Podanie o pracę w US Marine Corps Opis stanowiska i czynniki dotyczące kwalifikacji

Field 65, Ordnance lotnicze

Amunicja lotnicza MOS zajmuje się kwestiami związanymi z amunicją klasy V (A) od bezpieczeństwa po nabycie, przechowywanie, rozbudowę, dostawę, a następnie ładowanie i pobieranie samolotów. OccFld obejmuje organizację i pośrednią konserwację samolotowych systemów uzbrojenia, karabinów, strzelb, stojaków na bomby, wyrzutni rakietowych i sprzętu wspomagającego amunicję lotniczą. Amunicja lotnicza Marines są kwalifikowane i certyfikowane zgodnie z obowiązującymi dyrektywami.

Oficjalna edukacja jest zapewniona Marines wchodzącej do Occult. Dostępna jest szeroka gama przyporządkowań, jak pokazano na rysunku w dalszej części tego wpisu. Marines wchodzący do tego klubu otrzymują MOS 6500, Basic Aviation Ordnance Marine i uczęszczają do Aviation Ordnanceman, klasy AO Al School w Pensacola, FL, kontynuując szkolenie na jednym z kilku kursów CNATT AO (C) w zależności od przewidywanego przypisania floty. Po ukończeniu kursu AO (C) uczestnicy będą uczestniczyć w rutynowych szkoleniach lotniczych i uczęszczać do wyspecjalizowanych szkół podczas szkolenia dla wyznaczonego MOS w ramach OccFld.

Poniżej znajdują się specjaliści zajmujący się zawodowo wojskowymi korpusami piechoty morskiej, którzy są zorganizowani w ramach tej dziedziny zawodowej:

6531 - Technik Ordnance

6541 - Technik Systemów Ordeńskich Lotnictwa

6591 - Szef Orkiestry Lotnictwa