Air Force Pararescue i kontroler walki PAST

Zdolność fizyczna i test wytrzymałościowy

slagheap / Flikr / CC BY 2.0

Poniższy test sprawności fizycznej i wytrzymałości (PAST) jest przeznaczony dla personelu serwisowego i personelu Sił Powietrznych, którzy chcą ponownie przeszkolić się w kontrolerze sił powietrznych lub w zawodach Pararescue. Nowe uzupełnienia (tj. Ci, którzy podejmują PAST) przed ukończeniem podstawowego szkolenia i szkoły technicznej, biorą udział w PAST PAST lub NonSpeed ​​Service PAST . Poniższe informacje pochodzą z Instrukcji Sił Powietrznych 36-2626, Załącznik 11:

Ten test należy przeprowadzić w kolejności podanej poniżej oraz w ciągu 3 godzin. Zapisz wyniki PAST na papierze firmowym. Jeśli członek nie jest w stanie spełnić żadnego minimalnego standardu, nie zdał testu, a test zakończy się w tym momencie. Jednak członek powinien nadal brać udział w pozostałej części testu (jeśli chce), aby określić inne słabe / mocne punkty swojej kondycji fizycznej. Administratorzy testów powinni podpisywać i mieć dowódców potwierdzających wyniki testów z kopią dostarczoną członkowi.

Jedna podwodna pływalnia o długości 25 metrów. Podwodna pływalnia o długości 25 metrów powinna zostać zademonstrowana najpierw poprzez rzeczywistą demonstrację lub za pomocą klipu szkoleniowego, który został już dostarczony do rekrutacji eskadr. Jeśli członkowie powierzchni lub powierzchni wody pęknie podczas jakiejkolwiek części pływania, test zostanie zatrzymany i uważa się za błąd dla całego PAST. Kostiumy kąpielowe i okulary pływackie są jedynymi dostępnymi przedmiotami wyposażenia.

Pozwolić na 5-10 minutowy odpoczynek przed następnym wydarzeniem. Członkowie powinni ostrożnie rozciągać się podczas kąpieli w tym czasie przerwy.

Jedna pływalnia o powierzchni 1000 metrów. Ta forma pływania odbywa się za pomocą freestyle lub side stroke. Maksymalny czas to 26 minut (26:00). Pływanie jest ciągłe (non-stop). Jeśli członek zatrzyma się w dowolnym momencie podczas pływania, test zostanie zatrzymany i uznany za błąd dla całego PAST.

Kostium pływacki i okulary są jedynymi dostępnymi przedmiotami wyposażenia. Po zakończeniu kąpieli pozwól na 30-minutowy odpoczynek przed następnym wydarzeniem. Członkowie powinni starannie rozciągnąć bieg w czasie przerwy.

Jeden bieg 1,5 milowy. Maksymalny czas to 10 minut, 30 sekund. Odzież PT i dobre buty do biegania są jedynymi wymaganymi przedmiotami. Ten przebieg musi być ciągły (nieprzerwanie). Jeśli członek zatrzyma się w dowolnym momencie podczas tego przebiegu, test zostanie zatrzymany i uznany za niepowodzenie całego PAST. Członkowie otrzymają 10-minutową przerwę przed następnym wydarzeniem. Test należy przeprowadzić na mierzonej bieżni.

Ćwiczenia gimnastyczne: Oceniane są cztery ćwiczenia gimnastyki, każda z określonymi parametrami czasowymi i określoną formą ćwiczeń. Wszyscy członkowie będą ćwiczyć albo z powodu niewydolności mięśnia, albo z upływem czasu, w zależności od tego, co nastąpi wcześniej. Chodzi o to, aby członkowie wykonywali tyle powtórzeń "dobrej formy" w wyznaczonym czasie lub kiedy osiągnięto porażenie mięśni. UWAGA: podczas wykonywania wszystkich ćwiczeń gimnastycznych należy przestrzegać właściwej formy ćwiczenia. Odchylenie od formy w celu umożliwienia dodatkowych powtórzeń będzie niekorzystne dla członka. Formularz ćwiczeń jest ściśle egzekwowany podczas procesu szkoleniowego .

