Rzeczy do rozważenia przed dołączeniem do wojska USA

Pytania, które należy rozważyć przed podpisaniem

Ludzie, którzy mają negatywne doświadczenia ze swoją służbą wojskową, to zazwyczaj ci, którzy przed przystąpieniem do UE wykonali bardzo niewiele badań. Wiele osób w tej kategorii szuka pracy - jakiejkolwiek pracy - lub pozwala rekruterowi polecać pewne zadania, których potrzebuje ówczesna armia. Niezależnie od tego, powinieneś się zainteresować tym, gdzie jedziesz, co robisz i jak służysz w tym kraju, ponieważ służba wojskowa to nie tylko praca, to zaszczytny zawód, który może być ekscytujący i satysfakcjonujący, jeśli wiesz, co chcesz robić. .

Ta wiedza wymaga czasu na badania.

Aby upewnić się, że podejmujesz właściwą decyzję dla siebie i swojego kraju, powinieneś rozważyć kilka rzeczy przed zgłoszeniem się.

Jakie są twoje zainteresowania?
Przystąpienie do wojska zapewni ci specjalistyczne szkolenie w dowolnej liczbie pól, w zależności od branży, którą rozważasz. Zastanów się, jakie umiejętności chciałbyś posiadać po zakończeniu okresu pracy. Dowiedz się jak najwięcej o każdej gałęzi służby wojskowej i zobacz, która z nich będzie pasować do twoich potrzeb. W ten sposób możesz służyć swojemu krajowi w najlepszym możliwym stopniu. US Military 101 i Wybranie służby wojskowej może pomóc ci zdecydować, która gałąź jest dla ciebie najlepsza.

Jakie umiejętności przynosisz do stołu?
Jeśli jesteś już biegły w zakresie pewnych umiejętności, być może chciałbyś doskonalić te umiejętności w wojsku. Niezależnie od tego, czy współpracuje z komputerami, mechanikami lub zadaniami administracyjnymi, wojsko może zapewnić najlepsze szkolenia w różnych dziedzinach.

Zobacz Zadania zgłoszone do wojska, aby przejrzeć ponad 800 dostępnych miejsc pracy dostępnych w wojsku. Jeśli istnieje zainteresowanie, prawdopodobnie wojsko ma dla ciebie pracę. Możesz być kimś pomiędzy ekspertem od broni a ekspertem od języka, a nawet wojskowym informatykiem. Jest dosłownie coś dla każdego.

Czy chcesz się zaangażować?
Wiele osób jest zaklętych ideą wojska, po tym, jak po wyzwoleniu mają "wyrzuty sumienia kupującego". Poważnie zastanawiaj się, czy będziesz zadowolony z zaangażowania, które zamierzasz podjąć. Po zaciągnięciu się, jesteś w kontrakcie z rządem USA, a wydostanie się nie jest łatwym zadaniem.

Czy byłeś w pełni poinformowany?
Jest to niezwykle ważne. Przed zgłoszeniem się musisz zadać wszystkie właściwe pytania. Upewnij się, że przeprowadzasz odpowiednie badania i rozmawiasz z jak największą liczbą osób. W ten sposób nie poczujesz się wprowadzony w błąd lub oszukany, gdy rzeczywistość twojej sytuacji stanie się oczywista. Nie słuchaj wybiórczo; aktywnie słuchaj swojego rekrutera. Zrób listę rzeczy, o których musisz wiedzieć i uzyskać informacje. Artykuł, czego rekruter nigdy nie powiedział Możesz pomóc uczynić cię świadomym graczem.

Co chcesz robić w przyszłości?
Po pewnym czasie, będąc w wojsku, niektórzy decydują, że chcieliby uciec z życia wojskowego. Inni decydują, że chcieliby pójść dalej i zdobyć wykształcenie lub karierę w cywilnym świecie dzięki umiejętnościom, które zdobyli podczas służby. Miej na uwadze swoją przyszłość przy wyborze pracy, gdy się zgłosisz.

Upewnij się, że opuścisz usługę za pomocą odpowiednich narzędzi, aby odnieść sukces w życiu. Artykuł Wybór pracy pomoże ci zrozumieć, w jaki sposób usługi tworzą wybrane zadania.

Ostatnia rzecz do rozważenia: Gdzie chcesz mieszkać?
Zobacz lokalizacje różnych baz usług w Stanach Zjednoczonych i na całym świecie. Jest kilka pięknych miejsc, w których znajdują się te bazy - a niektóre nie są tak ładne.