Plusy i minusy dołączenia do marynarki wojennej

Rzeczy, które powinieneś rozważyć przed wejściem do marynarki

Jest wiele rzeczy do rozważenia przy dołączeniu do Marynarki Wojennej. Potencjalna służba morska jest oczywistą sprawą, ale także zadania, do których jesteś uprawniony po wejściu do Marynarki Wojennej. Marynarka wojenna poświęci sporo czasu i pieniędzy na przygotowanie się do nowej kariery, ale umiejętność grania w marynarkę wojenną może prowadzić cię do idealnych celów zawodowych. Na przykład umiejętności językowe, wykształcenie wyższe, umiejętności medyczne i inne umiejętności dostępne w świecie cywilnym mogą wzmocnić przejście do marynarki na Twoją korzyść.

Co przynosisz do stołu?

Dotarcie do marynarki wojennej

Wejście do Marynarki Wojennej nie jest łatwym zadaniem. Oprócz standardów medycznych i fizycznych istnieją standardy wzrostu i wagi, standardy karne, a także standardy akademickie. Marynarka wymaga minimalnego wyniku ASVAB 35, aby zapisać się do regularnej marynarki wojennej. Tylko 31 jest wymagane dla Rezerwy Marynarki Wojennej, ale będziesz potrzebował 50, przynajmniej jeśli posiadasz tylko Dyplom Generalny (GED). Jednak szanse na przyjęcie są znacznie lepsze, jeśli uzyskasz wyższą ocenę. ASVAB to Arped Services Vocational Aptitude Battery, seria testów zaprojektowanych w celu określenia, dla której specjalizacji wojskowej (MOS) lub pracy, najlepiej nadaje się rekruta.

Oto kilka najważniejszych kwestii, które warto rozważyć rozważając wejście do floty.

Wzmocnienie poboru

Każda gałąź wojskowa musi zadbać o to, by ich nowi rekruci dostarczali im niezbędnych umiejętności i nie mieli zbyt wielu umiejętności, a za mało innych.

Jeśli którykolwiek z krytycznych umiejętności stanie się niewystarczający, Departament Obrony oferuje zachęty finansowe w postaci premii. Premie te różnią się w zależności od poziomu załogi i wszelkich konfliktów, w które angażują się Stany Zjednoczone, ale Marynarka Wojenna oferuje bonusy w rekrutacji w uzasadnionych przypadkach. Najlepiej skontaktować się z biurem rekrutacyjnym w sprawie najbardziej aktualnych opcji bonusowych.

Zasadniczo - do czego najbardziej potrzebuje Marynarka Wojenna? Jeśli dopasujesz formę do tej pracy, masz szczęście, ale bądź ostrożny wobec rekrutera, który poprowadzi cię do pracy, której nie interesujesz, ponieważ marynarka będzie ciężko pracować, aby wypełnić potrzebne kęsy, nawet w przypadku osób szukających innych miejsc pracy.

Oferty pracy

Marynarka ma ponad 80 miejsc pracy, które nazywają ocenami. W marynarce wojennej klasyfikacje stanowisk są traktowane nieco inaczej niż w innych oddziałach armii amerykańskiej , z wieloma ocenami podzielonymi na podkategorie, zamiast rozbijania ich na osobne stanowiska pracy (tak jak jest to powszechne w armii). Są one nazywane Navy Enlisted Classifications (NEC).

Podstawowe szkolenia Plusy i minusy

Marynarka ma tylko jedno miejsce dla podstawowego szkolenia: Centrum Szkolenia Marynarki Wojennej Wielkich Jezior, które znajduje się na zachodnim brzegu Jeziora Michigan, w połowie drogi między Chicago i Milwaukee. Oczywiście, zimowa klasa w obozie dla marynarki wojennej będzie zimna. Lata będą zazwyczaj gorące i wilgotne. Wiosna i jesień będą łagodne, więc pomyśl o swojej dacie wyjazdu, jeśli to możliwe.

Jednak nawet podczas mroźnej zimy i upału w lecie większość obozów bootowalnych w marynarce wojennej odbywa się w pomieszczeniach zamkniętych, co ma sens, gdy weźmiemy pod uwagę, że większość życia marynarki wojennej i obowiązków spoczywa na statku lub łodzi podwodnej.

Komenda szkoleniowa rekrutuje każdego roku około 54 000 rekrutów przez obóz szkoleniowy Navy.

Wejdź w Shape Before Boot Camp

Nie zakładaj, że Marynarka wojenna dostarczy ci kształt od osobie siedzącej siedzącej w stanie krytycznym. Musisz mieć zdolność do biegania (co najmniej 1,5 mil bez zatrzymywania się), robić pompki i brzuszki, i mieć zdolność do pływania i bieżnika wody. Jeśli nie spełnisz żadnych fizycznych standardów, wydasz dowolny "wolny" czas na dodatkowe treningi wcześnie lub późno w ciągu dnia. Więc przybądź w formie!

