6 najlepszych książek o modelach i modelowaniu

Fani modeli są nagradzani bardziej intymnym spojrzeniem na życie modela niż kiedykolwiek wcześniej. Wraz z wprowadzeniem mediów społecznościowych, modele stały się głównymi celebrytami, oferującymi fanom wskazówki i sztuczki, aby naśladować ich wygląd i styl. Dzięki fascynacji życiem modeli , książki o modelach i branży modelowania są bardziej popularne niż kiedykolwiek wcześniej. Modelowanie książek w zakresie od instruktażowych do wizualnych, zapewniając, że naprawdę jest coś dla każdego.

 • 01 "Model jako muza: uosobienie mody" Harolda Kody

  Harold Koda

  Książka z Metropolitan Museum of Art z pewnością okaże się przyjemna wizualnie, a "The Model as Muse", opublikowany w 2009 roku, nie rozczarowuje: książka oferuje historyczne spojrzenie na zmieniającą się naturę kobiecego piękna i zawiera wspaniałe pamiątki od początku XX wieku nie tylko obejmuje modelowanie historii, ale także pokazuje przebłyski haute couture z najlepszych domów mody w historii.

 • 02 "Modele wpływu" Nigela Barkera

  Prawdopodobnie znasz Nigela Barkera z jego czasów w popularnym programie telewizyjnym America's Next Top Model lub jego pracy jako uznanego fotografa mody. Jego książka "Models of Influence" jest niezbędnym źródłem wiedzy na temat historii modelowania mody z lat 40. XX wieku. Zorganizował książkę na osiem różnych epok i musiał zawęzić modele książki do zaledwie 50 najbardziej wpływowych. Do jego wyborów należą Cara Delevingne, Carmen Dell'Orefice, Iman i Christie Brinkley. Książka jest doskonałym prezentem dla miłośników mody i modelek, a gdy nie jest czytana, świetnie wygląda na Twoim stoliku do kawy.

  Modele wpływu: 50 kobiet, które zresetują kurs mody - recenzja książki

 • 03 "Badanie pozy: 1000 pozycji" Coco Rocha

  Studium pozy - 1000 pozycji od Coco Rocha. Coco Rocha

  "Coco Rocha", znana jako "Queen of Posing", której nazwa pochodzi od nikogo innego, niż od Tyra Banks, to Twoje źródło inspiracji! We współpracy z fotografem Stevenem Sebringiem, książka, zgodnie z nazwą, prezentuje Rochę bezbłędnie pokazującą 1000 modelowych ułożeń (a jeśli zdecydujesz się na wersję cyfrową, możesz zobaczyć każdą pozę w 3D!). Jeśli obecnie jesteś modelką lub aspirujesz do bycia nią, ta książka jest absolutnie niezbędna! Z 1000 pozami do wyboru, na pewno znajdziesz coś, czego nie wypróbowałeś, zanim zrobisz sesje zdjęciowe na wyższy poziom!

  Coco Rocha Studium pozy - recenzja książki

 • 04 Aaron Marcus "Jak stać się skutecznym modelem komercyjnym"

  Aaron Marcus

  Aaron Marcus jest prekursorem aktorstwa i modelowania Ameryki. Z imponującym aktorstwem i modelowaniem powraca sam, zna się na rzeczy i hojnie dzieli się nim z innymi aktorami i modelami. Jego książka "Jak zostać udanym komercyjnym modelem" jest uważana za "najlepszą książkę kucharską" dla pomyślnej komercyjnej kariery modelarskiej: obejmuje wszystko, od uzyskania właściwych zdjęć siebie, do przesłania ich odpowiednim osobom, marketingu jako model komercyjny i nie tylko. Jest niezbędny dla każdego modelu.

 • 05 Cindy Crawford "Becoming"

  Supermodel jest synonimem nazwy "Cindy Crawford" i nie bez powodu! Crawford kończy 50 lat w 2016 roku i świętuje; wydała swoją książkę "Becoming." Książka obejmuje jej powstanie supermodelki, a także dawanie wskazówek i aspirujących modeli do przeszłości, przeszłości. Ze względu na niezaprzeczalną sławę Crawford książka jest dobrą lekturą nawet dla tych, którzy nie mają dużej wiedzy o świecie mody i modelingu. Fanom Cindy spodoba się także książka z 1996 roku "Cindy Crawford's Basic Face", w której współpracuje z renomowaną artystką makijażu Soni Kashuk, aby zademonstrować, co zrobić, aby nadać twarzy jak model.

  Becoming Cindy Crawford - Recenzja książki

 • 06 Kate: The Kate Moss Book

  Kate Moss

  Stworzona przez Kate Moss, we współpracy z reżyserem kreatywnym Fabienem Baronem, Jess Hallett i Jefferson Hack, książka Kate Moss to bardzo osobista retrospekcja jej kariery, śledzenie jej ewolucji od "nowej dziewczyny z potencjałem" do jednej z najbardziej kultowych supermodelek. modele wszechczasów.

  Często ponosił odpowiedzialność za rozpoczęcie ruchu "waif" w branży modelowania. W zaledwie 5 '7 "Kate Moss przełamała stereotypy i stała się gigantem wśród innych amazońskich supermodelek, takich jak Naomi Campbell, Christy Turlington i Claudia Schiffer.

  The Kate Moss Book to wspaniała kolekcja kultowych zdjęć i zdjęć, których nigdy wcześniej nie widziano, a które Kate dzieli z fanami z jej własnej kolekcji.