5 zabawnych hobby, które pomogą Ci w modelowaniu kariery

Czy jest lepszy sposób na doskonalenie i rozwijanie umiejętności modelowania niż podczas zabawy? Modelowanie to niesamowicie wieloaspektowa kariera, a to oznacza, że ​​cały zestaw umiejętności jest niezbędny, aby być w tym wspaniałym. Nie tylko musisz być zdrowy dla fizycznych potrzeb sesji i być na nogach przez wiele godzin, ale także mieć pewność siebie, gotowość, profesjonalizm i więcej. Oto zabawa - (słowo kluczowe: ZABAWA!) - hobby, które pomoże ci stać się lepszym modelem, zwiększyć pewność siebie i poszerzyć światową wiedzę.

 • 01 Fotografia

  Czy nie byłoby dobrze wiedzieć, o czym mówią fotografowie, gdy jesteś na sesji zdjęciowej? Na szczęście, fotografowanie jest o wiele przyjemniejsze niż czytanie listy terminologii fotograficznej! Zrozumienie podstaw fotografii sprawi, że praca będzie o wiele przyjemniejsza, ponieważ poczujesz się bardziej zaangażowany w cały proces. Rozumienie i zainteresowanie fotografią pomoże Ci osiągnąć lepsze wyniki, gdy jesteś przed kamerą, a nie za nią, ponieważ będziesz pracować z fotografem, a nie przeciwko nim, gdy już wiesz dokładnie, o co proszą.

  7 niezbędnych zdjęć, które każdy model potrzebuje

 • 02 Czytanie Moda Czasopisma i blogi

  W tej erze cyfrowej istnieją zapisy wszystkiego w Internecie. Skorzystaj z tego i sprawdź stare magazyny o modzie. Nie tylko nauczysz się dużo o historii mody i modelowania mody , ale także uzyskasz nieskończoną inspirację dla nowych poz i wyglądu! Choć ważne jest, aby zrozumieć historię mody, równie ważne jest, aby spojrzeć na to, gdzie idzie moda przyszłości, a otrzymanie subskrypcji Vogue (lub czegoś podobnego) pomoże Ci to zrobić! Zapoznanie się z modelami, projektantami i fotografami w tej chwili jest łatwe, jeśli masz zwyczaj czytania czasopism i blogów o modzie.
 • 03 Pływanie

  Taniec jest powszechnym hobby dla wielu modeli, ale nie dla wszystkich. Pływanie to aktywność o niskim wpływie i wysokiej aktywności, która nie tylko utrzymuje Twoją sprawność fizyczną, ale pomaga modelom odkrywać wdzięczne ruchy, które są przydatne w ich pracy, a także zwiększają ich elastyczność. Eksperymentowanie ze stawianiem pod wodą pozwoli ci bawić się i odkrywać nowe pozy, jednocześnie pomagając ci zachować formę.
 • 04 Klasy aktorskie i komediowe

  Mówienie publiczne uważane jest za największy, najbardziej uniwersalny strach (nawet bardziej niż śmierć!), Ale jest to prawie nieunikniona część życia, która po opanowaniu może być jednym z najpotężniejszych narzędzi, które możesz mieć w swojej kieszeni na wszystko, co robisz. . Biorąc udział w zajęciach aktorskich i komediowych jest to doskonały sposób, aby poczuć się komfortowo przed tłumem i znacznie poprawić swoją pewność siebie - dwie umiejętności, które są niezbędne dla modeli. Gdy będziesz musiał wykonać komedię improwizowaną lub monolog przed nieznajomymi, chodzenie po wybiegu lub robienie zdjęć przed tłumem ludzi to nic wielkiego!

  3 Specjalne umiejętności, które mogą pomóc w modelowaniu kariery

 • 05 Joga

  Podobnie jak pływanie, joga jest świetna dla kondycji fizycznej, a wiele supermodelek uważa ją za swoją ulubioną aktywność. Niektórzy, jak Christy Turlington, nawet napisali o tym książki! Co więcej, joga jest niesamowitym narzędziem do samodzielnego odkrywania, relaksu i znajdowania wewnętrznego spokoju i spokoju. Modelowanie może być stresującą pracą, szczególnie w przypadku nowych modeli, którym ciągle mówi się "nie" lub "może następnym razem". Jeśli dzięki temu możesz zachować spokój i spokój, Twoja podróż będzie o wiele przyjemniejsza. Dodatkową zaletą jogi jest zwiększona elastyczność i poprawiona postawa, którą przynosi. Zarówno elastyczność, jak i dobra postawa sprawią, że model będzie wyglądał bardziej "modelowo" w aparacie i poza nim. Są to dwa efekty uboczne jogi, które pewnego dnia mogą pojawić się znikąd i zanim się zorientujesz, pomogły również zmienić twoje umiejętności modelowania!

  Nieznany świat modelowania fitness