Zezwalaj na 3-minutową przerwę pomiędzy każdym ćwiczeniem gimnastyki.

Ćwiczenia Calistenic składają się z:

Podbrzusza: Wykonaj co najmniej 8 podciągnięć w ciągu 1 minuty. Podbrzusza to ćwiczenie zliczające dwa. Pozycja wyjściowa zwisa z drążka, dłonie zwrócone twarzą do kandydata, bez zgięć w łokciach. Rozprzestrzenianie ręki ma szerokość w przybliżeniu na ramionach Policz jeden, pociągnij ciało do góry, aż jabłko Adama wyczyści szczyt baru. Policz drugi, wróć do pozycji wyjściowej. Nogi mogą się zginać, ale nie wolno ich kopać ani manipulować, aby ułatwić ruch w górę. Jeśli kandydat odpadnie, zatrzyma się lub zwolni pasek, ćwiczenie zostanie przerwane. Kandydat będzie ćwiczyć z powodu niewydolności mięśnia lub zakończenia czasu.

Flutter-Kicks: Wykonaj co najmniej 50 Flutter-Kicks w ciągu 2 minut. Trzepotanie - kopnięcia są ćwiczeniem zliczającym cztery. Pozycja wyjściowa leży płasko na plecach ze stopami i głową około 6 cali nad ziemią.

Ręce są pod pośladkami z zaciśniętymi pięściami, które podtrzymują dolną część pleców. Policz jeden, unieś lewą nogę z ziemi do około 45 stopni, utrzymując prawą nogę nieruchomo. Policz drugi, podnieś prawą nogę z ziemi do około 45 stopni, przesuwając lewą nogę do pozycji wyjściowej. Liczba trzy i cztery to powtórzenia tych samych ruchów. Nogi muszą być zablokowane, z odciętymi palcami od ciała. Jeśli członek oprze nogi na ziemi lub zatrzyma ruch ruchowy, ćwiczenie zostanie przerwane. Członek będzie ćwiczyć z powodu niewydolności mięśni lub czasu zakończenia.

Push-up: Wykonaj co najmniej 50 pompek w ciągu 2 minut. Pompy typu "push-up" są ćwiczeniami dwustanowiskowymi. Pozycja wyjściowa to ręce o szerokości ramion z ramionami prosto i bezpośrednio pod skrzynią na ziemi; nogi są przedłużone, a plecy i nogi pozostają proste. Policz jeden, opuść klatkę piersiową, aż łokcie zostaną zgięte pod kątem 90 stopni lub mniejszym. Policz drugi, wróć do pozycji wyjściowej. Jedyną autoryzowaną pozycją odpoczynku jest pozycja wyjściowa. Jeśli kolana dotkną ziemi, ćwiczenie zostanie przerwane. Członek nie podniesie pośladków w powietrzu, nie zwinie swojego środka na ziemię ani nie podniesie żadnej dłoni ani stopy od pozycji wyjściowej. Jeśli ręka lub stopa są podniesione, ćwiczenie zostaje przerwane. Członek będzie ćwiczyć z powodu niewydolności mięśni lub czasu zakończenia.

Przysiady: Ukończ co najmniej 50 przysiadów w ciągu 2 minut. Przysiady są ćwiczeniami dwustanowiskowymi. Pozycja wyjściowa jest z powrotem na płasko na ziemi, palce są zablokowane za głową, głowa od maty, a kolana ugięte pod kątem około 90 stopni. W trakcie ćwiczenia stopy są trzymane przez inną osobę. Policz jeden, siadaj tak, aby ramiona znajdowały się bezpośrednio nad biodrem / miednicą lub pod kątem 90 stopni w stosunku do podłogi. Policz drugi, wróć do pozycji wyjściowej. Nie ma autoryzowanej pozycji odpoczynku dla tego ćwiczenia. Jeśli członek spoczywa, ćwiczenie zostaje zakończone. Jeśli pośladki członka powstają z ziemi lub jego palce nie są zablokowane za głową podczas powtórzenia, powtórzenie nie jest liczone. Członek będzie ćwiczyć z powodu niewydolności mięśni lub czasu zakończenia.

Niektóre z powyższych informacji dzięki uprzejmości USAF