Jak zostać modelem fitness

Zmień swoją miłość do ćwiczeń w karierze modelującej

Czy jesteś w świetnej formie? Czy kamera cię kocha? Czy jesteś w 100% zaangażowany w sprawność fizyczną i prowadzenie zdrowego stylu życia? Wtedy możesz mieć to, czego potrzeba, aby stać się modelem fitness.

Modelowanie fitness czasami nazywane modelowaniem sportowym, to wysoce konkurencyjny przemysł, który wymaga ciężkiej pracy i poświęcenia. I choć modele fitness są widoczne wszędzie - na okładkach czasopism, reklamach i reklamach - wiele osób nie wie wiele na temat modelowania fitness ani tego, co trzeba zrobić, aby stać się modelem fitness.

Typowe nieporozumienia dotyczące modelowania fitness

Wielu ludzi utożsamia modelowanie fitness z falującymi mięśniami i ekstremalną definicją kulturystów i konkurentów. Ale w rzeczywistości większość modeli fitness jest nastrojona i ma dobrą formę, ale nie w sposób ekstremalny.

Modele fitness również nie powinny być mylone z modelami dopasowanymi , które są modelami, które pracują za kulisami z projektantami i producentami, aby zapewnić, że każda odzież ma idealny rozmiar, dopasowanie, czucie i ruch.

Jakie są fizyczne wymagania modelowania fitness?

Wielką zaletą modelowania fitness jest to, że wymagania fizyczne nie są tak ścisłe, jak inne podziały modelarskie, takie jak moda i wybieg. Typ ciała ma większe znaczenie niż pomiary. Zarówno męskie, jak i kobiece modele fitness powinny być szczupłe i dopasowane, z silnym napięciem mięśni. Kobiety zazwyczaj mają wysokość od 5 '4 "do 6', a mężczyźni mają od 5" 10 "do 6" 3 "i więcej.

Poza zabójczymi ciałami modele fitness również muszą być atrakcyjne i zdrowe, z piękną skórą, lśniącymi włosami i pięknym uśmiechem.

W przeciwieństwie do modeli modowych, modele fitness muszą mieć komercyjny wygląd nadający się do sprzedaży, która przemawia do szerokiego grona klientów i konsumentów.

Jakie rodzaje firm pracują dla modeli fitness?

Modele fitness często pracują dla producentów suplementów, firm sportowych, firm fitness i magazynów fitness.

Ich zdjęcia mogą się pojawiać we wszystkim, od katalogów i czasopism po materiały promocyjne i billboardy.

Większość modeli fitness pracuje w niepełnym wymiarze godzin jako drugorzędne źródło dochodu. Nie zapominaj jednak, że utrzymanie ciała wymaga pełnego poświęcenia!

Kim są niektóre z najlepszych modeli fitness?

Jennifer Nicole Lee

JNL, znana w świecie modelek, to jeden z najbardziej udanych modeli damskich fitness na świecie. Ona wylądowała na ponad 40 okładkach fitness, pojawiła się w ogólnokrajowych talk showach (w tym Oprah!) I ma niezliczone kalendarze na stroje kąpielowe, płyty DVD z treningami i promocje na jej temat. Napisała kilka książek i książek kucharskich, a nawet ma własny show kulinarny online.

Co ciekawe, Jennifer Nicole Lee twierdzi, że nie miała żadnego atletycznego doświadczenia, zanim została modelką fitnessu. Po urodzeniu drugiego dziecka straciła 70 funtów, została koronowana na Miss Bikini America 2006, a reszta to już historia!

Gregg Plitt

Gregg Plitt to jedna z najbardziej rozpoznawalnych twarzy branży fitness. Jest wzorowany na Calvina Kleina, Under Armour, Old Navy, Modell's i Skimpies, i pojawił się w Maxim, Men's Fitness, Men's Health, Men's Exercise, American Health & Fitness oraz Muscle & Fitness, żeby wymienić tylko kilka.

Realizował także reklamy telewizyjne dla Under Armour, MTV, Bowflex, ESPN's Great Outdoor Games i Old Spice Body Wash.

Jeśli nie jesteś przekonany do superstardu Gregga Plitta, rozważ to: Obrazy jego ciała zostały użyte do stworzenia muskularnej budowy dr Manhattana w filmie z 2009 roku, Watchmen.

Jak zacząć jako model fitness?

Jednym z najczęstszych sposobów na dostrzeżenie przez najlepsze firmy fitness, czasopisma, fotografów i agencje jest wzięcie udziału w konkursie na modelowanie fitness. Jeśli to nie jest twoja scena, to również często spotykamy się w sieci.

Przesyłając swoje zdjęcia do renomowanej agencji wywiadowczej, takiej jak ModelScouts.com, Twoje zdjęcia będą widoczne dla najważniejszych agentów i zwiadowców na świecie. Jest to najbardziej uzasadniony i opłacalny sposób na uzyskanie bezpośrednich połączeń, niezbędnych do rozpoczęcia kariery w zakresie modelowania sprawności fizycznej.