8 czasopism Każdy model moda musi się uczyć

Vogue, Elle, Harper's Bazaar i GQ są publikacjami Go-To

Jeden z największych błędów, jakie aspirują do stworzenia modeli, nie jest przygotowywany. Niektóre modele, które dopiero zaczynają, po późnej nocy udają się do rezerwacji, nie zdając sobie sprawy, jak fizycznie i psychicznie może wymagać sesja zdjęciowa.

Inni zapominają przynieść swoje portfolio , zostawiają swój zestaw modelowy w domu lub nie zawracają sobie głowy szukaniem agencji lub klienta, do którego strzelają. Co najgorsze, nie mają pojęcia, co zrobić, gdy zostaną postawione przed kamerą. Ta beztroska postawa może sprawić, że staniesz się nieprofesjonalny, pozbawiony motywacji, a co za tym idzie, nie będziesz mógł dokonać rezerwacji. Wcześniejsze

Główną częścią przygotowywanych jest po prostu staranie, aby uzyskać spokojny sen i sprawdzenie, a następnie podwójną kontrolę, że masz wszystko, czego potrzebujesz. Ważne jest jednak, aby odrabiać zadania domowe, a to nie oznacza studiowania podręczników i podejmowania quizów online. Oznacza zanurzenie się w świecie modelowania i uczenie się od osób na szczycie.

Niech czasopisma będą Twoim przewodnikiem

Mówiąc najłatwiejszym, najłatwiejszym i najmilszym sposobem na poznanie biznesu, jest spędzenie czasu z ulubionymi magazynami o modzie. Przeglądając strony tych modowych publikacji biblijnych, zapoznaj się z modelami i obserwuj, w jaki sposób zmieniły swoją pozycję, jak są postawione i jak wyrażają różne emocje.

Dowiedz się o projektantach, fotografach i zwróć uwagę na imiona modeli . Jako ćwiczenie wyrwij strony ze zdjęciami, które lubisz najbardziej i ćwicz to, co widzisz. Nie przestawaj ćwiczyć, dopóki nie poprawisz nastrój, pozę, ekspresję. Wkrótce będziesz mieć pewność, że musisz wyglądać jak bez wysiłku przed kamerą.

Pamiętaj, że wiele tak zwanych "modowych" magazynów jest wypełnionych tylko celebrytami. To interesująca lektura, ale jeśli naprawdę chcesz, aby twoje badania były opłacalne, trzymaj się legalnych magazynów o modzie, które używają prawdziwych modeli . Najlepsze z nich to:

 • 01 Vogue

  Vogue Magazine. Vogue Magazine

  Jeśli musisz wybrać jeden magazyn do naśladowania, wybierz Vogue. Vogue , najbardziej wpływowy magazyn mody na świecie, od ponad wieku wyznacza standardy mody i jest najlepiej sprzedającym się magazynem mody na świecie z wydaniami na całym świecie, takimi jak włoski Vogue i brytyjski Vogue .

 • 02 Elle

  Magazyn Elle. Magazyn Elle

  Z 44 wydaniami na całym świecie, Elle jest publikacją modową. Ma silny, energetyczny i ekscytujący klimat i obejmuje wszystkie najnowsze trendy tuż przy wybiegach Nowego Jorku, Londynu, Mediolanu i Paryża.

 • 03 Harper's Bazaar

  Bazar harfara. Bazar harfara

  Pierwszy magazyn mody w Ameryce ma styl i rozmach. Wyrafinowany, elegancki i prowokacyjny Harper's Bazaar oferuje najnowsze trendy, projektantów, pokazów na wybiegach i imprez o modzie, od casual do couture. Koniecznie sprawdź wersję cyfrową na ekskluzywne wywiady modelowe, filmy z backstage'u i zajrzyj za kulisy do redakcji, okładek i innych.

 • 04 W

  Magazyn W. Magazyn W

  Ten popularny (i czasami kontrowersyjny!) Magazyn rejestruje, kto, co, gdzie, kiedy i dlaczego w świecie stylu i mody. To, co naprawdę wyróżnia W to ponadwymiarowe, błyszczące strony, które dają miejsce w pierwszym rzędzie najgorętszym modelom, projektantom i wydarzeniom modowym z całego świata. To standard branżowy.

 • 05 L'Officiel

  L'Officiel Magazine. L'Officiel Magazine

  Ten międzynarodowy magazyn luksusowej mody i luksusu od ponad 90 lat istnieje już od ponad 90 lat. Oferuje najwyższą francuską elegancję, talent couture i fascynujące artykuły redakcyjne. L'Officiel jest wydawany w Paryżu w ponad 20 krajach, w tym we Włoszech, Rosji, Chinach, Singapurze, Brazylii i Azerbejdżanie.

 • 06 Jalouse

  Magazyn Jalouse. Magazyn Jalouse

  Jalouse jest nowym dzieckiem na bloku, ale to nie znaczy, że należy lekceważyć jego moc. Jest to siostrzane wydawnictwo popularnego już L'Officiel i oferuje bardziej surową, bardziej groteskową i bardziej awangardową modę niż niektórzy z nich.

 • 07 Styl GQ

  Magazyn GQ. Magazyn GQ

  Wprowadzony na rynek w 2005 roku GQ Style to dynamiczny, różnorodny i najnowocześniejszy magazyn o modzie męskiej. Wydawany jest tylko dwa razy w roku, ale warto poczekać! Jeśli jesteś niecierpliwy, możesz zawsze wskoczyć online, aby uzyskać poprawkę do galerii mody, filmów i artykułów.

 • 08 L'Officiel Hommes

  L'Officiel Hommes. L'Officiel Hommes

  Ten dwuletni magazyn, zaadaptowany z L'Officiel, jest w całości poświęcony modzie i świetnie prezentuje trendy sezonu. Został stworzony przez stylisty, a nie dziennikarza i stał się jednym z najlepszych na świecie autorytetów dotyczących mody męskiej.