Podczas obozu dla marynarki wojennej rekruci biorą udział w początkowym teście pływania, poznają szczegóły dotyczące rangi i ocen marynarki wojennej oraz przechodzą intensywne fizyczne ćwiczenia. Będą uczyć się ćwiczeń wojskowych, bezpieczeństwa na statkach, takich jak gaszenie pożarów, i przechodzić szkolenie z broni. Jest to intensywne i wymagające, a obóz bootowania Navy nie jest dla wszystkich.

Przed wyjazdem na podstawowe szkolenie Navy, musisz zdać początkową ocenę kondycji, którą podadzą ci biuro rekrutera. Ponownie nie zakładaj, że minimalne standardy w każdym teście sprawnościowym to szczyt, do którego powinieneś dążyć. Jeśli Twój cel jest minimalnym standardem, otrzymasz wynik graniczny / nieudany i najprawdopodobniej w zły dzień, nie zdaj egzaminu, gdy liczy się ukończenie studiów lub awans.

Możliwości przydziału

Flota ma około 51 głównych baz w kontynentalnej części Stanów Zjednoczonych (CONUS). Mają również bazy na Hawajach, w Bahrajnie, Włoszech, na Kubie, w Grecji, Guam, Japonii, Korei Południowej, Hiszpanii i Anglii. Wiele zadań marynarki wojennej nie opiera się na podstawach, ale raczej marynarze są przydzielani do statku lub łodzi podwodnej, która uważa bazę za swój port macierzysty. Prawie wszystkie bazy marynarki wojennej znajdują się w miastach na plaży z dostępem do dużych zbiorników wodnych (ocean, zatoka, zatoka). Jeśli lubisz miasta na plaży, spodoba ci się marynarka wojenna.

Miejsce, w którym się znajdujesz, zależy w dużej mierze od Twojej pracy, więc poznaj specyfikę każdego z ocen i gdzie trenują jego marynarze. W tym celu żeglarze pracują z marynarzami marynarki wojennej, którzy są odpowiedzialni za wszystkie zadania dla określonej społeczności zawodowej i zakres stawek.

Zazwyczaj marynarze obracają się z okresu służby na morzu do okresu obowiązywania obowiązku morskiego. Rzeczywista długość rotacji różni się w zależności od miejsca pracy, ale zwykle wynosi 36 miesięcy od wypełnienia obowiązków na wodach przybrzeżnych, a następnie 36 miesięcy obowiązywania cła morskiego. Większość operacji marynarki wojennej odbywa się na morzu na okrętach marynarki wojennej i okrętach podwodnych.

Możliwości edukacyjne

Każdy, kto zaciąga się do czynnej służby w jakiejkolwiek gałęzi wojska, kwalifikuje się do otrzymania GI Bill. Ponadto marynarka wojenna oferuje fundusz uczelni dla rekrutów, którzy zaciągają się do pracy, którą marynarka wojenna uważa za niewystarczającą, dodając środki do miesięcznych uprawnień do GI Bill . Marynarka wojenna zapewnia również pomoc w nauce na odbycie kursów college'u.

Kursy oferowane na bazie są w rzeczywistych uczelniach i na ogół dają kredyt na szkolenia wojskowe, z elastyczną polityką transferu. Marynarka wojenna nawet przynosi cywilnych profesorów college'u na niektórych większych statkach (takich jak lotniskowce), aby oferować kursy college'u na morzu.

Inne rzeczy do rozważenia - fajne prace!

Granatowe operacje specjalne - Marynarka ma US Navy SEAL, Explosive Ordnance Disposal, Divers i Rescue Swimmers. Jeśli interesują Cię operacje specjalne, szukają ludzi do wypełnienia tych zadań.

Morska Energetyka Jądrowa - Marynarka wojenna nauczy Cię być Inżynierem Jądrowym, a Nuklearny przeszkolony do kierowania elektrowniami napędzającymi łodzie podwodne i lotniskowce Floty. Jeśli jesteś matematykiem i dzieciakiem science-fiction, Marynarka Wojenna ma dla ciebie dom.

Naval Air - W marynarce wojennej jest najwięcej samolotów niż sił powietrznych! Jeśli latające odrzutowce, samoloty śmigłowe i helikoptery na i poza statkiem są czymś, co cię podnieca, jest szkolenie, które pozwala ci zdobyć te umiejętności.

Istnieje wiele innych zadań, które mogą wzbudzić twoje zainteresowanie. Od komputerów i technologii, medycyny, prawa, a nawet biznesu (zaopatrzenia / logistyki), religii i egzekwowania prawa, jest coś dla każdego zainteresowania Marynarki Wojennej. Upewnij się, że wykonujesz swoje badania i poznajesz wszystkie szczegóły zleceń, które chcesz podjąć. To twoja kariera i powołanie do służby w twoim kraju - nie letni obóz, ponieważ nie masz innych możliwości.