadów w ciągu 2 minut. Przysiady są ćwiczeniem zliczającym dwa. Pozycja wyjściowa leży z powrotem na ziemi, palce są zablokowane za głową, głowa od ziemi, a kolana ugięte pod kątem około 90 stopni. W trakcie ćwiczenia stopy są trzymane przez inną osobę. Policz jeden, usiądź tak, aby ramiona były bezpośrednio nad miednicą (biodra). Policz drugi, wróć do pozycji wyjściowej. W trakcie tego ćwiczenia nie ma autoryzowanej pozycji odpoczynku. Jeśli kandydat odpoczywa, ćwiczenie zostaje przerwane. Jeśli pośladki kandydata unoszą się od ziemi lub jego palce nie są zablokowane za głową podczas powtarzania, to powtórzenie nie jest liczone. Kandydat będzie ćwiczyć z powodu niewydolności mięśnia lub zakończenia czasu. Uwaga: podczas wykonywania wszystkich ćwiczeń gimnastycznych należy przestrzegać odpowiednich ćwiczeń. Odchylenie od formularza, aby umożliwić dodatkowe powtórzenie, jest ściśle egzekwowane podczas procesu szkoleniowego.

Dozwolony jest dwuminutowy okres odpoczynku przed następnym ćwiczeniem.

Pompki. Wymagane jest minimum 42 pompek w 2 minuty. Push-upy są ćwiczeniem zliczającym dwa. Pozycja wyjściowa to ręce o szerokości ramion, z ramionami prosto i bezpośrednio pod klatką piersiową na ziemi. Nogi są przedłużone, a plecy i nogi pozostają proste. Policz jeden, opuść klatkę piersiową, aż łokcie zostaną zgięte pod kątem 90 stopni lub mniejszym. Policz drugi, wróć do pozycji wyjściowej, utrzymując proste plecy i nogi. Jedyną autoryzowaną pozycją odpoczynku jest pozycja wyjściowa. Jeśli kolana dotkną ziemi, ćwiczenie zostanie przerwane. Kandydat nie podniesie pośladków w powietrzu ani nie oprze się o środek, albo powtórka nie zostanie policzona. Jeśli ręka lub stopa zostaną podniesione z pozycji wyjściowej, ćwiczenie zostanie przerwane.

Kandydat będzie ćwiczyć z powodu niewydolności mięśni lub upływu czasu. Uwaga: podczas wykonywania wszystkich ćwiczeń gimnastycznych należy przestrzegać odpowiednich ćwiczeń. Odchylenie od formularza, aby umożliwić dodatkowe powtórzenie, jest ściśle egzekwowane podczas procesu szkoleniowego. Przed kolejnym ćwiczeniem dozwolony jest 10-minutowy okres odpoczynku (uwaga: kandydaci powinni wykorzystać ten okres do rozciągnięcia przed biegiem na 1,5 mili).

1,5 milowy bieg. Maksymalny czas to 11 minut, 30 sekund (11:30). Odzież Pt i dobre buty do biegania są jedynymi wymaganymi przedmiotami. Ten przebieg musi być ciągły (nieprzerwanie). Jeśli kandydat zatrzyma się w dowolnym momencie podczas biegu, test zostanie zatrzymany i uznany za porażkę całej przeszłości. Test powinien być przeprowadzony na zmierzonej bieżni.