Praktyki Bank of America

Bank of America obsługuje klientów indywidualnych, małe i średnie przedsiębiorstwa oraz duże korporacje oferujące pełen zakres usług bankowych, inwestycyjnych, zarządzania aktywami oraz innych produktów i usług finansowych i zarządzania ryzykiem. Bank of America jest jedną z największych instytucji finansowych na świecie, obsługującą ponad 54 miliony konsumentów i małych firm, a także ponad 5700 biur bankowości detalicznej, prawie 17 000 bankomatów i 19,8 milionów aktywnych użytkowników z ponad 175 krajów.

Praktyki dostępne

Wybieralność

Staże są dostępne dla studentów studiów licencjackich lub magisterskich, którzy obecnie uczęszczają do akredytowanych uczelni / uniwersytetów i którzy spełniają następujące wymagania:

Wynagrodzenie za staż i świadczenia

Proces składania wniosków i termin

Wnioskodawcy są zobowiązani do zarejestrowania się i przesłania profilu online, aby ubiegać się o wszystkie staże w Bank for America.

Aby upewnić się, że Twoja aplikacja została wysłana, podczas składania wniosku należy przejść do ostatecznej strony "Dziękujemy".

Praktyki zwykle rozpoczynają się w maju i trwają do sierpnia. Termin składania wniosków mija w połowie lutego każdego roku, a otwarte pozycje są zwykle wypełniane do połowy kwietnia.

Lokalizacje

Kariera w finansach

Rekrutacja na kampusach uniwersyteckich na stanowiska związane z finansami rozpoczyna się znacznie wcześniej niż w przypadku większości innych branż. Studenci są często zaskoczeni faktem, że rekrutacja do kariery w finansach rozpoczyna się we wrześniu.