Zostanie Cindy Crawford

Nowa książka Cindy "Becoming" oferuje wnikliwe spojrzenie w jej życie i karierę

Nawet jeśli nie podążasz za modą lub przemysłem modelarskim, Cindy Crawford to prawdopodobnie imię, które jeszcze będziesz znać. Dla wielu jest czymś więcej niż tylko imieniem i kimś więcej niż supermodelką - jest ikoną! Dlatego fani ucieszyli się, gdy ogłosiła, że ​​wydała książkę pełną osobistych refleksji i opowiadań, a także wiele nigdy wcześniej nie widzianych zdjęć z jej życia i kariery. Książka została wydana we wrześniu 2015 roku i zatytułowana "Becoming."

Modele wpływu: 50 kobiet, które zmieniły kurs mody

Kariera Cindy trwa już ponad trzy dekady, a wydanie książki pojawia się w przededniu jej 50. urodzin w lutym 2016 roku. Cindy sama mówi o książce: "Chcę uczcić i docenić dziewczynę, którą kiedyś byłem, obejmując kobietę I Jestem dzisiaj i nawet czekam na mądrą kobietę, mam nadzieję, że staną się w przyszłych dziesięcioleciach ", a jej anegdoty z pewnością ujawniają intymne szczegóły w doświadczeniach, które uczyniły ją kobietą, którą jest dzisiaj.

" Twarz, którą masz w wieku 25 lat, to twarz, którą dał ci Bóg, ale twarz, którą masz po 50, to twarz, którą zarobiłeś". - Cindy Crawford

Książka o supermodelce z pewnością będzie pięknie wyglądać na swoim stoliku do kawy dzięki wspaniałym zdjęciom, które zawiera, a "Becoming" nie zawiedzie. To, co wyróżnia "Becoming", to jednak jego odświeżająca równowaga pomiędzy pięknymi zdjęciami a ciekawą treścią wypełnioną praktycznymi poradami i osobistymi historiami.

Opowiada kluczowe momenty w karierze modelki, ale także w innych dziedzinach jej życia. Ona nawet wyjaśnia, że ​​modelowanie to "to, co robi", nie to, kim ona jest. "Fani mody będą cieszyć się kultowym wyglądem, który nosiła przez lata, a fani fotografii docenią również specjalne ujęcia, które dzieli z wybitnymi fotografami w tym Annie Leibovitz, Irving Penn, Helmut Newton i Richard Avedon, żeby wymienić tylko kilka.

Jak przesłać swoje zdjęcia do agencji modelujących

Aspirujące modele będą rozkoszować się poradą zawodową, którą podzieliła na podstawie lekcji, której nauczyła się przez jej znakomitą karierę, odkąd została odkryta w szkole średniej po tym, jak lokalna gazeta zamieściła jej zdjęcie. Wznowienie modelowania Crawforda wyraźnie kwalifikuje jej ekspertyzę: w 1998 roku obejrzała ponad 400 głównych magazynów o modzie i miała duże kontrakty z Pepsi, Maybelline, Revlon i Versace. Mimo, że w 2000 roku wycofała się z modelowania w pełnym wymiarze godzin, nadal pojawia się w magazynach. Miała także linię produktów kosmetycznych oraz artykułów i mebli do domu. 13-letnia córka Crawford, Kaia, również zdobyła uznanie w świecie modelek.

"Życie jest tam, gdzie jesteś, wszystko, co robisz, jest wystarczające, nie musisz robić wszystkiego dobrze przez cały czas, kiedy żyjesz w ten sposób, jest to ogromna ulga". - Cindy Crawford

5 prostych sposobów na zostanie modelką

Idealna równowaga między obrazem a czytelnością "Becoming" jest przyjemną lekturą dla każdego, ale z pewnością niezbędną lekturą dla modeli i aspirujących modeli. Podczas gdy książka obejmuje części jej kariery czytelnicy oczekują tego, ona również bada cięższe tematy, takie jak obraz ciała, macierzyństwo i wzmocnienie pozycji kobiet.

Crawford rzuca wyzwanie wielu nieuczciwym oczekiwaniom, jakie ludzie mogą mieć na modelach, jednocześnie wzmacniając status ikony.

"Becoming" oferuje czytelnikom wnikliwe spojrzenie na życie ikony supermodelki, matki, żony i aktorki, która sprawia, że ​​czytelnicy czują się jak fani I przyjaciele.