Navy Enrolled Opis stanowiska: specjalista ds. Kulinarnych (CS)

Zdjęcie US Navy autorstwa Mass Communication Specialist 1. Klasa Todd A. Schaffer / Released

Specjaliści od kulinariów (CS) przechodzą intensywne szkolenia z zakresu gotowania, pieczenia, przygotowywania posiłków i wyżywienia. Specjaliści od kulinariów marynarki zapewniają usługi gastronomiczne dla admirałów i kierownictwa wyższego szczebla rządowego, a także zarządzają Białym Domem dla prezydenta Stanów Zjednoczonych. Odpowiadają za wszystkie aspekty jadalni (pokłady bałaganu) i strefy życiowe, specjaliści od kulinariów pracują w "sercu statku" i są niezbędni do utrzymania wysokiego morale załogi na statku i każdej podstawie na brzegu.

Obowiązki obejmują:

Środowisko pracy

Specjaliści Kulinarni pracują w kuchniach, jadalniach, pomieszczeniach mieszkalnych i magazynach, w których przechowywane są zapasy żywności. Praca jest przede wszystkim fizyczna i polega na pracy w zespole.

Informacja o A-School ( Job School )

Wielkie Jeziora, IL - 4 tygodnie (patrz powiązany artykuł)

Wymagania ASVAB Score : VE + AR = 89

Wymóg bezpieczeństwa : Brak

Inne wymagania

Żaden

Sub-Specialties dostępne dla tej oceny: Navy Enkled Kody Klasyfikacyjne dla CS .

Aktualne poziomy obsługiwania dla tej oceny: CREO listing

Uwaga: Możliwości awansów ( awansów ) i rozwoju kariery są bezpośrednio powiązane z poziomem obsady na poziomie obsady (np. Pracownicy o niskich ratingach mają większe możliwości awansu niż te z ratingów nadrzędnych).

Rotacja morza / brzegu dla tej oceny

Uwaga: Wycieczki morskie i wycieczki brzegowe dla żeglarzy, którzy ukończyli cztery wycieczki po morzu będą trwały 36 miesięcy na morzu, a następnie 36 miesięcy na lądzie do emerytury.

Wiele z powyższych informacji uzyskano dzięki Dowództwu Personelu Marynarki Wojennej