5 Oskarć o pracę w domu, których należy unikać

 • 01 5 Oskarżenia o pracę w domu, których należy unikać

  Dla niektórych praca w domu to marzenie. Dla innych jest to okazja do oszukania tych marzycieli. Oszustwa typu "praca w domu" pojawiają się wszędzie - w wiadomościach e-mail, w mediach społecznościowych, ewentualnie w reklamach na tej stronie (zob. Zrzeczenie się poniżej).

  Bądź ostrożny, ale nie trać serca. Możesz znaleźć pracę w domu, ale musisz znać oznaki oszustwa i wystrzegać się tych 5 zbyt typowych oszustw.

 • 02 Scam Work-at-Home # 1: Montaż w domu i nadziewanie kopert

  Pozwólcie, że będę całkowicie jasne: nadzienie kopertowe i "domowe montowanie" produktów to zawsze oszustwa. W przeciwieństwie do innych możliwości wyjaśnionych w tym artykule, nie ma przypadków, gdy jest to uzasadniona szansa. Więc po prostu ich unikaj.

  Dodatkowym oszustwem jest sytuacja, gdy firma oferuje bonusy, aby zarejestrować innych wykonujących tę fałszywą pracę. Jest to typowe dla piramidy, a ponieważ nie ma prawdziwych dochodów, które można zarobić, to się zawali. Przeczytaj więcej o oszustwach związanych z kopertami .

 • 03 Scam Work-at-Home # 2: Bogus Business "Możliwości"

  W przeciwieństwie do schematów wypełniania kopert , które są oszustwami, fałszywe możliwości biznesowe są znacznie trudniejsze do zidentyfikowania jako oszustwa. Ponieważ w rzeczywistości istnieją prawdziwe możliwości biznesowe w domu, trzeba bardzo uważnie patrzeć i zwracać uwagę na oznaki oszustwa.

  Budowanie domowego biznesu to ciężka praca; wymaga wielu czynności i kosztów. Kiedy okazja jest pod klucz - płacisz opłatę i otrzymujesz możliwość biznesową - to bardzo podejrzane. Również obietnice dużych pieniędzy za małą pracę sygnalizują oszustwo.

  Są to typowe okazje do pracy w domu, które często są oszustwami:

  • E-commerce - te oszustwa oferują biznes internetowy bez budowania strony internetowej. Jesteś pośrednikiem, który właśnie pobiera opłatę. Nic nie jest takie proste!
  • Zestawy, wykazy, kursy, certyfikaty itp. - Naprawdę nie możesz wiedzieć, czy którykolwiek z tych materiałów ma jakąś wartość, ale jeśli brzmi zbyt dobrze, aby mogło być prawdziwe, prawdopodobnie tak jest. Pamiętaj też, że opłaty za te rzeczy nie są powtarzane na Twojej karcie kredytowej. Dowiedz się więcej o oszustwach związanych z możliwościami biznesowymi.
  • Rachunki medyczne - ludzie pracują w domu przy rozliczeniach medycznych, ale mają doświadczenie i muszą budować swoje rodzime firmy. Listy lekarzy, którzy szukają medycznych usług rozliczeniowych są bezwartościowe. Przeczytaj więcej o oszustwach związanych z opłatami za usługi medyczne .
  • Przetwarzanie rabatu - Zazwyczaj te oszustwa typu "kupuj i przełączaj" wymagają opłaty do 200 USD za wszystko, czego potrzebujesz, aby zarabiać pieniądze wypełniając formularze online. Jeśli masz szczęście, otrzymujesz masę bezużytecznych informacji, które można uzyskać za darmo w innym miejscu. Jeśli nie, możesz zostać oszukany przez oszustwo, w którym wydajesz pieniądze na przetwarzanie rabatów, ale nigdy nie zostaną one zwrócone zgodnie z obietnicą. Przeczytaj więcej na temat przetwarzania oszustw rabatowych .
  • Mystery Shopping - Mystery shopping może być legalne, ale nigdy nie powinno za to płacić. Więc jeśli jakieś pieniądze są wymagane dla leadów, firm, opłat rejestracyjnych itp., Jest to oszustwo. Przeczytaj więcej o oszustwach związanych z tajemniczymi zakupami .
 • 04 Scam Work-at-Home Scam # 3: Phishing / Kradzież tożsamości

  Kiedy aplikujesz o pracę, Twoje CV i aplikacja zawierają bardzo dużo osobistych informacji o Tobie - Twój adres, telefon, adres e-mail, historia pracy i inne. W niewłaściwych rękach ta informacja może być bardzo niebezpieczna.

  Więc będziesz chciał mieć pewność, że masz do czynienia z legalną firmą z prawdziwą pracą. Może to być trudniejsze do zrobienia, gdy szukasz pracy w domu, gdzie nie musisz koniecznie kontaktować się twarzą w twarz. Użyj tych 4 porad, aby uniknąć oszustw związanych z kradzieżą tożsamości.

 • 05 Scam Work-at-Home nr 4: ponowna wysyłka

  To oszustwo może nie tylko spowodować straty czasu i pieniędzy; możesz stracić swoją wolność!

  Ponowna wysyłka obejmuje odbieranie towarów, a następnie wysyłanie ich w inne miejsce. Często są to skradzione dobra, a więc jesteś teraz zamieszany w działalność przestępczą. Ponowna wysyłka może również wiązać się z oszustwami typu check-cashing , w których otrzymasz polecenie wypłaty czeku na pokrycie wydatków, a następnie przekazanie pieniędzy innej osobie. Kiedy czek, który wpłaciłeś, odbił się kilka dni później, pieniądze, które przeliczyłeś, znikną na zawsze.

 • 06 Scam Work-at-Home # 5: Wasters czasu

  Podczas gdy wspomniane wcześniej oszustwa są tylko po to, aby cię oszukać, czas marnuje czasu, z drugiej strony, są w zasadzie uzasadnione. Jednak w rzeczywistości nie ma sposobu, aby rzeczywiście zarobić wystarczająco dużo pieniędzy, aby były warte twojego czasu. Ankiety online , niektóre wprowadzanie danych i inne mikro-zadania (choć nie wszystkie z nich) należą do tych, które są na granicy. Możesz zarabiać niewielkie kwoty, jeśli chcesz poświęcić czas, ale musisz wejść z otwartymi oczami.

  Często tego typu koncerty mogą być zorganizowane w taki sposób, aby nigdy nie zbierać należnych pieniędzy. Jedna wspólna taktyka polega na zbyt wysokim progu wypłat. W większości mikroprzedsiębiorstw, które płacą tylko grosze, firmy nie przekazują tych niewielkich groszy bezpośrednio na rachunek bankowy po zakończeniu pracy. Musisz zarabiać określoną kwotę pieniędzy (czasami w określonym przedziale czasowym), może nawet 50 $, zanim zostanie ona przekazana. Jeśli zdasz sobie sprawę, że nie jest to warte twojego czasu i przestaniesz pracować, zanim osiągniesz tę kwotę, nigdy nie otrzymasz zapłaty.

  Musisz też zwracać uwagę na opłaty PayPal, które mogą pochłonąć twoje zyski i każde miejsce, które płaci ci w bitcoinach, które możesz nigdy nie być w stanie wykupić.